ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 23:04

Si u gjet i varur 38-vjeçari, xhaxhai i studentes që e ekzekutoi ish-i dashuri

Si u gjet i varur 38-vjeçari, xhaxhai i studentes që e ekzekutoi ish-i dashuri
Bujar Murati, 38 vjeç, i cili ndodhej i burgosur, është gjetur i vetëvarur me litar nga gardianët. I riu është gjetur në grahmat e fundit të jetës dhe u dërgua me urgjencë në spital. Mësohet se 38-vjeçari vuante prej ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 16:45
Bujar Murati, 38 vjeç, i cili ndodhej i burgosur, është gjetur i vetëvarur me litar nga gardianët. I riu është gjetur në grahmat e fundit të jetës dhe u dërgua me urgjencë në spital. Mësohet se 38-vjeçari vuante prej ...

Dalin detaje të reja/ Zbulohet lidhja e 38-vjeçarit që u vetëvar në burg, me studenten e mjekësisë!
38-vjeçari mbërriti në gjendje kome në spitalin e Beratit dhe për këtë arsye u dërgua me urgjencë drejt Tiranës. Dalin detaje të reja nga ngjarja e djeshme në Berat, ku një i dën.uar tentoi t’i japë fund jetës. ...
Standard | 14-Mar-2019 12:57
38-vjeçari mbërriti në gjendje kome në spitalin e Beratit dhe për këtë arsye u dërgua me urgjencë drejt Tiranës. Dalin detaje të reja nga ngjarja e djeshme në Berat, ku një i dën.uar tentoi t’i japë fund jetës. ...

38 vjeçari gjendet i vetëvarur në qelinë e tij! Përfundon në koma
Ende nuk dihet shkaqet e vërteta të kësaj ngjarjeje të rëndë që u mbajt e fshehtë nga institucioni i Burgut të Beratit. Një 38-vjeçar,që vuante prej disa muajsh dënimin në IEPV-në e Beratit është gjetur i vetëvarur në ...
Standard | 14-Mar-2019 12:57
Ende nuk dihet shkaqet e vërteta të kësaj ngjarjeje të rëndë që u mbajt e fshehtë nga institucioni i Burgut të Beratit. Një 38-vjeçar,që vuante prej disa muajsh dënimin në IEPV-në e Beratit është gjetur i vetëvarur në ...

38 vjeçari shqiptar vetëvaret në dhomën e burgut
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Beratit, ku një 38 vjeçar ka tentuar ti jap fund jetës në dhomën e tij të burgut, ndërkohë që po lufton me jetën në spitalin e Traumës në Tiranë, ku u dërgua në ...
Indeks Online | 13-Mar-2019 22:23
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Beratit, ku një 38 vjeçar ka tentuar ti jap fund jetës në dhomën e tij të burgut, ndërkohë që po lufton me jetën në spitalin e Traumës në Tiranë, ku u dërgua në ...

Mbesën ia masakruan në mes të Tiranës, kush është 38 vjeçari që u vetëvar në qeli
Një vit më parë në afërsi të Fakultetit të Mjesisë në Tiranë, mbesa e tij do të qëllohej barbarisht me armë nga dora e të dashurit, një ngjarje që do të trondiste mbarë opinionin publik. Por sot është mësuar se xhaxhai ...
TetovaSot | 13-Mar-2019 22:10
Një vit më parë në afërsi të Fakultetit të Mjesisë në Tiranë, mbesa e tij do të qëllohej barbarisht me armë nga dora e të dashurit, një ngjarje që do të trondiste mbarë opinionin publik. Por sot është mësuar se xhaxhai ...

Tenton të vetëvaret me litar një i burgosur në Berat
Një 38-vjeçar ka tentuar të vetëvaret me litar në burgun e Beratit. I burgosuri është gjetur nga gardianët e paraburgimit në momentin kur tentoi ti jepte fund jetës. Mësohet se aktualisht Bujar Murati ndodhet ne ...
ABCNews | 13-Mar-2019 21:29
Një 38-vjeçar ka tentuar të vetëvaret me litar në burgun e Beratit. I burgosuri është gjetur nga gardianët e paraburgimit në momentin kur tentoi ti jepte fund jetës. Mësohet se aktualisht Bujar Murati ndodhet ne ...

LAJM I FUNDIT/ Vetëvaret i dënuari në burgun e Beratit (EMRI)
Një i dënuar është gjetur sot në çaste kritike për jetën nga gardianët e burgut të Beratit. Mësohet se 38-vjeçari Bujar Murati ka varur veten me litar në qelinë e tij. 38-vjeçari nga fshati Lybeshë, i rrethit të ...
Gazeta Shqip | 13-Mar-2019 20:52
Një i dënuar është gjetur sot në çaste kritike për jetën nga gardianët e burgut të Beratit. Mësohet se 38-vjeçari Bujar Murati ka varur veten me litar në qelinë e tij. 38-vjeçari nga fshati Lybeshë, i rrethit të ...

Vetëvaret 38-vjeçari në burgun e Beratit, përfundon në koma
Një 38-vjeçar që vuante prej disa muajsh dënimin në IEPV-në e Beratit është gjetur i vetëvarur në qelinë e tij mesditën e sotme. Bujar Murati, 38 vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e ...
BalkanWeb | 13-Mar-2019 20:03
Një 38-vjeçar që vuante prej disa muajsh dënimin në IEPV-në e Beratit është gjetur i vetëvarur në qelinë e tij mesditën e sotme. Bujar Murati, 38 vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e ...

I vetëvaruri në burg, xhaxhai i Arjelës që u vra para Fakulteti i Mjekësisë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Beratit, ku një i ri është gjetur i vetëvarur. Bujar Murati, 38 vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e tij nga punonjësit e burgut dhe është ...
Dritare | 13-Mar-2019 21:10
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Beratit, ku një i ri është gjetur i vetëvarur. Bujar Murati, 38 vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e tij nga punonjësit e burgut dhe është ...

E rëndë në Berat, vetëvraret në burg 38-vjeçari
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Beratit, ku një i ri është gjetur i vetëvarur. Bujar Murati, 38 vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e tij nga punonjësit e burgut dhe është ...
Zhurnal | 13-Mar-2019 20:34
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Beratit, ku një i ri është gjetur i vetëvarur. Bujar Murati, 38 vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e tij nga punonjësit e burgut dhe është ...

Vetëvaret 38-vjeçari në burgun e Beratit, përfundon në koma
Një 38-vjeçar që vuante prej disa muajsh dënimin në IEPV-në e Beratit është gjetur i vetëvarur në qelinë e tij mesditën e sotme. Bujar Murati, 38 vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e ...
Dritare | 13-Mar-2019 20:26
Një 38-vjeçar që vuante prej disa muajsh dënimin në IEPV-në e Beratit është gjetur i vetëvarur në qelinë e tij mesditën e sotme. Bujar Murati, 38 vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e ...

Vetvaret 38 vjeçari në burgun e Beratit
Vetvaret me litar në burgun e Beratit një i burgosur. Ai quhet Bujar Murati 38 vjeç. Ai u gjet në gjëndje kome nga punonjësit e burgut. Bëhet e ditur se Murati është transportuar me urgjencë në spital.
Lapsi | 13-Mar-2019 20:10
Vetvaret me litar në burgun e Beratit një i burgosur. Ai quhet Bujar Murati 38 vjeç. Ai u gjet në gjëndje kome nga punonjësit e burgut. Bëhet e ditur se Murati është transportuar me urgjencë në spital.

Vetëvaret në burg 38-vjeçari, është xhaxhai i studentes që u vra
Një 38-vjeçar që vuante prej disa muajsh dënimin në IEPV-në e Beratit është gjetur i vetëvarur në qelinë e tij mesditën e sotme. Bujar Murati, 38-vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e ...
Koha Jone | 13-Mar-2019 20:26
Një 38-vjeçar që vuante prej disa muajsh dënimin në IEPV-në e Beratit është gjetur i vetëvarur në qelinë e tij mesditën e sotme. Bujar Murati, 38-vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e ...

E rëndë në Berat, vetëvraret në burg 38-vjeçari
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Beratit, ku një i ri është gjetur i vetëvarur. Bujar Murati, 38 vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e tij nga punonjësit e burgut dhe është ...
Java News | 13-Mar-2019 20:26
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Beratit, ku një i ri është gjetur i vetëvarur. Bujar Murati, 38 vjeç, nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit është gjetur në qelinë e tij nga punonjësit e burgut dhe është ...

38-vjeçari gjendet i vetëvarur në qelinë e burgut të Beratit
Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në burgun e Beratit, ku një i dënuar është gjetur i vetëvarur nga punonjësit e burgu. Viktima sipas News 24 është identifikuar si Bujar Murati, 38 vjeç. Ai është ...
Politiko | 13-Mar-2019 20:06
Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në burgun e Beratit, ku një i dënuar është gjetur i vetëvarur nga punonjësit e burgu. Viktima sipas News 24 është identifikuar si Bujar Murati, 38 vjeç. Ai është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved