ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 17:52

Një dëshmi në 10 vjetorin e krimit të pandëshkuar të Gërdecit

Një dëshmi në 10 vjetorin e krimit të pandëshkuar të Gërdecit
Nga RESUL RESULAJ/ 15 marsi i vitit 2008 ishte një ditë tepër e bukur. Dielli i harlisur ngrohte Vorën në të shtunën e asaj pranvere. Qielli ishte i gjithi i kaltër, cicërimat e zogjve dëgjoheshin kudo dhe blerimi ...
Java News | 14-Mar-2019 19:49
Nga RESUL RESULAJ/ 15 marsi i vitit 2008 ishte një ditë tepër e bukur. Dielli i harlisur ngrohte Vorën në të shtunën e asaj pranvere. Qielli ishte i gjithi i kaltër, cicërimat e zogjve dëgjoheshin kudo dhe blerimi ...

Një dëshmi në 10 vjetorin e krimit të pandëshkuar të Gërdecit
RESUL RESULAJ 15 marsi i vitit 2008 ishte një ditë tepër e bukur. Dielli i harlisur ngrohte Vorën në të shtunën e asaj pranvere. Qielli ishte i gjithi i kaltër, cicërimat e zogjve dëgjoheshin kudo dhe blerimi kishte ...
Lexo | 14-Mar-2019 17:08
RESUL RESULAJ 15 marsi i vitit 2008 ishte një ditë tepër e bukur. Dielli i harlisur ngrohte Vorën në të shtunën e asaj pranvere. Qielli ishte i gjithi i kaltër, cicërimat e zogjve dëgjoheshin kudo dhe blerimi kishte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved