ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:17

Ambasadori Kosnett takoi drejtuesit e Listës Serbe

Ambasadori Kosnett takoi drejtuesit e Listës Serbe
Prishtinë, 15 mars 2019 – Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me anë të një postimi në Twitter, njoftoi për një takim që ka zhvilluar me drejtuesit e partisë politike Lista Serbe. Në një ...
Illyriapress | 15-Mar-2019 19:21
Prishtinë, 15 mars 2019 – Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me anë të një postimi në Twitter, njoftoi për një takim që ka zhvilluar me drejtuesit e partisë politike Lista Serbe. Në një ...

Kosnett takoi drejtuesit e Listës Serbe
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me anë të një postimi në Twitter, njoftoi për një takim që ka zhvilluar me drejtuesit e partisë politike Lista Serbe. Në një fotografi të postuar nga takimi, ...
Radio Evropa e Lire | 15-Mar-2019 18:45
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me anë të një postimi në Twitter, njoftoi për një takim që ka zhvilluar me drejtuesit e partisë politike Lista Serbe. Në një fotografi të postuar nga takimi, ...

Ambasadori Kosnett u kërkon Listës Serbe, të kthehen në institucionet e Kosovës
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe, përcjell inFokus. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i ...
InFokusi | 15-Mar-2019 18:40
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe, përcjell inFokus. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i ...

Ambasadori Kosnett u kërkon Listës Serbe, të kthehen në institucionet e Kosovës
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 18:13
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e ...

Ambasadori Kosnett u kërkon Listës Serbe, të kthehen në institucionet e Kosovës
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 18:20
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e ...

A do ta dëgjojë Srpska Amerikën që të mos largohet nga Qeveria
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett, ka takuar sot krerët e Listës Serbe, të cilëve u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e Republikës së Kosovës. Ky takim i Kosnett ka ardhur pasi ...
Gazeta Monitor | 15-Mar-2019 18:13
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett, ka takuar sot krerët e Listës Serbe, të cilëve u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e Republikës së Kosovës. Ky takim i Kosnett ka ardhur pasi ...

Kosnett konfirmon takimin me liderët e Listës Serbe
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnnet gjatë ditës së sotme është takuar me krerët e Listës Serbe gjë të cilën e ka konfirmuar vet ai, transmeton “zëri.info”. Kosnett në një postim në ...
Zeri | 15-Mar-2019 18:13
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnnet gjatë ditës së sotme është takuar me krerët e Listës Serbe gjë të cilën e ka konfirmuar vet ai, transmeton “zëri.info”. Kosnett në një postim në ...

Kosnett: Me krerët e Listës Serbe bisedova për interesat dhe shqetësimet e tyre
Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka konfirmuar se është takuar sot në Prishtinë me përfaqësuesit e Listës Serbe. “Me ta diskutova për interesat dhe shqetësimet e komunitetit serb në Kosovë”, ka thënë ...
Arbresh | 15-Mar-2019 18:00
Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka konfirmuar se është takuar sot në Prishtinë me përfaqësuesit e Listës Serbe. “Me ta diskutova për interesat dhe shqetësimet e komunitetit serb në Kosovë”, ka thënë ...

Mesazhi i Kosnett pas takimit me drejtuesit e Listës Serbe
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka njoftuar se është takuar me drejtuesit e Listës Serbe. Në foto, shihet se është takuar me kryetarin Goran Rakiq dhe Igor Simiqin. “Takova drejtuesit e Listës Serbe sot. ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 17:56
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka njoftuar se është takuar me drejtuesit e Listës Serbe. Në foto, shihet se është takuar me kryetarin Goran Rakiq dhe Igor Simiqin. “Takova drejtuesit e Listës Serbe sot. ...

Lista Serbe takohen me ambasadorin Kosnett, kërkohet heqja e taksës
Një delegacion i Listës Serbe është takuar sot në Prishtinë me Ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet. Goran Rakiq dhe Igor Simiq nga Lista Serbe ishin të pranishëm në takim me ambasadorin e SHBA-ve në Kosovë, ...
Zeri | 15-Mar-2019 17:47
Një delegacion i Listës Serbe është takuar sot në Prishtinë me Ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet. Goran Rakiq dhe Igor Simiq nga Lista Serbe ishin të pranishëm në takim me ambasadorin e SHBA-ve në Kosovë, ...

Lista Serbe takohen me ambasadorin Kosnett, kërkohet heqja e taksës
Një delegacion i Listës Serbe është takuar sot në Prishtinë me Ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet. Goran Rakiq dhe Igor Simiq nga Lista Serbe ishin të pranishëm në takim me ambasadorin e SHBA-ve në Kosovë, ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 17:40
Një delegacion i Listës Serbe është takuar sot në Prishtinë me Ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet. Goran Rakiq dhe Igor Simiq nga Lista Serbe ishin të pranishëm në takim me ambasadorin e SHBA-ve në Kosovë, ...

Lista Serbe takon ambasadorin Kossnet, kjo është kërkesa e tyre
Një delegacioni i Listës Srpska, në krye me kryetarin, Goran Rakiq dhe nënkryetarin, Igor Simiq, janë takuar sot në Prishtinë me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnet. Në këtë takim është ...
GazetaFjala | 15-Mar-2019 17:26
Një delegacioni i Listës Srpska, në krye me kryetarin, Goran Rakiq dhe nënkryetarin, Igor Simiq, janë takuar sot në Prishtinë me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnet. Në këtë takim është ...

Konfirmon Kosnett: Me krerët e Listës Serbe bisedova për interesat dhe shqetësimet e tyre
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka konfirmuar se është takuar sot në Prishtinë me përfaqësuesit e Listës Serbe. “Me ta diskutova për interesat dhe shqetësimet e komunitetit serb në Kosovë”, ka thënë ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 17:22
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka konfirmuar se është takuar sot në Prishtinë me përfaqësuesit e Listës Serbe. “Me ta diskutova për interesat dhe shqetësimet e komunitetit serb në Kosovë”, ka thënë ...

Përfaqësues të Listës Serbe takohen me Kosnett – kërkohet heqja e taksës
Një delegacion i Listës Serbe është takuar sot në Prishtinë me Ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet. Siç raporton Tanjug, të dy palët janë pajtuar që tarifa 100% ndaj produkteve të Serbisë, duhet të ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 17:18
Një delegacion i Listës Serbe është takuar sot në Prishtinë me Ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet. Siç raporton Tanjug, të dy palët janë pajtuar që tarifa 100% ndaj produkteve të Serbisë, duhet të ...

Kosnett takohet me drejtuesit e Listës Serbe, thotë se duhet të mbeten në institucionet e Kosovës
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka njoftuar se është takuar me drejtuesit e Listës Serbe. Në foto, shihet se është takuar me kryetarin Goran Rakiq dhe Igor Simiqin. “Takova drejtuesit e Listës Serbe sot. ...
Koha.net | 15-Mar-2019 17:18
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka njoftuar se është takuar me drejtuesit e Listës Serbe. Në foto, shihet se është takuar me kryetarin Goran Rakiq dhe Igor Simiqin. “Takova drejtuesit e Listës Serbe sot. ...

Srpska Lista takohen me ambasadorin amerikan, i kërkojnë diçka që s’e dëshiron Haradinaj!
Një delegacioni i Listës Srpska, në krye me kryetarin, Goran Rakiq dhe nënkryetarin, Igor Simiq, janë takuar sot në Prishtinë me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnet. Në këtë takim është ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 17:05
Një delegacioni i Listës Srpska, në krye me kryetarin, Goran Rakiq dhe nënkryetarin, Igor Simiq, janë takuar sot në Prishtinë me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnet. Në këtë takim është ...

Vuçiq nuk i përmend Preshevën e Bujanocin, thotë se Medvegja dhe Banja e Sijarinës mbesin në Serbi
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, më në fund i ka dhënë përgjigje presidentit Thaçi, rreth deklarimeve se e gjithë Lugina e Preshevës do t’i bashkohet Kosovës në rast të një marrëveshje eventuale me Serbinë përmes ...
Gazeta Monitor | 28-Feb-2019 14:59
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, më në fund i ka dhënë përgjigje presidentit Thaçi, rreth deklarimeve se e gjithë Lugina e Preshevës do t’i bashkohet Kosovës në rast të një marrëveshje eventuale me Serbinë përmes ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved