ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

?Audi S5 vjen me një TDI të fuqishëm?

?Audi S5 vjen me një TDI të fuqishëm?
Pas shumë vitesh spekulimesh se Audi me shenjën S mund të mbërrijë dhe të mos jetë SUV, me një motor nafte, më në fund mund të ndodhë. Sipas revistës franceze Automobile Magazine, Audi ka në plan të futë në S5 Coupe TDI ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 14:15
Pas shumë vitesh spekulimesh se Audi me shenjën S mund të mbërrijë dhe të mos jetë SUV, me një motor nafte, më në fund mund të ndodhë. Sipas revistës franceze Automobile Magazine, Audi ka në plan të futë në S5 Coupe TDI ...

Audi S5 vjen me një TDI të fuqishëm?
Pas shumë vitesh spekulimesh se Audi me shenjën S mund të mbërrijë dhe të mos jetë SUV, me një motor nafte, më në fund mund të ndodhë.
Kosova Press | 14-Mar-2019 18:38
Pas shumë vitesh spekulimesh se Audi me shenjën S mund të mbërrijë dhe të mos jetë SUV, me një motor nafte, më në fund mund të ndodhë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved