ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 09:36

Basha ankohet, ftesë qytetarëve: Rama më ka tradhëtuar, të ngrihemi në këmbë

Basha ankohet, ftesë qytetarëve: Rama më ka tradhëtuar, të ngrihemi në këmbë
Kur na ndajnë edhe dy ditë nga protesta e opozitës së bashkuar në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur përmes një videoje të ftojë qytetarët, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria na ka ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 22:24
Kur na ndajnë edhe dy ditë nga protesta e opozitës së bashkuar në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur përmes një videoje të ftojë qytetarët, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria na ka ...

‘Ngrihemi në këmbë’, Basha ndez motorët. Ftesë ndryshe qytetarëve
TIRANË Kur na ndajnë edhe dy ditë nga protesta e opozitës së bashkuar në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur përmes një videoje të ftojë qytetarët, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 20:30
TIRANË Kur na ndajnë edhe dy ditë nga protesta e opozitës së bashkuar në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur përmes një videoje të ftojë qytetarët, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria ...

Protesta me 16 Mars, Basha thirrje qytetarëve: Të gjithë në këmbë!/VIDEO
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha kur na ndajnë vetëm dy ditë nga protesta e 16 marsit në orën 11 para kryeministrisë, ka bërë thirrje qytetarëve, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria na ka tradhtuar, ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 21:18
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha kur na ndajnë vetëm dy ditë nga protesta e 16 marsit në orën 11 para kryeministrisë, ka bërë thirrje qytetarëve, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria na ka tradhtuar, ...

Basha, në Dibër për protestën: Më 16 mars, ejani në Tiranë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u takua me dibranët këtë të mërkurë, teksa i ftoi që të shtunën të vijnë në Tiranë për të protestuar, me qëllim largimin e qeverisjes së majtë.
Top Channel | 13-Mar-2019 17:57
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u takua me dibranët këtë të mërkurë, teksa i ftoi që të shtunën të vijnë në Tiranë për të protestuar, me qëllim largimin e qeverisjes së majtë.

Video-Nano ik/ Qytetari bëhet lëmsh kur takon Bashën
Kreu i PD Lulzim Basha, është ndalur të mërkurën në Dibër për të ftuar qytetarët në protestën e 16 marsit që mbahet para kryeministrisë. Por një banor i Dibrës, duket sikur akoma nuk e di kush është në pushtet, ose u ...
Dritare | 14-Mar-2019 23:14
Kreu i PD Lulzim Basha, është ndalur të mërkurën në Dibër për të ftuar qytetarët në protestën e 16 marsit që mbahet para kryeministrisë. Por një banor i Dibrës, duket sikur akoma nuk e di kush është në pushtet, ose u ...

Protesta me 16 Mars, Basha thirrje qytetarëve: Të gjithë në këmbë!/VIDEO
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha kur na ndajnë vetëm dy ditë nga protesta e 16 marsit në orën 11 para kryeministrisë, ka bërë thirrje qytetarëve, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria na ka tradhtuar, ...
Medial | 14-Mar-2019 23:07
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha kur na ndajnë vetëm dy ditë nga protesta e 16 marsit në orën 11 para kryeministrisë, ka bërë thirrje qytetarëve, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria na ka tradhtuar, ...

Ikën nga Tirana, zbulohet vendndodhja e Ramës më 16 mars! Ja ku do jetë ditën e protestës
Më 16 mars, në ditën kur opozita do të zhvillojë protestën para Kryeministrisë, Edi Rama do të largohet nga kryeqyteti. Mësohet se edhe këtë herë, ashtu siç e ka bërë traditë ai do të largohet nga zyra dhe do ta ndjekë ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 21:41
Më 16 mars, në ditën kur opozita do të zhvillojë protestën para Kryeministrisë, Edi Rama do të largohet nga kryeqyteti. Mësohet se edhe këtë herë, ashtu siç e ka bërë traditë ai do të largohet nga zyra dhe do ta ndjekë ...

“Ngrihemi në këmbë”, Basha ndez motorët. Ftesë ndryshe qytetarëve
Kur na ndajnë edhe dy ditë nga protesta e opozitës së bashkuar në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur përmes një videoje të ftojë qytetarët, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria na ka ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 21:33
Kur na ndajnë edhe dy ditë nga protesta e opozitës së bashkuar në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur përmes një videoje të ftojë qytetarët, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria na ka ...

Basha publikon spotin e protestës: Pse duhet të bëhemi bashkë më 16 mars (VIDEO)
Pak orë larg protestës së 16 marsit, lideri i opozitës Lulzim Basha ka publikuar një spot në faqen e tij në Facebook, ku i bën thirrje qytetarëve të dalin në protestë. Basha tregon arsyet pse shqiptarët duhet të ...
Lapsi | 14-Mar-2019 20:07
Pak orë larg protestës së 16 marsit, lideri i opozitës Lulzim Basha ka publikuar një spot në faqen e tij në Facebook, ku i bën thirrje qytetarëve të dalin në protestë. Basha tregon arsyet pse shqiptarët duhet të ...

Lulzim Basha nis numërimin mbrapsh: Ja sa kohë na ndan nga momenti kur do të rrëzoj Edi Ramën
Lulzim Basha duket shumë entuziast për protestën e thirrur nga opozita më 16 Mars. Ai vazhdon të konfirmojë se përmes kësaj revolte do të rrëzojë kryeministrin Edi Rama. Teksa na ndajnë vetëm pak ditë, kreu i PD-së ka ...
GazetaTema | 13-Mar-2019 17:08
Lulzim Basha duket shumë entuziast për protestën e thirrur nga opozita më 16 Mars. Ai vazhdon të konfirmojë se përmes kësaj revolte do të rrëzojë kryeministrin Edi Rama. Teksa na ndajnë vetëm pak ditë, kreu i PD-së ka ...

16 marsi protesta më e madhe e mbajtur ndonjëherë, Rama arratiset nga Tirana
Data 16 mars pritet që të jetë protesta masive e opozitës së bashkuar. Opozita ka paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë në Shqipëri, por mesa duket Rama ka vendosur që të mos ...
Gazeta55 | 14-Mar-2019 20:56
Data 16 mars pritet që të jetë protesta masive e opozitës së bashkuar. Opozita ka paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë në Shqipëri, por mesa duket Rama ka vendosur që të mos ...

‘Ngrihemi në këmbë’, Basha ndez motorët. Ftesë ndryshe qytetarëve
Kur na ndajnë edhe dy ditë nga protesta e opozitës së bashkuar në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur përmes një videoje të ftojë qytetarët, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “ Qeveria na ka ...
Gazeta Dita | 14-Mar-2019 20:52
Kur na ndajnë edhe dy ditë nga protesta e opozitës së bashkuar në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur përmes një videoje të ftojë qytetarët, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “ Qeveria na ka ...

Protesta e 16 marsit, Basha nis numërimin mbrapsh
TIRANE Ndërkohë që na ndajnë vetëm pak ditë nga protesta e opozitës së bashkuar, kreu i PD-së Lulzim Basha ka nisur numërimin mbrapsh. Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, Basha zgjedh foton e flamurit ...
BalkanWeb | 13-Mar-2019 16:38
TIRANE Ndërkohë që na ndajnë vetëm pak ditë nga protesta e opozitës së bashkuar, kreu i PD-së Lulzim Basha ka nisur numërimin mbrapsh. Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, Basha zgjedh foton e flamurit ...

Opozita protestë para Kryeministrisë, deputetja Felaj ‘spiunon’ vendndodhjen e Edi Ramës
Opozita e bashkuar do të organizojë të shtunën në orën 11:00 protestën e radhës para Kryeministrisë. Ashtu si në tubimin e 21 shkurtit, kryeministri Rama do të largohet nga Tirana. Është mësuar se ai ka zgjedhur të ...
Politiko | 14-Mar-2019 20:51
Opozita e bashkuar do të organizojë të shtunën në orën 11:00 protestën e radhës para Kryeministrisë. Ashtu si në tubimin e 21 shkurtit, kryeministri Rama do të largohet nga Tirana. Është mësuar se ai ka zgjedhur të ...

Ikën nga Tirana, zbulohet vendondodhja e Ramës ditën e protestës së opozitës
Opozita do të zhvillojë më 16 mars një tjetër protestë të madhe përpara selisë së qeverisë. Kjo është protesta e parë e madhe që pas vendimit për djegien e mandateve dhe daljes jashtë Kuvendit. Ndërkohë burime të ...
Lapsi | 14-Mar-2019 19:42
Opozita do të zhvillojë më 16 mars një tjetër protestë të madhe përpara selisë së qeverisë. Kjo është protesta e parë e madhe që pas vendimit për djegien e mandateve dhe daljes jashtë Kuvendit. Ndërkohë burime të ...

Opozita protestë poshtë zyrës, zbulohet se ku do të jetë Rama të shtunën
Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 20:42
Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë ...

“Nano ik”, dibranit i ka ngecur koha në 2005, Basha: Jo, jo Rama ik! (VIDEO)
Gjatë vizitës së ditës së djeshme në Dibër, kryedemokrati Lulzim Basha është kapur ngushtë teksa takonte një qytetar të moshuar. Mbështetësit të PD, duket sikur ora i ishte ndalur në vitin 2005, kur protestonte përkrah ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 10:59
Gjatë vizitës së ditës së djeshme në Dibër, kryedemokrati Lulzim Basha është kapur ngushtë teksa takonte një qytetar të moshuar. Mbështetësit të PD, duket sikur ora i ishte ndalur në vitin 2005, kur protestonte përkrah ...

Opozita protestë poshtë zyrës, zbulohet se ku do të jetë Rama të shtunën
Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë ...
Lexo | 14-Mar-2019 20:40
Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë ...

Basha zbardh dosjen ‘184’: Deputetë e ish-ministra të PS, të përgjuar në blerje votash
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është i bindur se zbardhja e dosjes “184”, e denoncuar prej kohësh nga opozita, do të shënonte fundin politik të Edi Ramës. Nga Dibra, qytet ku sipas kreut të opozitës nisi ...
Lapsi | 14-Mar-2019 18:24
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është i bindur se zbardhja e dosjes “184”, e denoncuar prej kohësh nga opozita, do të shënonte fundin politik të Edi Ramës. Nga Dibra, qytet ku sipas kreut të opozitës nisi ...

FOTO/ PD- LSI protestë poshtë zyrës, por ja ku do të jetë Rama të shtunën
Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë ...
Java News | 14-Mar-2019 20:27
Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved