ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/05/2019 11:56

Vuçiç i vendosur: Dialogu me Kosovën pas taksës

Vuçiç i vendosur: Dialogu me Kosovën pas taksës
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, këtë të enjte është shprehur se beson se bashkësia ndërkombëtare do të vazhdojë me thirrje racionale në Prishtinë për të hequr dorë nga taksa ndaj mallrave serbe. Në një bisedë me ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 23:17
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, këtë të enjte është shprehur se beson se bashkësia ndërkombëtare do të vazhdojë me thirrje racionale në Prishtinë për të hequr dorë nga taksa ndaj mallrave serbe. Në një bisedë me ...

Mushkolaj i përmend Haradinajt punësimet e anëtarëve të AAK-së në PTK (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për punësimet e fundit që janë bërë në Telekomin e Kosovës. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se gjendja e Telekomit nuk është më e keqe se që ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:41
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për punësimet e fundit që janë bërë në Telekomin e Kosovës. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se gjendja e Telekomit nuk është më e keqe se që ...

Moore gjatë takimit me Brnabiq kërkon gjetjen e një kompromisi me Kosovën
Drejtori i përgjithshëm për çështje politike në Ministrinë e Jashtme të Britanisë së Madhe, Richard Moore, ka thënë se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të gjetur një mënyrë për të arritur një zgjidhje ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 18:22
Drejtori i përgjithshëm për çështje politike në Ministrinë e Jashtme të Britanisë së Madhe, Richard Moore, ka thënë se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të gjetur një mënyrë për të arritur një zgjidhje ...

Vuçiq dhe Moore diskutojnë për taksën dhe dialogun me Prishtinën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është takuar sot me drejtorin e përgjithshëm për çështje politike në Ministrinë e Jashtme të Britanisë së Madhe, Richard Moore, me të cilin ka diskutuar për taksën për mallrat e ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 14:11
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është takuar sot me drejtorin e përgjithshëm për çështje politike në Ministrinë e Jashtme të Britanisë së Madhe, Richard Moore, me të cilin ka diskutuar për taksën për mallrat e ...

Mushkolaj i përmend Haradinajt punësimet e anëtarëve të AAK-së në PTK (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për punësimet e fundit që janë bërë në Telekomin e Kosovës. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se gjendja e Telekomit nuk është më e keqe se që ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 22:49
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për punësimet e fundit që janë bërë në Telekomin e Kosovës. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se gjendja e Telekomit nuk është më e keqe se që ...

Ahmeti thotë se në Bruksel folën edhe për taksën: Iu ankuam pse Vuçiqi na quajti ‘banditë’
Kryesuesi i delegacionit për bisedime me Serbinë, Shpend Ahmeti sonte në Rubikon ka folur rreth vizitës së fundit të tij dhe Fatmir Limajt në Bruksel, e cila u pa si e fshehur pasi nuk pati asnjë paralajmërim.. Ahmeti ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 20:37
Kryesuesi i delegacionit për bisedime me Serbinë, Shpend Ahmeti sonte në Rubikon ka folur rreth vizitës së fundit të tij dhe Fatmir Limajt në Bruksel, e cila u pa si e fshehur pasi nuk pati asnjë paralajmërim.. Ahmeti ...

Taksa, aleatët unik në kërkesën për Kosovën (VIDEO)
Stuhia e vizitave me mision të veçantë nisi ditën e fundit të muajit shkurt, njofton Klan Kosova. Atë ditë në Kosovë, zbarkuan zyrtarët e lartë të Këshillit Kombëtar të Sigurisë amerikane, John Erath dhe Bred ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 20:30
Stuhia e vizitave me mision të veçantë nisi ditën e fundit të muajit shkurt, njofton Klan Kosova. Atë ditë në Kosovë, zbarkuan zyrtarët e lartë të Këshillit Kombëtar të Sigurisë amerikane, John Erath dhe Bred ...

Kosova s’është e interesuar për marrëveshje, i thotë Bërnabiq zyrtarit britanik
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore, tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Bërnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 19:13
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore, tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Bërnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...

Moore porosit Brnabiq: Të kërkohet një zgjidhjeje kompromisi për Kosovën
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 18:18
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...

Moore porosit Brnabiq: Të kërkohet një zgjidhjeje kompromisi për Kosovën
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 18:10
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...

Bërnabiqi i thotë Moore se Kosova s’mendon për dialogun dhe refuzon të arrihet kompromisi
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Bërnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...
Koha.net | 14-Mar-2019 18:08
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Bërnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...

Moore porosit Brnabiq: Të kërkohet një zgjidhjeje kompromisi për Kosovën
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...
Zeri | 14-Mar-2019 18:04
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...

Haradinaj: Kosova është e interesuar për dialogun me Serbinë
KOSOVE Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka pritur në një takim sot, Drejtorin e Përgjithshëm për Çështje Politike në Ministrinë e Jashtme të Mbretërisë së Bashkuar, Richard Moore. Përmes një statusi në ...
BalkanWeb | 13-Mar-2019 16:11
KOSOVE Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka pritur në një takim sot, Drejtorin e Përgjithshëm për Çështje Politike në Ministrinë e Jashtme të Mbretërisë së Bashkuar, Richard Moore. Përmes një statusi në ...

Selmanaj i përgjigjet Beqës së PDK’së: Nuk jemi agjentë të askujt, ju jeni nga nëntoka
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...
InFokusi | 14-Mar-2019 17:59
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...

Moore porosit Brnabiq: Të kërkohet një zgjidhjeje kompromisi për Kosovën
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 17:54
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...

Moore porosit Brnabiq: Të kërkohet një zgjidhjeje kompromisi për Kosovën
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...
Kosova Press | 14-Mar-2019 17:53
Drejtori i përgjithshëm për Çështje Politike të Zyrës së Jashtme britanike, Richard Moore tha sot në Beograd në një takim me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, se është e nevojshme të vazhdohet me përpjekjet për të ...

Moore pas takimit me Bërnabiq: Vazhdoni përpjekjet për gjetjen e kompromisit rreth Kosovës
Kryeministrja serbe, Ana Bërnabiq është takuar sot me drejtorin e Përgjithshëm për Çështje Politike në Ministrinë e Jashtme të Mbretërisë së Bashkuar, Richard Moore. Zyrtari britanik në takim theksoi se është e ...
EkonomiaOnline | 14-Mar-2019 17:36
Kryeministrja serbe, Ana Bërnabiq është takuar sot me drejtorin e Përgjithshëm për Çështje Politike në Ministrinë e Jashtme të Mbretërisë së Bashkuar, Richard Moore. Zyrtari britanik në takim theksoi se është e ...

Vuçiq nuk heq dorë nga kushti: Dialogu pas taksës
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, shprehu shpresën e tij sot se bashkësia ndërkombëtare do të vazhdojë me thirrje racionale në Prishtinë për të hequr dorë nga taksa ndaj mallrave serbe, shkruan inFokus. Në një ...
InFokusi | 14-Mar-2019 17:20
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, shprehu shpresën e tij sot se bashkësia ndërkombëtare do të vazhdojë me thirrje racionale në Prishtinë për të hequr dorë nga taksa ndaj mallrave serbe, shkruan inFokus. Në një ...

Vuçiq nuk heq dorë nga kushti: Dialogu pas taksës
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, shprehu shpresën e tij sot se bashkësia ndërkombëtare do të vazhdojë me thirrje racionale në Prishtinë për të hequr dorë nga taksa ndaj mallrave serbe. Në një bisedë me drejtorin ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 17:17
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, shprehu shpresën e tij sot se bashkësia ndërkombëtare do të vazhdojë me thirrje racionale në Prishtinë për të hequr dorë nga taksa ndaj mallrave serbe. Në një bisedë me drejtorin ...

Vuçiq nuk heq dorë nga kushti: Dialogu pas taksës
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, shprehu shpresën e tij sot se bashkësia ndërkombëtare do të vazhdojë me thirrje racionale në Prishtinë për të hequr dorë nga taksa ndaj mallrave serbe.
Kosova Press | 14-Mar-2019 17:16
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, shprehu shpresën e tij sot se bashkësia ndërkombëtare do të vazhdojë me thirrje racionale në Prishtinë për të hequr dorë nga taksa ndaj mallrave serbe.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved