ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 09:36

Pikturat e Enton Panaritit/Ëndrrat tona kanë qenë plotë ngjyra dhe jo bardh e zi si e sotmja

Pikturat e Enton Panaritit/Ëndrrat tona kanë qenë plotë ngjyra dhe jo bardh e zi si e sotmja
Piktori i njohur Enton Panariti çel sot në Tiranë ekspozitën e tij të radhës për publikun, në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar. Ekspozita e titullit “Hapësirë, forma, ngjyra”, përmbledh punimet më të fundit të ...
Java News | 14-Mar-2019 17:05
Piktori i njohur Enton Panariti çel sot në Tiranë ekspozitën e tij të radhës për publikun, në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar. Ekspozita e titullit “Hapësirë, forma, ngjyra”, përmbledh punimet më të fundit të ...

Pikturat e Enton Panaritit/Ëndrrat tona kanë qenë plotë ngjyra dhe jo bardh e zi si e sotmja
Piktori i njohur Enton Panariti çel sot në Tiranë ekspozitën e tij të radhës për publikun, në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar. Ekspozita e titullit “Hapësirë, forma, ngjyra”, përmbledh punimet më të fundit të ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 16:15
Piktori i njohur Enton Panariti çel sot në Tiranë ekspozitën e tij të radhës për publikun, në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar. Ekspozita e titullit “Hapësirë, forma, ngjyra”, përmbledh punimet më të fundit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved