ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:17

?Audi do të sjellë makinat pa timon

?Audi do të sjellë makinat pa timon
Prodhuesi i veturave gjermane Audi ka njoftuar dy koncepte premierë futuriste këtë vit. Audi në panairin e veturave në Shangai (16-25 prill) dhe Frankfurt (12-22 shtator) do të ofrojë konceptet e saja për dizajnin e ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 09:50
Prodhuesi i veturave gjermane Audi ka njoftuar dy koncepte premierë futuriste këtë vit. Audi në panairin e veturave në Shangai (16-25 prill) dhe Frankfurt (12-22 shtator) do të ofrojë konceptet e saja për dizajnin e ...

Audi do të sjellë makinat pa timon
Prodhuesi i veturave gjermane Audi ka njoftuar dy koncepte premierë futuriste këtë vit.
Kosova Press | 14-Mar-2019 19:27
Prodhuesi i veturave gjermane Audi ka njoftuar dy koncepte premierë futuriste këtë vit.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved