ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:17

Rahoveci dhe Bashkimi pa probleme ndaj Lipjanit dhe Trepçës

Rahoveci dhe Bashkimi pa probleme ndaj Lipjanit dhe Trepçës
Rahoveci e ka zhvilluar ndeshjen e parë kampionale në palestrën Mizahir Isma në Rahovec. Edhe pse kundërshtari nuk ishte shumë i vështirë, rahovecianët kishin stërmbushur arenën e tyre në përkrahje të ekipit. Me ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 21:49
Rahoveci e ka zhvilluar ndeshjen e parë kampionale në palestrën Mizahir Isma në Rahovec. Edhe pse kundërshtari nuk ishte shumë i vështirë, rahovecianët kishin stërmbushur arenën e tyre në përkrahje të ekipit. Me ...

Rahoveci dhe Bashkimi pa probleme ndaj Lipjanit dhe Trepçës
Rahoveci e ka zhvilluar ndeshjen e parë kampionale në palestrën Mizahir Isma në Rahovec. Edhe pse kundërshtari nuk ishte shumë i vështirë, rahovecianët kishin stërmbushur arenën e tyre në përkrahje të ekipit. Me ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 21:41
Rahoveci e ka zhvilluar ndeshjen e parë kampionale në palestrën Mizahir Isma në Rahovec. Edhe pse kundërshtari nuk ishte shumë i vështirë, rahovecianët kishin stërmbushur arenën e tyre në përkrahje të ekipit. Me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved