ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:07

Piatek: Kur isha fëmijë, adhuroja Arsenalin

Piatek: Kur isha fëmijë, adhuroja Arsenalin
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek ka pranuar se ka qenë tifozë i Arsenalit kur ishte vetëm një fëmijë. Pak dihet për të kaluarën e polakut pasi u ngrit nga “errësira relative” për të shënuar 19 gola në fanellën e ...
Portalb | 14-Mar-2019 15:12
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek ka pranuar se ka qenë tifozë i Arsenalit kur ishte vetëm një fëmijë. Pak dihet për të kaluarën e polakut pasi u ngrit nga “errësira relative” për të shënuar 19 gola në fanellën e ...

Piatek zbulon ekipin e ëndrrave dhe modelin e sulmuesit!
Po çmend tifozët e Milanit me golat e tij dhe me paraqitjet super, por sidomos e gjithë Italia dhe Europa ka sytë nga sulmuesi që në sezonin e parë në Serie A, ka shënuar deri tani 19 gola në kampionat dhe 8 gola në ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 14:20
Po çmend tifozët e Milanit me golat e tij dhe me paraqitjet super, por sidomos e gjithë Italia dhe Europa ka sytë nga sulmuesi që në sezonin e parë në Serie A, ka shënuar deri tani 19 gola në kampionat dhe 8 gola në ...

Ylli i Milanit zbulon ekipin e ëndrrave dhe modelin e sulmuesit
Po çmend tifozët e Milanit me golat e tij dhe me paraqitjet super, por sidomos e gjithë Italia dhe Europa ka sytë nga sulmuesi që në sezonin e parë në Serie A, ka shënuar deri tani 19 gola në kampionat dhe 8 gola në ...
Java News | 14-Mar-2019 14:49
Po çmend tifozët e Milanit me golat e tij dhe me paraqitjet super, por sidomos e gjithë Italia dhe Europa ka sytë nga sulmuesi që në sezonin e parë në Serie A, ka shënuar deri tani 19 gola në kampionat dhe 8 gola në ...

Piatek shokon Milanin: Jam tifoz i kësaj skuadre që nga fëmijëria
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, ka pranuar se ai ishte një tifoz i Arsenalit në ditët e tij më të rinisë. Pak informata ka për të kaluarën e Piatek, pasi ai u ngrit nga errësira relative për të shënuar 19 gola për ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 14:41
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, ka pranuar se ai ishte një tifoz i Arsenalit në ditët e tij më të rinisë. Pak informata ka për të kaluarën e Piatek, pasi ai u ngrit nga errësira relative për të shënuar 19 gola për ...

Piatek: Kur isha fëmijë, adhuroja Arsenalin
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek ka pranuar se ka qenë tifozë i Arsenalit kur ishte vetëm një fëmijë. Pak dihet për të kaluarën e polakut pasi u ngrit nga “errësira relative” për të shënuar 19 gola në fanellën e ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 14:03
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek ka pranuar se ka qenë tifozë i Arsenalit kur ishte vetëm një fëmijë. Pak dihet për të kaluarën e polakut pasi u ngrit nga “errësira relative” për të shënuar 19 gola në fanellën e ...

Piatek: Kur isha fëmijë, adhuroja Arsenalin
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek ka pranuar se ka qenë tifozë i Arsenalit kur ishte vetëm një fëmijë. Pak dihet për të kaluarën e polakut pasi u ngrit nga “errësira relative” për të shënuar 19 gola në fanellën e ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 13:59
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek ka pranuar se ka qenë tifozë i Arsenalit kur ishte vetëm një fëmijë. Pak dihet për të kaluarën e polakut pasi u ngrit nga “errësira relative” për të shënuar 19 gola në fanellën e ...

Barcelona merr një lajm tejet të keq pas fitores ndaj Lyonit, ylli i skuadrës mungon për afro 1 muaj
Po çmend tifozët e Milanit me golat e tij dhe me paraqitjet super, por sidomos e gjithë Italia dhe Europa ka sytë nga sulmuesi që në sezonin e parë në Serie A, ka shënuar deri tani 19 gola në kampionat dhe 8 gola në ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 12:40
Po çmend tifozët e Milanit me golat e tij dhe me paraqitjet super, por sidomos e gjithë Italia dhe Europa ka sytë nga sulmuesi që në sezonin e parë në Serie A, ka shënuar deri tani 19 gola në kampionat dhe 8 gola në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved