ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 12:50

Parashikimi i yjeve për sot 15 mars 2019

Parashikimi i yjeve për sot 15 mars 2019
Dashi Për të lindurit e kësaj shenje, e premtja do të përbëhet nga udhëtime të shkurtra, takime miqësore dhe flirtime. Është dita e duhur për të gjithë ata që janë në kërkim të dashurisë. Rekomandohet ta kaloni ditën me ...
Telegraf | 15-Mar-2019 11:42
Dashi Për të lindurit e kësaj shenje, e premtja do të përbëhet nga udhëtime të shkurtra, takime miqësore dhe flirtime. Është dita e duhur për të gjithë ata që janë në kërkim të dashurisë. Rekomandohet ta kaloni ditën me ...

Horoskopi për ditën e premte, 15 mars 2019!
Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 07:49
Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...

Ana më djallëzore e çdo shenje Horoskopit
Dikush e bën qimen tra, një tjetër vetëm ankohet e jo pak duan të jenë në qendër të vëmendjes ! Askush nuk është perfekt, por njerëzit që kemi afër i pranojmë me të mirat e të metat e tyre. Çdo shenjë zodiaku e ka nga ...
Java News | 15-Mar-2019 18:09
Dikush e bën qimen tra, një tjetër vetëm ankohet e jo pak duan të jenë në qendër të vëmendjes ! Askush nuk është perfekt, por njerëzit që kemi afër i pranojmë me të mirat e të metat e tyre. Çdo shenjë zodiaku e ka nga ...

Horoskopi ditor, e Shtunë 16 Mars 2019
Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur. Për ata që janë vetëm, yjet këshillojnë që ...
Java News | 15-Mar-2019 15:13
Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur. Për ata që janë vetëm, yjet këshillojnë që ...

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019
Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur. Për ata që janë vetëm, yjet këshillojnë që ...
Portalb | 15-Mar-2019 15:09
Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur. Për ata që janë vetëm, yjet këshillojnë që ...

Horoskopi ditor, e premte 15 mars 2019
Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...
IliriaNews | 15-Mar-2019 09:26
Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...

Horoskopi ditor, 15 mars 2019
Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...
Bordo | 15-Mar-2019 09:18
Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...

Horoskopi, e premte 15 mars 2019
Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 07:05
Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...

Horoskopi i datës 15 mars 2019
Dashi: Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...
Politiko | 14-Mar-2019 23:13
Dashi: Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...

Klasifikimi i shenjave në Horoskop, nga më të mirët, tek më djallëzorët
Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi për nivelin e ...
Java News | 14-Mar-2019 22:00
Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi për nivelin e ...

Klasifikimi i shenjave në Horoskop: Nga më të mirët, tek më djallëzorët
Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi për nivelin e ...
Lexo | 14-Mar-2019 21:34
Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi për nivelin e ...

Klasifikimi i shenjave në Horoskop: Nga më të mirët, tek më djallëzorët
Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi për nivelin e ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 21:33
Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi për nivelin e ...

Horoskopi i datës 15 mars 2019
Dashi Venusi do ju bëjë të kuptoni sot se duhet të ndryshoni sjellje që gjërat të rregullohen. Nëse jeni në një lidhje do e keni të vështirë të ndieni një ritëm të caktuar dhe do preferoni të bëni çdo gjë si do e ndieni ...
Dritare | 14-Mar-2019 21:24
Dashi Venusi do ju bëjë të kuptoni sot se duhet të ndryshoni sjellje që gjërat të rregullohen. Nëse jeni në një lidhje do e keni të vështirë të ndieni një ritëm të caktuar dhe do preferoni të bëni çdo gjë si do e ndieni ...

Parashikimi i yjeve për sot 14 mars 2019
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në mënyrë të padrejtë. Edhe në aspektin profesional ka gjasa të përballeni me ...
Telegraf | 14-Mar-2019 11:30
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në mënyrë të padrejtë. Edhe në aspektin profesional ka gjasa të përballeni me ...

Fati yt sot/ horoskopi 15 mars 2019
Dashi Nëse do të jeni me humor të mirë, do arrini të merrni në dorë frenat e një historie që ju intereson shumë. Mund të arrini në përfundime emocionuese. Beqarët do të vazhdojnë të ëndërrojnë për persona që ndoshta nuk ...
Lexo | 14-Mar-2019 21:13
Dashi Nëse do të jeni me humor të mirë, do arrini të merrni në dorë frenat e një historie që ju intereson shumë. Mund të arrini në përfundime emocionuese. Beqarët do të vazhdojnë të ëndërrojnë për persona që ndoshta nuk ...

Horoskopi, e premte 15 mars 2019
Horoskopi për ditën e premte, 15 mars 2019 që javanews.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të bëni rikuperime në ...
Java News | 14-Mar-2019 15:16
Horoskopi për ditën e premte, 15 mars 2019 që javanews.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të bëni rikuperime në ...

Horoskopi ditor, e premte 15 mars 2019
Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...
Portalb | 14-Mar-2019 15:01
Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë vetëm, për të ...

Horoskopi ditor, e enjte 14 mars 2019
Dashi Marrëdhënia me partnerin nuk do jete shume e mire gjate kësaj dite madje mund te shfaqet edhe ndonjë stuhi. Beni kujdes me çdo gjë qe do thoni. Mos u tregoni autoritare me shume sesa duhet. Beqaret nuk do kenë fat ...
IliriaNews | 14-Mar-2019 09:20
Dashi Marrëdhënia me partnerin nuk do jete shume e mire gjate kësaj dite madje mund te shfaqet edhe ndonjë stuhi. Beni kujdes me çdo gjë qe do thoni. Mos u tregoni autoritare me shume sesa duhet. Beqaret nuk do kenë fat ...

Horoskopi ditor, e enjte 14 mars 2019
Dashi Marrëdhënia me partnerin nuk do jete shume e mire gjate kësaj dite madje mund te shfaqet edhe ndonjë stuhi. Beni kujdes me çdo gjë qe do thoni. Mos u tregoni autoritare me shume sesa duhet. Beqaret nuk do kenë fat ...
Bordo | 14-Mar-2019 08:49
Dashi Marrëdhënia me partnerin nuk do jete shume e mire gjate kësaj dite madje mund te shfaqet edhe ndonjë stuhi. Beni kujdes me çdo gjë qe do thoni. Mos u tregoni autoritare me shume sesa duhet. Beqaret nuk do kenë fat ...

Horoskopi për ditën e enjte, 14 mars 2019!
Dashi Për të lindurit e kësaj shenje do të ketë një përmirësim të ndjeshëm në raport me ditët e kaluara. Por duhet të bëni kujdes, pasi disa situata mund të rezultojnë tejet të komplikuara. Tregoni më shumë kujdes me ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 08:08
Dashi Për të lindurit e kësaj shenje do të ketë një përmirësim të ndjeshëm në raport me ditët e kaluara. Por duhet të bëni kujdes, pasi disa situata mund të rezultojnë tejet të komplikuara. Tregoni më shumë kujdes me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved