ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 13:52

Evra zbulon sms të Ronaldos: Do ta shkatërrojmë Atletikon

Evra zbulon sms të Ronaldos: Do ta shkatërrojmë Atletikon
Patris Evra, ish-lojtari i Mançester Junajtid, Juventusit dhe Kombëtares së Francës, ka rrëfyer një episod në lidhje me sulmuesin portugez, Kristiano Ronaldon. Të dy janë miq që në kohën kur vishnin fanellën e ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 16:54
Patris Evra, ish-lojtari i Mançester Junajtid, Juventusit dhe Kombëtares së Francës, ka rrëfyer një episod në lidhje me sulmuesin portugez, Kristiano Ronaldon. Të dy janë miq që në kohën kur vishnin fanellën e ...

“Ne do të kalojmë, do t’i shtypim ata”: kjo është biseda e CR7 me Evra para ndeshjes me Atleticon!
Kristiano Ronaldo ka qenë plotësisht i sigurt se Juventus do të fitonte dhe do kualifikohej ndaj Atletico Madridit, pesë ditë para ndeshjes. Kjo konfirmohet nga biseda që lojtari portagez ka bërë me ish mbrotjësin e ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 15:12
Kristiano Ronaldo ka qenë plotësisht i sigurt se Juventus do të fitonte dhe do kualifikohej ndaj Atletico Madridit, pesë ditë para ndeshjes. Kjo konfirmohet nga biseda që lojtari portagez ka bërë me ish mbrotjësin e ...

Festa e tepruar e Ronaldos, UEFA pritet të hapë hetim ndaj portugezit!
Kristiano Ronaldo ishte heroi i mbrëmjes së Juventusit, në Ligën e Kampionëve, me 3 golëshin e tij ndaj Atletikos, duke i dhuruar përmbysjen madhështore bardhezinjve ndërsa siguruan kalimin në raundin e çerekfinaleve në ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 14:49
Kristiano Ronaldo ishte heroi i mbrëmjes së Juventusit, në Ligën e Kampionëve, me 3 golëshin e tij ndaj Atletikos, duke i dhuruar përmbysjen madhështore bardhezinjve ndërsa siguruan kalimin në raundin e çerekfinaleve në ...

Feston si Ronaldo dhe Simeone, por e pëson keq!
Ka nga ato raste që nëse feston si Diego Simeone ose Cristiano Ronaldo mund edhe ta pësosh keq. Festimi i shfrenuar i trajnerit të Atletico Madrid që u huazua nga Cristiano Ronaldo në ndeshjen e kthimit mes Juventus dhe ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 23:16
Ka nga ato raste që nëse feston si Diego Simeone ose Cristiano Ronaldo mund edhe ta pësosh keq. Festimi i shfrenuar i trajnerit të Atletico Madrid që u huazua nga Cristiano Ronaldo në ndeshjen e kthimit mes Juventus dhe ...

Zhgënjim madrilen, Juve kapet fort pas një detaji që i shpall fitues!
Në çerekfinalet e Champions League kaluan një spanjolle, një portugeze, një holandeze, një “Zonjë e Vjetër” nga Italia dhe 4 britanike. Për herë të parë në 9 vitet e fundit në këtë fazë nuk kaloi asnjë skuadër ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 12:34
Në çerekfinalet e Champions League kaluan një spanjolle, një portugeze, një holandeze, një “Zonjë e Vjetër” nga Italia dhe 4 britanike. Për herë të parë në 9 vitet e fundit në këtë fazë nuk kaloi asnjë skuadër ...

Ronaldo rrezikon pezullimin, UEFA heton “los huevos” të sulmuesit
Pas triumfit dhe festës është ankthi që pushton Kristiano Ronaldon dhe Juventusin. Euforia pas tre golave kundër Atletikos së Madridit dhe “hakmarrja” ndaj tifozëve spanjollë me gjestin e famshëm por aspak fisnik të ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 12:01
Pas triumfit dhe festës është ankthi që pushton Kristiano Ronaldon dhe Juventusin. Euforia pas tre golave kundër Atletikos së Madridit dhe “hakmarrja” ndaj tifozëve spanjollë me gjestin e famshëm por aspak fisnik të ...

Tre rastësitë që rritin besimin e triumfit të Juventusit në Europë
Përmbysja që Juventusi realizoi ndaj Atleticos së Madridit, duke triumfuar 3-0 në Torino dhe duke bërë të pavlefshëm fitoren e spanjollëve në “Wanda Metropolitana”, ka rritur shpresat te bardhezinjtë, se ky mund të jetë ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 13:59
Përmbysja që Juventusi realizoi ndaj Atleticos së Madridit, duke triumfuar 3-0 në Torino dhe duke bërë të pavlefshëm fitoren e spanjollëve në “Wanda Metropolitana”, ka rritur shpresat te bardhezinjtë, se ky mund të jetë ...

Messi i përgjigjet CR7, beteja epike vijon…shifra jashtëtokësorësh
C.Ronaldo përjetoi një mbrëmje magjike duke udhëhequr Juve drejtë një përmbysje të pabesueshme, “tripleta” e tij do të kujtohet gjatë në Torino. 24 orë më pas Lionel Messi, rivali i tij i përjetshëm, i përgjigjet me një ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 11:07
C.Ronaldo përjetoi një mbrëmje magjike duke udhëhequr Juve drejtë një përmbysje të pabesueshme, “tripleta” e tij do të kujtohet gjatë në Torino. 24 orë më pas Lionel Messi, rivali i tij i përjetshëm, i përgjigjet me një ...

Ronaldo-Messi, dueli vazhdon edhe në distancë!
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 19:01
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve – Dominojnë lojtarët e Juventusit e Manchester Cityt
Liga e Kampionëve mbyllur fazën e 1/8 me tetë klube që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinale. Përveç paraqitjeve spektakolare të skuadrave, kishte edhe paraqitje individuale të jashtëzakonshme. Portieri polak i ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 18:30
Liga e Kampionëve mbyllur fazën e 1/8 me tetë klube që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinale. Përveç paraqitjeve spektakolare të skuadrave, kishte edhe paraqitje individuale të jashtëzakonshme. Portieri polak i ...

Messi komplimenton Ronaldon: Ishte fantastik, Juve më surprizoi
Lionel Messi ju kundërpërgjigj mjaft mirë Ronaldos, dje në mbrëmje duke shënuar dy herë ndaj Lyon për ta ndihmuar ekipin e tij që të fitonte 5-1. Në përfundim të takimit, “Pleshti” nuk la pa komentuar performancën e ...
Telegraf | 14-Mar-2019 14:48
Lionel Messi ju kundërpërgjigj mjaft mirë Ronaldos, dje në mbrëmje duke shënuar dy herë ndaj Lyon për ta ndihmuar ekipin e tij që të fitonte 5-1. Në përfundim të takimit, “Pleshti” nuk la pa komentuar performancën e ...

Lionel Mesi lavdëron Ronaldon: Ishte impresionues, ashtu si Juventusi. Mbeta e habitur
Lionel Mesi mbrëmjen e djeshme të Ligës së Kampionëve ndaj Lionit, arriti në njëfarë mënyre t’i përgjigjej paraqitjet së Kristiano Ronaldos, i cili shënoi 3 golat e përmbysjes së madhe të Juventusit ndaj Atletikos. Ylli ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 11:30
Lionel Mesi mbrëmjen e djeshme të Ligës së Kampionëve ndaj Lionit, arriti në njëfarë mënyre t’i përgjigjej paraqitjet së Kristiano Ronaldos, i cili shënoi 3 golat e përmbysjes së madhe të Juventusit ndaj Atletikos. Ylli ...

Evra zbardh komunikimin që kishte bërë me Ronaldon para ndeshjes Juve-Atletico
Patrice Evra ka postuar një pjesë të bisedës me Cristiano Ronaldon, të cilën e kishte realizuar para sfidës me Atletico Madridin. Ronaldo e ka ndihmuar Juventusin të bëjë rikthim në rezultat kundër Atletico Madridit dhe ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 15:01
Patrice Evra ka postuar një pjesë të bisedës me Cristiano Ronaldon, të cilën e kishte realizuar para sfidës me Atletico Madridin. Ronaldo e ka ndihmuar Juventusin të bëjë rikthim në rezultat kundër Atletico Madridit dhe ...

Messi: Do jetë e vështirë pavarësisht se me kë do të përballemi
Barcelona ka mundur 5-2 skuadrën franceze të Lyonit ku Lionel Messi ka shënuar dy herë dhe ka asistuar dy herë në këtë fitore. Argjentinasi foli pas ndeshjes edhe për paraqitjen e Cristiano Ronaldos ndaj Atletico ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 06:30
Barcelona ka mundur 5-2 skuadrën franceze të Lyonit ku Lionel Messi ka shënuar dy herë dhe ka asistuar dy herë në këtë fitore. Argjentinasi foli pas ndeshjes edhe për paraqitjen e Cristiano Ronaldos ndaj Atletico ...

Ruud Gullit: Ronaldo është futbollisti më i mirë në histori (VIDEO)
Ish-legjenda e Milanit dhe e Holandës, Ruud Gullit në një intervistë të dhënë së fundmi në studiot e “BeIn Sports”, e ka cilësuar Cristiano Ronaldon futbollistin më të mirë në historinë e futbollit pas paraqitjes ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 23:33
Ish-legjenda e Milanit dhe e Holandës, Ruud Gullit në një intervistë të dhënë së fundmi në studiot e “BeIn Sports”, e ka cilësuar Cristiano Ronaldon futbollistin më të mirë në historinë e futbollit pas paraqitjes ...

Mendes: Pa Ronaldon, Reali nuk do të fitonte aq Champions
Paraqitjet e Kristiano Ronaldos me Juventusin kanë treguar edhe një herë cilësitë e padiskutueshme të lojtarit. Ato, të kombinuara me paraqitjet e këtij sezoni të Real Madrid, kanë bërë që shumëkush të mendonte se ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 23:25
Paraqitjet e Kristiano Ronaldos me Juventusin kanë treguar edhe një herë cilësitë e padiskutueshme të lojtarit. Ato, të kombinuara me paraqitjet e këtij sezoni të Real Madrid, kanë bërë që shumëkush të mendonte se ...

Mendes: Ronaldo? Epik, mitik, hyjnor
Menaxheri i Kristiano Ronaldos, Horhe Mendes , ka vetwm fjalw miradie pwr yllin portugez te Juventusi. “ Ai është lojtari më i mirë në historinë e futbollit dhe e tregon. Ai është një jashtëtokësor. Ka bërë diferencën ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 23:02
Menaxheri i Kristiano Ronaldos, Horhe Mendes , ka vetwm fjalw miradie pwr yllin portugez te Juventusi. “ Ai është lojtari më i mirë në historinë e futbollit dhe e tregon. Ai është një jashtëtokësor. Ka bërë diferencën ...

Feston si Ronaldo….merr karton të kuq!
Festimi i Diego Simeone-s që u huazua nga Kristiano Ronaldo në ndeshjen e kthimit mes Juventus dhe Atletico Madrid është kthyer në një senzacion. Lojtari u U-19 të Hajduk Split ka festuar golin e tij në kampionatin e të ...
Flaka | 14-Mar-2019 23:02
Festimi i Diego Simeone-s që u huazua nga Kristiano Ronaldo në ndeshjen e kthimit mes Juventus dhe Atletico Madrid është kthyer në një senzacion. Lojtari u U-19 të Hajduk Split ka festuar golin e tij në kampionatin e të ...

Cristiano Ronaldo, më shumë gola sesa Atletico përgjatë historisë në Champions
Do të duhet ende shumë rrugë dhe mundim derisa Juventusi të arrijë në finalen e madhe të Champions League, siç shpresojnë tifozët, por ndërkohë, suksesi mbresëlënës i së martës i ka dhënë zë ekspertëve të numrave dhe ...
Top Channel | 13-Mar-2019 22:28
Do të duhet ende shumë rrugë dhe mundim derisa Juventusi të arrijë në finalen e madhe të Champions League, siç shpresojnë tifozët, por ndërkohë, suksesi mbresëlënës i së martës i ka dhënë zë ekspertëve të numrave dhe ...

Evra zbulon sms të Ronaldos: Do ta shkatërrojmë Atleticon
Patris Evra, ish-lojtari i Manchester Unitedit, Juventusit dhe Kombëtares së Francës, ka rrëfyer një episod në lidhje me sulmuesin portugez, Cristiano Ronaldon. Të dy janë miq që në kohën kur vishnin fanellën e ...
Flaka | 14-Mar-2019 22:55
Patris Evra, ish-lojtari i Manchester Unitedit, Juventusit dhe Kombëtares së Francës, ka rrëfyer një episod në lidhje me sulmuesin portugez, Cristiano Ronaldon. Të dy janë miq që në kohën kur vishnin fanellën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved