ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/03/2019 15:17

Bie zjarr në shkollën e mesme në Lezhë

Bie zjarr në shkollën e mesme në Lezhë
Shkolla e mesme në Ishull Lezhë është përfshirë nga flakët gjatë pasdites së sotme. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla të tensionit ...
Telegraf | 15-Mar-2019 18:34
Shkolla e mesme në Ishull Lezhë është përfshirë nga flakët gjatë pasdites së sotme. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla të tensionit ...

Përfshihet nga flakët shkolla në Lezhë, rrezikohen disa ndërtesa
Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në shkollën e mesme në Ishull Lezhë. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla të tensionit elektrik. ...
Java News | 15-Mar-2019 17:05
Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në shkollën e mesme në Ishull Lezhë. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla të tensionit elektrik. ...

Bie zjarr në shkollën e mesme në Lezhë
Shkolla e mesme në Ishull Lezhë është përfshirë nga flakët gjatë pasdites së sotme. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla të tensionit ...
Lapsi | 15-Mar-2019 16:56
Shkolla e mesme në Ishull Lezhë është përfshirë nga flakët gjatë pasdites së sotme. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla të tensionit ...

Zjarr në Lezhë, dyshohet se është i qëllimshëm
Një zjarr i madh ka rënë në afërsi të shkollës së mesme “Ishull Lezhë”. Nga zjarri rrezikohen disa banesa dhe biznese që ndodhen aty pranë. Burime për mediat bëjnë me dije se zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe ...
Gazeta Dita | 15-Mar-2019 16:34
Një zjarr i madh ka rënë në afërsi të shkollës së mesme “Ishull Lezhë”. Nga zjarri rrezikohen disa banesa dhe biznese që ndodhen aty pranë. Burime për mediat bëjnë me dije se zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe ...

Përfshihet nga flakët shkolla e mesme në Lezhë. Dyshimet e para
LEZHË Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në shkollën e mesme në Ishull Lezhë. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla të tensionit ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 16:25
LEZHË Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në shkollën e mesme në Ishull Lezhë. Zjarri ka rënë në një zonë me shkurre dhe kallamishte, ndërsa raportohet se flakët kanë dëmtuar edhe disa shtylla të tensionit ...

Zjarr në zonën e Ishullit në Lezhë, rrezikohen disa banesa dhe biznese
Një zjarr ka përfshirë pak minuta më parë disa kallamishte dhe shkurre në afërsi të qytetit të Lezhës. Nga të dhënat parapreke mësohet se zjarri ka rënë në afërsi të shkollës së mesme në Ishull, Lezhë. Bëhet me dije se ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 16:31
Një zjarr ka përfshirë pak minuta më parë disa kallamishte dhe shkurre në afërsi të qytetit të Lezhës. Nga të dhënat parapreke mësohet se zjarri ka rënë në afërsi të shkollës së mesme në Ishull, Lezhë. Bëhet me dije se ...

Zjarr në Lezhë/ Dëmtohen linjat e tensionit
Një zjarr ka rënë në Lezhë, duke rrezikuar disa banesa dhe biznese përreth. Prej këtij zjarri raportohet të jenë dëmtuar disa linja tensioni. Zjarri ka rënë në afërsi të shkollës së mesme ‘Ishull Lezhë ‘, në një zonë me ...
Dritare | 15-Mar-2019 16:10
Një zjarr ka rënë në Lezhë, duke rrezikuar disa banesa dhe biznese përreth. Prej këtij zjarri raportohet të jenë dëmtuar disa linja tensioni. Zjarri ka rënë në afërsi të shkollës së mesme ‘Ishull Lezhë ‘, në një zonë me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved