ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 12:26

A mund të emërojë SHBA një opozitë tjetër?

A mund të emërojë SHBA një opozitë tjetër?
Nga Dritan Hila Eduard Lutvak në librin e tij “Rizgjimi i dragoit”, trajton sjelljet e fuqive të mëdha dhe moskuptimin që kanë ata ndaj të vegjëlve dhe anasjelltas idetë e gabuara që kanë të vegjlit sesi veprimet e tyre ...
Java News | 15-Mar-2019 21:30
Nga Dritan Hila Eduard Lutvak në librin e tij “Rizgjimi i dragoit”, trajton sjelljet e fuqive të mëdha dhe moskuptimin që kanë ata ndaj të vegjëlve dhe anasjelltas idetë e gabuara që kanë të vegjlit sesi veprimet e tyre ...

A mund të emërojë SHBA një opozitë tjetër?
Nga Dritan Hila Eduard Lutvak në librin e tij “Rizgjimi i dragoit”, trajton sjelljet e fuqive të mëdha dhe moskuptimin që kanë ata ndaj të vegjëlve dhe anasjelltas idetë e gabuara që kanë të vegjlit sesi veprimet e tyre ...
Dritare | 15-Mar-2019 21:21
Nga Dritan Hila Eduard Lutvak në librin e tij “Rizgjimi i dragoit”, trajton sjelljet e fuqive të mëdha dhe moskuptimin që kanë ata ndaj të vegjëlve dhe anasjelltas idetë e gabuara që kanë të vegjlit sesi veprimet e tyre ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved