ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:07

Ahmeti: Vrasja e njerëzve të pafajshëm në xhami vetëm për shkak të besimit të tyre është turpi i njerëzimit

Ahmeti: Vrasja e njerëzve të pafajshëm në xhami vetëm për shkak të besimit të tyre është turpi i njerëzimit
Kryetari i Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj sulmit të sotëm që ka ndodhur në Zelandën e Re. Ahmeti nëpërmjet një postimi në facebook ka thënë se vrasja e njerëzve për shkak të besimit të tyre ...
Arbresh | 15-Mar-2019 17:32
Kryetari i Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj sulmit të sotëm që ka ndodhur në Zelandën e Re. Ahmeti nëpërmjet një postimi në facebook ka thënë se vrasja e njerëzve për shkak të besimit të tyre ...

Kurti për sulmin në Zelandën e Re: Terroristët marrin frymëzim nga gjenocidet
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar pas sulmit në Zelandën e Re, duke thënë se secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje. “Ndërkohë që u shpreh ngushëllime familjarëve të viktimave dhe ...
Koha.net | 15-Mar-2019 17:08
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar pas sulmit në Zelandën e Re, duke thënë se secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje. “Ndërkohë që u shpreh ngushëllime familjarëve të viktimave dhe ...

Ahmeti reagon pas sulmit në Zelandë të Re: Turpi i Njerëzimit
Kryetari i Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj sulmit të sotëm që ka ndodhur në Zelandën e Re. “Vrasja e njerëzve të pafajshëm në xhami vetëm për shkak të besimit të tyre është turpi i njërëzimit. ...
InFokusi | 15-Mar-2019 16:56
Kryetari i Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj sulmit të sotëm që ka ndodhur në Zelandën e Re. “Vrasja e njerëzve të pafajshëm në xhami vetëm për shkak të besimit të tyre është turpi i njërëzimit. ...

Ahmeti: Vrasja e njerëzve në xhami vetëm për shkak të besimit të tyre është turpi i njerëzimit
Kryetari i Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj sulmit të sotëm që ka ndodhur në Zelandën e Re. Ahmeti nepërmjet një postimi në Facebook ka shkruajtur: “Vrasja e njerëzve të pafajshëm në xhami vetëm ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 16:45
Kryetari i Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj sulmit të sotëm që ka ndodhur në Zelandën e Re. Ahmeti nepërmjet një postimi në Facebook ka shkruajtur: “Vrasja e njerëzve të pafajshëm në xhami vetëm ...

Ahmeti: Vrasja e njerëz në xhami vetëm për shkak të besimit të tyre është turpi i njerëzimit
Kryetari i Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj sulmit të sotëm që ka ndodhur në Zelandën e Re. Ahmeti nepërmjet një postimi në facebook ka shkruajtur: “Vrasja e njerëzve të pafajshëm në xhami vetëm ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 16:30
Kryetari i Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj sulmit të sotëm që ka ndodhur në Zelandën e Re. Ahmeti nepërmjet një postimi në facebook ka shkruajtur: “Vrasja e njerëzve të pafajshëm në xhami vetëm ...

Kurti për sulmin në Zelandën e Re: Secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka reaguar pas sulmit terrorist që ndodhi në dy xhami në Zelandën e Re. Ka thënë se secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje dhe u ka shprehur ngushëllime mbarë ...
Arbresh | 15-Mar-2019 16:27
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka reaguar pas sulmit terrorist që ndodhi në dy xhami në Zelandën e Re. Ka thënë se secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje dhe u ka shprehur ngushëllime mbarë ...

Kurti: Terroristi në Zelandën e Re u frymëzua nga gjenocidi i Radovan Karaxhiqit
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka reaguar pas sulmit terrorist që ndodhi në dy xhami në Zelandën e Re. Ka thënë se secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje dhe u ka shprehur ngushëllime mbarë ...
Zeri | 15-Mar-2019 16:05
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka reaguar pas sulmit terrorist që ndodhi në dy xhami në Zelandën e Re. Ka thënë se secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje dhe u ka shprehur ngushëllime mbarë ...

Kurti për sulmin në Zelandë të Re: Secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ka shprehur ngushëllime familjarëve të personave të prekur nga sulmi terrorist në Zelandë të Re. Ai ka thënë se kënga çetnike për Karaxhiqin që dëgjonte njëri nga ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 16:04
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ka shprehur ngushëllime familjarëve të personave të prekur nga sulmi terrorist në Zelandë të Re. Ai ka thënë se kënga çetnike për Karaxhiqin që dëgjonte njëri nga ...

Kurti: Terroristi në Zelandën e Re u frymëzua nga gjenocidi i Radovan Karaxhiqit
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka reaguar pas sulmit terrorist që ndodhi në dy xhami në Zelandën e Re. Ka thënë se secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje dhe u ka shprehur ngushëllime mbarë ...
Gazeta Monitor | 15-Mar-2019 15:56
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka reaguar pas sulmit terrorist që ndodhi në dy xhami në Zelandën e Re. Ka thënë se secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje dhe u ka shprehur ngushëllime mbarë ...

Kurti për sulmin në Zelandë të Re: Secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ka shprehur ngushëllime familjarëve të personave të prekur nga sulmi terrorist në Zelandë të Re. Ai ka thënë se kënga çetnike për Karaxhiqin që dëgjonte njëri nga ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 15:54
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ka shprehur ngushëllime familjarëve të personave të prekur nga sulmi terrorist në Zelandë të Re. Ai ka thënë se kënga çetnike për Karaxhiqin që dëgjonte njëri nga ...

Albin Kurti për sulmin në Zelandë të Re: Secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ka shprehur ngushëllime familjarëve të personave të prekur nga sulmi terrorist në Zelandë të Re. Ai ka thënë se kënga çetnike për Karaxhiqin që dëgjonte njëri nga ...
InFokusi | 15-Mar-2019 15:53
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ka shprehur ngushëllime familjarëve të personave të prekur nga sulmi terrorist në Zelandë të Re. Ai ka thënë se kënga çetnike për Karaxhiqin që dëgjonte njëri nga ...

Kurti: Kënga çetnike për Karaxhiqin që dëgjonte terroristi, tregon se ata marrin frymëzim nga gjenocidet
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka dënuar aktin terrorist të ndodhur në Zelandë të Re ku humbën jetën 49 persona. Sipas Kurirt, shumë terroristë të të gjitha anëve thonë se frymëzohen nga luftëtarë ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 15:50
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka dënuar aktin terrorist të ndodhur në Zelandë të Re ku humbën jetën 49 persona. Sipas Kurirt, shumë terroristë të të gjitha anëve thonë se frymëzohen nga luftëtarë ...

Albin Kurti për sulmin në Zelandë të Re: Secili akt terrorizmi ngjall dëshpërim e keqardhje
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ka shprehur ngushëllime familjarëve të personave të prekur nga sulmi terrorist në Zelandë të Re. Ai ka thënë se kënga çetnike për Karaxhiqin që dëgjonte njëri nga ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 15:46
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ka shprehur ngushëllime familjarëve të personave të prekur nga sulmi terrorist në Zelandë të Re. Ai ka thënë se kënga çetnike për Karaxhiqin që dëgjonte njëri nga ...

VIDEO/ Terrori në Zelandën e Re, vrasësi u nis drejt xhamive me këngë çetnike
Ekstremisti australian Brenton Tarant, njeriu që ka shkaktuar terrorin me vrasjen e afro 50 muslimanëve në dy xhami në Zelandën e Re, e ka patur për inspirim ish-liderit serb të Bosnjes, kriminelin Radovan Karaxhiç, ...
Tesheshi | 15-Mar-2019 11:18
Ekstremisti australian Brenton Tarant, njeriu që ka shkaktuar terrorin me vrasjen e afro 50 muslimanëve në dy xhami në Zelandën e Re, e ka patur për inspirim ish-liderit serb të Bosnjes, kriminelin Radovan Karaxhiç, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved