ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 06:28

Ambasada, thirrje italianëve në Tiranë: Shmangni protestën e 16 Marsit

Ambasada, thirrje italianëve në Tiranë: Shmangni protestën e 16 Marsit
Një ditë para protestës së opozitës të paralajmëruar për ditën e nesërme, ambasada italiane i ka bërë thirrje qytetarëve të saj që të shmangin grumbillimet dhe të ndjekin përditësimet. Në njoftimin për shtyp për ...
Java News | 15-Mar-2019 17:47
Një ditë para protestës së opozitës të paralajmëruar për ditën e nesërme, ambasada italiane i ka bërë thirrje qytetarëve të saj që të shmangin grumbillimet dhe të ndjekin përditësimet. Në njoftimin për shtyp për ...

Protesta e opozitës/ Ambasada italiane thirrje qytetarëve: Shmangni grumbullimet
Një ditë para protestës së opozitës të paralajmëruar për ditën e nesërme, ambasada italiane i ka bërë thirrje qytetarëve të saj që të shmangin grumbillimet dhe të ndjekin përditësimet. Në njoftimin për shtyp për ...
Lexo | 15-Mar-2019 17:33
Një ditë para protestës së opozitës të paralajmëruar për ditën e nesërme, ambasada italiane i ka bërë thirrje qytetarëve të saj që të shmangin grumbillimet dhe të ndjekin përditësimet. Në njoftimin për shtyp për ...

Ambasada italiane thirrje qytetarëve: Nesër shmangni grumbullimet
Një ditë para protestës së opozitës të paralajmëruar për ditën e nesërme, ambasada italiane i ka bërë thirrje qytetarëve të saj që të shmangin grumbullimet dhe të ndjekin përditësimet. Në njoftimin për shtyp për ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 17:23
Një ditë para protestës së opozitës të paralajmëruar për ditën e nesërme, ambasada italiane i ka bërë thirrje qytetarëve të saj që të shmangin grumbullimet dhe të ndjekin përditësimet. Në njoftimin për shtyp për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved