ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 09:16

“Gëzuar gjithë shqiptarëve”, Balla uron Ditën e Verës

“Gëzuar gjithë shqiptarëve”, Balla uron Ditën e Verës
Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka qenë në Elbasan bashkë me kryeministrin Edi Rama për të festuar Ditën e Verës. Balla ka publikuar një album me foto nga aktivitetet e sotme, ndërsa uron qytetarët për ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 15:02
Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka qenë në Elbasan bashkë me kryeministrin Edi Rama për të festuar Ditën e Verës. Balla ka publikuar një album me foto nga aktivitetet e sotme, ndërsa uron qytetarët për ...

Rama batuta në Elbasan për Ditën e Verës: Luli e feston në 16, Lali më 17 mars
Kryeministri Edi Rama me rastin e Ditës së Verës ka qenë në Elbasan, ku është shoqëruar nga Qazim Sejdinit. Nga qyteti i festës kreu i qeverisë ka uruar qytetarët dhe ka komentuar edhe festimet në ditë të ndryshme të ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 16:53
Kryeministri Edi Rama me rastin e Ditës së Verës ka qenë në Elbasan, ku është shoqëruar nga Qazim Sejdinit. Nga qyteti i festës kreu i qeverisë ka uruar qytetarët dhe ka komentuar edhe festimet në ditë të ndryshme të ...

Paralele me “Pranverën Arabe”?! Basha: Do sjellim “Pranverën Shqiptare”, të largojmë të keqen që po na vret
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha e ka nisur ditën në qytetin e Elbasanit ku ka uruar festën e Ditës së Verës. Në një mesazh në Facebook, Basha shkruan se sëbashku më qytetarët do të mund të sjellë Pranverën Shqiptare, ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 15:01
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha e ka nisur ditën në qytetin e Elbasanit ku ka uruar festën e Ditës së Verës. Në një mesazh në Facebook, Basha shkruan se sëbashku më qytetarët do të mund të sjellë Pranverën Shqiptare, ...

Basha vendos veroren në Elbasan: Do ia dalim të sjellim pranverën
ELBASAN Kryedemokrati Lulzim Basha i ka bërë një vizitë qytetarëve të Elbasanit me rastin e Ditës së Verës. Ai ka uruar për më shumë mbarësi, ndërsa theksoi se së bashku do ia dalim të sjellim pranverën shqiptare që ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 14:49
ELBASAN Kryedemokrati Lulzim Basha i ka bërë një vizitë qytetarëve të Elbasanit me rastin e Ditës së Verës. Ai ka uruar për më shumë mbarësi, ndërsa theksoi se së bashku do ia dalim të sjellim pranverën shqiptare që ...

Rama dhe Basha në Elbasan; Ndryshojnë axhendën e vizitave, shmanget përballja
Mëngjesin e të enjtes, kryedemokrati Basha ishte në Elbasan me rastin e ditës së verës. Zyra e Shtypit e Partisë Demokratike njoftoi se ai do të zhvillonte ecje nëpër qytet si dhe takime me qytetarët, por duket se diçka ...
Top Channel | 14-Mar-2019 14:15
Mëngjesin e të enjtes, kryedemokrati Basha ishte në Elbasan me rastin e ditës së verës. Zyra e Shtypit e Partisë Demokratike njoftoi se ai do të zhvillonte ecje nëpër qytet si dhe takime me qytetarët, por duket se diçka ...

Elbasani, simboli i Festës së Verës
Edhe këtë 14 Mars, Dita e Verës është festuar me një sërë aktivitetesh në Elbasan, në qytetin e traditës. Qytetarë të ardhur nga e gjithë Shqipëria u bënë pjesë e festimeve. Parada e karnavaleve është ajo që çeli ...
TV Klan | 14-Mar-2019 16:03
Edhe këtë 14 Mars, Dita e Verës është festuar me një sërë aktivitetesh në Elbasan, në qytetin e traditës. Qytetarë të ardhur nga e gjithë Shqipëria u bënë pjesë e festimeve. Parada e karnavaleve është ajo që çeli ...

FOTOT: Basha pasi ha ballokumen në Elbasan kthehet në Tiranë dhe mbledh “grupin e gatshëm” të “shoqërisë civile” që përdoret nga PD
Lulzim Basha ka festuar në Elbasan Ditën e Verës ku e kanë gostitur me ballokume. Fill pas kësaj, shefi i opozitës është kthyer në Tiranë ku ka takuar disa aktivistë që herë pas here shfaqen nën logon e shoqërisë ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 13:01
Lulzim Basha ka festuar në Elbasan Ditën e Verës ku e kanë gostitur me ballokume. Fill pas kësaj, shefi i opozitës është kthyer në Tiranë ku ka takuar disa aktivistë që herë pas here shfaqen nën logon e shoqërisë ...

Rama e Basha në Elbasan, shmangin njëri-tjetrin për Ditën e Verës
Në orë të ndryshme të ditës kanë përshkuar të njëjtat rrugë në Elbasan për të uruar ditën e verës, secili sipas mënyrës së tij. “I uroj të gjithëve gëzuar Ditën e Verës këtu nga Elbasani. Është një vit i veçantë edhe ...
ABCNews | 14-Mar-2019 15:15
Në orë të ndryshme të ditës kanë përshkuar të njëjtat rrugë në Elbasan për të uruar ditën e verës, secili sipas mënyrës së tij. “I uroj të gjithëve gëzuar Ditën e Verës këtu nga Elbasani. Është një vit i veçantë edhe ...

Dita e Verës/ Rama nga Elbasani: Luli e feston më 16 e Lali më 17
Kryeministri Edi Rama dhe një pjesë e mirë e lidershipit të Partisë Socialiste do të jetë në Elbasan sot jo vetëm për Ditën e Verës. Axhenda e kryeministrit ka nisur me një takim me kryetarin e Bashkisë së Elbasanit ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 12:25
Kryeministri Edi Rama dhe një pjesë e mirë e lidershipit të Partisë Socialiste do të jetë në Elbasan sot jo vetëm për Ditën e Verës. Axhenda e kryeministrit ka nisur me një takim me kryetarin e Bashkisë së Elbasanit ...

Rama dhe Basha në Elbasan, ndryshojnë agjendat dhe shmangin përballjen
Mëngjesin e të enjtes, kryedemokrati Lulzim Basha ishte në Elbasan me rastin e Ditës së Verës. Zyra e Shtypit të Partisë Demokratike njoftoi se ai do të zhvillonte ecje nëpër qytet si dhe do të kishte takime me ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 15:58
Mëngjesin e të enjtes, kryedemokrati Lulzim Basha ishte në Elbasan me rastin e Ditës së Verës. Zyra e Shtypit të Partisë Demokratike njoftoi se ai do të zhvillonte ecje nëpër qytet si dhe do të kishte takime me ...

“Gëzuar gjithë shqiptarëve”, Balla uron Ditën e Verës
Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka qenë në Elbasan bashkë me kryeministrin Edi Rama për të festuar Ditën e Verës. Balla ka publikuar një album me foto nga aktivitetet e sotme, ndërsa uron qytetarët për ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 15:37
Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka qenë në Elbasan bashkë me kryeministrin Edi Rama për të festuar Ditën e Verës. Balla ka publikuar një album me foto nga aktivitetet e sotme, ndërsa uron qytetarët për ...

Rama dhe Basha në Elbasan, ndryshojnë agjendat dhe shmangin përballjen
Mëngjesin e të enjtes, kryedemokrati Lulzim Basha ishte në Elbasan me rastin e Ditës së Verës. Zyra e Shtypit të Partisë Demokratike njoftoi se ai do të zhvillonte ecje nëpër qytet si dhe do të kishte takime me ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 15:11
Mëngjesin e të enjtes, kryedemokrati Lulzim Basha ishte në Elbasan me rastin e Ditës së Verës. Zyra e Shtypit të Partisë Demokratike njoftoi se ai do të zhvillonte ecje nëpër qytet si dhe do të kishte takime me ...

Rama tallet për Ditën e Verës: Lala e feston më 14, Luli më 16 dhe Lali më 17
Edi Rama zgjodhi të zbarkonte në Elbasan në vigjilje të “Ditës së Verës”, duke mbledhur ministrat, Kryesinë dhe deputetët e PS mbrëmjen e djeshme në një darkë pune. E teksa dita zbardhi, kryeministri nisi aktivitetet e ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 13:01
Edi Rama zgjodhi të zbarkonte në Elbasan në vigjilje të “Ditës së Verës”, duke mbledhur ministrat, Kryesinë dhe deputetët e PS mbrëmjen e djeshme në një darkë pune. E teksa dita zbardhi, kryeministri nisi aktivitetet e ...

Basha shkon në Elbasan: Bashkë do të sjellim pranverën shqiptare!
Pas përfundimit të takimit me artistët, për Teatrin Kombëtar, kreu i PD-së, Lulzim Basha, është nisur drejt Elbasanit. Ai u ka bërë një vizitë qytetarëve, me rastin e Ditës së Verës. Duke uruar mbarësi, Basha tha se ...
Dritare | 14-Mar-2019 15:01
Pas përfundimit të takimit me artistët, për Teatrin Kombëtar, kreu i PD-së, Lulzim Basha, është nisur drejt Elbasanit. Ai u ka bërë një vizitë qytetarëve, me rastin e Ditës së Verës. Duke uruar mbarësi, Basha tha se ...

Basha nga Elbasani: Do sjellim Pranverën Shqiptare
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha e ka nisur ditën në qytetin e Elbasanit ku ka uruar festën e Ditës së Verës. Në një mesazh në Facebook, Basha shkruan se sëbashku më qytetarët do të mund të sjellë Pranverën Shqiptare, ...
Gazeta55 | 14-Mar-2019 14:56
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha e ka nisur ditën në qytetin e Elbasanit ku ka uruar festën e Ditës së Verës. Në një mesazh në Facebook, Basha shkruan se sëbashku më qytetarët do të mund të sjellë Pranverën Shqiptare, ...

Rama dhe Basha shmangin përballjen në Elbasan, ndryshojnë axhendën e vizitave
Mëngjesin e së enjtes, kryedemokrati Basha ishte në Elbasan me rastin e ditës së verës. Zyra e Shtypit e Partisë Demokratike njoftoi se ai do të zhvillonte ecje nëpër qytet si dhe takime me qytetarët, por duket se diçka ...
Gazeta Dita | 14-Mar-2019 14:52
Mëngjesin e së enjtes, kryedemokrati Basha ishte në Elbasan me rastin e ditës së verës. Zyra e Shtypit e Partisë Demokratike njoftoi se ai do të zhvillonte ecje nëpër qytet si dhe takime me qytetarët, por duket se diçka ...

“Dita e Verës”, Rama batuta me Bashën nga Elbasani: Lala me 14, Luli më 16, Lali më 17
“Dita e Verës” i ka bërë bashkë në Elbasan, krerët e politikës, kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD, Lulzim Basha. Edi Rama është parë i shoqëruar nga deputeti i qarkut, Taulant Balla dhe kryebashkiaku Qazim Sejdini. ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 11:54
“Dita e Verës” i ka bërë bashkë në Elbasan, krerët e politikës, kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD, Lulzim Basha. Edi Rama është parë i shoqëruar nga deputeti i qarkut, Taulant Balla dhe kryebashkiaku Qazim Sejdini. ...

Rama tallet për Ditën e Verës: Lala e feston më 14, Luli më 16 dhe Lali më 17
Tiranë, 14 mars - Edi Rama zgjodhi të zbarkonte në Elbasan në vigjilje të “Ditës së Verës”, duke mbledhur ministrat, Kryesinë dhe deputetët e PS mbrëmjen e djeshme në një darkë pune. E teksa dita zbardhi, kryeministri ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 13:10
Tiranë, 14 mars - Edi Rama zgjodhi të zbarkonte në Elbasan në vigjilje të “Ditës së Verës”, duke mbledhur ministrat, Kryesinë dhe deputetët e PS mbrëmjen e djeshme në një darkë pune. E teksa dita zbardhi, kryeministri ...

Kreu i PD-së Basha uron Ditën e Verës nga Elbasani!
Nga Elbasani u uroj të gjithë shqiptarëve Gëzuar Ditën e Verës, shkruan Basha në rrjetin social facebook Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka qenë gjatë ditës së sotme në Elbasan nga ku edhe ka uruar te gjithë ...
Standard | 14-Mar-2019 12:57
Nga Elbasani u uroj të gjithë shqiptarëve Gëzuar Ditën e Verës, shkruan Basha në rrjetin social facebook Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka qenë gjatë ditës së sotme në Elbasan nga ku edhe ka uruar te gjithë ...

“Dita e Verës!” Basha e Rama në Elbasan
Edhe pse zyra e Kryeministrit Edi Rama njoftoi se nuk do të ishte në qytet, ai është parë i shoqëruar nga deputeti i qarkut, Taulant Balla. Ata kanë marrë pjesë në aktivitetet e organizuara nga bashkia. Krerët e ...
Standard | 14-Mar-2019 12:57
Edhe pse zyra e Kryeministrit Edi Rama njoftoi se nuk do të ishte në qytet, ai është parë i shoqëruar nga deputeti i qarkut, Taulant Balla. Ata kanë marrë pjesë në aktivitetet e organizuara nga bashkia. Krerët e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved