ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 09:16

Ndikimi rus, ish-kreu i SHISH: Na është kthyer në “gogol”!

Ndikimi rus, ish-kreu i SHISH: Na është kthyer në “gogol”!
Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në emisionin “360 Gradë”, tha se çështja e Rusisë është bërë gogol në Shqipëri. “Të thuash që veç halleve që kemi brenda të fusësh edhe shërbimet. Është bërë gogol Rusia dhe po ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 23:02
Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në emisionin “360 Gradë”, tha se çështja e Rusisë është bërë gogol në Shqipëri. “Të thuash që veç halleve që kemi brenda të fusësh edhe shërbimet. Është bërë gogol Rusia dhe po ...

Salianji akuzon Ramën: I ka dhënë naftën shqiptare rusëve
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka akuzuar kryeministrin Rama i ka dhënë naftën shqiptare oligarkëve rusë së Moskës. “Në lidhje me ndikimin rus nuk kemi pse i biem rrotull të themi ka apo nuk ka kur ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 23:02
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka akuzuar kryeministrin Rama i ka dhënë naftën shqiptare oligarkëve rusë së Moskës. “Në lidhje me ndikimin rus nuk kemi pse i biem rrotull të themi ka apo nuk ka kur ...

Salianji: Rama i ka dhënë Rusisë naftën
Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, akuzoi kryeministrin Edi Rama se u ka dhënë rusëve naftën shqiptare. Pjesë nga biseda: Salianji : Në lidhje me ndikimin rus nuk kemi pse i biem rrotull ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 21:41
Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, akuzoi kryeministrin Edi Rama se u ka dhënë rusëve naftën shqiptare. Pjesë nga biseda: Salianji : Në lidhje me ndikimin rus nuk kemi pse i biem rrotull ...

Salianji: Rama i ka dhënë Rusisë naftën
Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, akuzoi kryeministrin Edi Rama se u ka dhënë rusëve naftën shqiptare. Pjesë nga biseda: Salianji : Në lidhje me ndikimin rus nuk kemi pse i biem rrotull ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 21:41
Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, akuzoi kryeministrin Edi Rama se u ka dhënë rusëve naftën shqiptare. Pjesë nga biseda: Salianji : Në lidhje me ndikimin rus nuk kemi pse i biem rrotull ...

Salianji: Ministri në detyrë Cakaj lidhje me qarqet ruse dhe serbe, jo opozita
Lista e numrit të kandidatëve zëvendëësues të opozitës, për të zënë vendet bosh në parlament vijon të rritet. Nga ana tjetër partitë e opozitës së bashkuar vazhdojnë intensivisht përgatitjet për protestën e radhës, e ...
VizionPlus | 13-Mar-2019 20:55
Lista e numrit të kandidatëve zëvendëësues të opozitës, për të zënë vendet bosh në parlament vijon të rritet. Nga ana tjetër partitë e opozitës së bashkuar vazhdojnë intensivisht përgatitjet për protestën e radhës, e ...

Ndikimi rus, Klosi: Rusia është bërë gogol
Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se çështja e Rusisë është bërë gogol në Shqipëri. Pjesë nga biseda: Klosi: Të thuash që veç halleve që kemi brenda të fusësh edhe shërbimet. Është ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 21:31
Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se çështja e Rusisë është bërë gogol në Shqipëri. Pjesë nga biseda: Klosi: Të thuash që veç halleve që kemi brenda të fusësh edhe shërbimet. Është ...

Akuzat e ish-deputetit të PD: Ministri Gent Cakaj lidhje me qarqet ruse dhe serbe
Kryeministri Edi Rama, në takimin me homologun maqedonas Zoran Zaev theksoi ndër të tjera se ‘ndikimi rus në Shqipëri nuk është sekret, dihet tashmë’, duke akuzuar indirekt edhe opozitën. Megjithatë, ish-deputeti i ...
Politiko | 13-Mar-2019 21:08
Kryeministri Edi Rama, në takimin me homologun maqedonas Zoran Zaev theksoi ndër të tjera se ‘ndikimi rus në Shqipëri nuk është sekret, dihet tashmë’, duke akuzuar indirekt edhe opozitën. Megjithatë, ish-deputeti i ...

Salianji: Protesta e 16 marsit do të ketë surpriza
Lista e numrit të kandidatëve zëvendëësues të opozitës, për të zënë vendet bosh në parlament vijon të rritet. Nga ana tjetër partitë e opozitës së bashkuar vazhdojnë intensivisht përgatitjet për protestën e radhës, e ...
Koha Jone | 13-Mar-2019 20:40
Lista e numrit të kandidatëve zëvendëësues të opozitës, për të zënë vendet bosh në parlament vijon të rritet. Nga ana tjetër partitë e opozitës së bashkuar vazhdojnë intensivisht përgatitjet për protestën e radhës, e ...

“Ministri i Jashtëm i Ramës lidhje me qarqet ruso-serbe”
Ish-deputetit i PD, Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë duke hedhur akuza mbi Ministrin e Jashtëm të propozuar nga Edi Rama, Gent Cakaj, duke thënë se ky i fundit ka lidhje me qarqet ruse dhe serbe. Në një ...
Koha Jone | 13-Mar-2019 20:40
Ish-deputetit i PD, Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë duke hedhur akuza mbi Ministrin e Jashtëm të propozuar nga Edi Rama, Gent Cakaj, duke thënë se ky i fundit ka lidhje me qarqet ruse dhe serbe. Në një ...

Salianji: Protesta e 16 marsit do të jetë surprizuese për publikun
Lista e numrit të kandidatëve zëvendëësues të opozitës, për të zënë vendet bosh në parlament vijon të rritet. Nga ana tjetër partitë e opozitës së bashkuar vazhdojnë intensivisht përgatitjet për protestën e radhës, e ...
VizionPlus | 13-Mar-2019 20:39
Lista e numrit të kandidatëve zëvendëësues të opozitës, për të zënë vendet bosh në parlament vijon të rritet. Nga ana tjetër partitë e opozitës së bashkuar vazhdojnë intensivisht përgatitjet për protestën e radhës, e ...

Akuza e fortë e PD: Ministri Cakaj lidhje me qarqet ruse dhe serbe
Ish-deputetit i PD Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë duke hedhur akuza mbi Ministrin e Jashtëm të propozuar nga Kryeministri Rama, Gent Cakaj, duke thënë se ky i fundit ka lidhje me qarqet ruse dhe serbe. ...
Dritare | 13-Mar-2019 20:35
Ish-deputetit i PD Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë duke hedhur akuza mbi Ministrin e Jashtëm të propozuar nga Kryeministri Rama, Gent Cakaj, duke thënë se ky i fundit ka lidhje me qarqet ruse dhe serbe. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved