ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 09:16

Habit Murinjo, ja çfarë thotë për rikthimin e Zizu te Reali

Habit Murinjo, ja çfarë thotë për rikthimin e Zizu te Reali
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 19:24
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...

Agjenti i Bejl: Largimi nga Reali? Të shohim ç’do bëjë Zidan
Ardhja e Zinedin Zidan në krye të Real Madridit ka tronditur të ardhmen e Gareth Bejlit, sulmuesit uellsian, që në këtë sezon ka dështuar të udhëheqë “Los Blancos” në mungesë të CR7 dhe që është vërshëllyer jo pak nga ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 17:57
Ardhja e Zinedin Zidan në krye të Real Madridit ka tronditur të ardhmen e Gareth Bejlit, sulmuesit uellsian, që në këtë sezon ka dështuar të udhëheqë “Los Blancos” në mungesë të CR7 dhe që është vërshëllyer jo pak nga ...

Zidane nuk humb kohë: Real Madrid zyrtarizon Militao nga Porto
Tre ditë, 72 orë: aq i është dashur Zinedine Zidane për të vënë nën kontratë goditjen e parë në merkato për Real Madrid, për sezonin 2019/20. Klubi në fakt ka zyrtarizuar akordin me Eder Militao, mbrojtës që do të ...
Telegraf | 14-Mar-2019 15:53
Tre ditë, 72 orë: aq i është dashur Zinedine Zidane për të vënë nën kontratë goditjen e parë në merkato për Real Madrid, për sezonin 2019/20. Klubi në fakt ka zyrtarizuar akordin me Eder Militao, mbrojtës që do të ...

Mourinho: Zidane zgjedhja e duhur për Realin
Emri i tij u përfol shumë si kandidatura më e mundshme për të marrë drejtimin e Realit të Madridit edhe pse në fund presidenti i Los Blancos Florentino Perez vendosi të rikthente personin që i fali suksese madhore të ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 17:04
Emri i tij u përfol shumë si kandidatura më e mundshme për të marrë drejtimin e Realit të Madridit edhe pse në fund presidenti i Los Blancos Florentino Perez vendosi të rikthente personin që i fali suksese madhore të ...

Eriksen objektivi kryesor i Zidanes
Zinedine Zidane ditë më parë është rikthyer në krye të Real Madridit. Trajneri francez ka një mision të vështirë për ta rikthyer përsëri klubin madrilen në maje të futbollit evropian. Transferimi i parë i Los Blancos ka ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 16:41
Zinedine Zidane ditë më parë është rikthyer në krye të Real Madridit. Trajneri francez ka një mision të vështirë për ta rikthyer përsëri klubin madrilen në maje të futbollit evropian. Transferimi i parë i Los Blancos ka ...

?Mourinho: Reali bëri mirë për rikthimin e Zidane
Trajneri portugez ka qenë një prej kandidatëve për të marrë drejtimin e skuadrës madrilene.
Kosova Press | 14-Mar-2019 23:35
Trajneri portugez ka qenë një prej kandidatëve për të marrë drejtimin e skuadrës madrilene.

Neymar apo Mbappe? Ja cilin preferon Real Madrid
Real Madrid po përgatitet që të bëjë një merkato të madhe gjatë verës. Dy emrat kryesorë në listën e dëshirave të Real Madrid janë Kylian Mbappe dhe Neymar JR. Që nga rikthimi i Zinedine Zidane, Eder Militao është bërë ...
Flaka | 14-Mar-2019 22:55
Real Madrid po përgatitet që të bëjë një merkato të madhe gjatë verës. Dy emrat kryesorë në listën e dëshirave të Real Madrid janë Kylian Mbappe dhe Neymar JR. Që nga rikthimi i Zinedine Zidane, Eder Militao është bërë ...

Zidane ka gati transferin e dytë te Real Madrid
Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid që ta transferojë ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 21:28
Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid që ta transferojë ...

Isco flet pas largimit të Solarit, ka një mesazh interesant për Zidanin
Isco ka mirëpritur rikthimin e Zinedine Zidane, pasi ai beson se francezi është i duhuri për stolin e Real Madridit. Isco thotë se rikthimi i Zizou është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe tifozët e klubit, ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 21:16
Isco ka mirëpritur rikthimin e Zinedine Zidane, pasi ai beson se francezi është i duhuri për stolin e Real Madridit. Isco thotë se rikthimi i Zizou është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe tifozët e klubit, ...

Dynamo – Chelsea, kjo është nota fantastike e Giroud
Isco ka mirëpritur rikthimin e Zinedine Zidane, pasi ai beson se francezi është i duhuri për stolin e Real Madridit. Isco thotë se rikthimi i Zizou është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe tifozët e klubit, ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 21:05
Isco ka mirëpritur rikthimin e Zinedine Zidane, pasi ai beson se francezi është i duhuri për stolin e Real Madridit. Isco thotë se rikthimi i Zizou është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe tifozët e klubit, ...

Habit Murinjo, ja çfarë thotë për rikthimin e Zizu te Reali
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...
Medial | 14-Mar-2019 20:05
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...

Zidane, gati blerja e dytë te Real Madrid
Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid që ta transferojë ...
Flaka | 14-Mar-2019 19:52
Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid që ta transferojë ...

Porto “makineri” parash, 800 mln fitime nga shitjet në një dekadë!
Eder Militao tashmë është zyrtarisht pjesë e Realit të Madridit. 21-vjeçari pas vetëm një sezoni do të largohet nga Porto, teksa ka firmosur për Los Blancos deri në vitin 2025 duke u bërë kështu blerja e parë për ...
SuperSport | 14-Mar-2019 19:46
Eder Militao tashmë është zyrtarisht pjesë e Realit të Madridit. 21-vjeçari pas vetëm një sezoni do të largohet nga Porto, teksa ka firmosur për Los Blancos deri në vitin 2025 duke u bërë kështu blerja e parë për ...

Zizu te Reali, Murinjo: Një mundësi e madhe për të treguar sa i zoti është!
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...
Lexo | 14-Mar-2019 19:39
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...

Zizu te Reali, Murinjo: Një mundësi e madhe për të treguar sa i zoti është!
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...
Java News | 14-Mar-2019 19:35
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...

Gol në takimin Dynamo – Chelsea
Mesfushori i Lazios, Sergej Milinkovic-Savic është kthyer në radarët e Real Madrid – pasi Zinedine Zidane u kthye në klub. Sipas El Chiringuito TV, Zidane ka një listë të dëshirave të transferimit dhe Milinkovic-Savic ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 19:08
Mesfushori i Lazios, Sergej Milinkovic-Savic është kthyer në radarët e Real Madrid – pasi Zinedine Zidane u kthye në klub. Sipas El Chiringuito TV, Zidane ka një listë të dëshirave të transferimit dhe Milinkovic-Savic ...

Zidane e do Fekirin te Reali
Real Madridi po synon të transferojë gjatë verës yllin e Lyonit, Nabil Fekir. Sipas “Daily Record”, trajneri Zinedine Zidane ka kërkuar nga krerët e klubit që të transferojnë francezin që u kërkua nga Liverpooli verën e ...
EkonomiaOnline | 14-Mar-2019 18:25
Real Madridi po synon të transferojë gjatë verës yllin e Lyonit, Nabil Fekir. Sipas “Daily Record”, trajneri Zinedine Zidane ka kërkuar nga krerët e klubit që të transferojnë francezin që u kërkua nga Liverpooli verën e ...

Zidane e do Fekirin te Reali
Real Madridi po synon të transferojë gjatë verës yllin e Lyonit, Nabil Fekir. Sipas “Daily Record”, trajneri Zinedine Zidane ka kërkuar nga krerët e klubit që të transferojnë francezin që u kërkua nga Liverpooli verën e ...
Koha.net | 14-Mar-2019 18:07
Real Madridi po synon të transferojë gjatë verës yllin e Lyonit, Nabil Fekir. Sipas “Daily Record”, trajneri Zinedine Zidane ka kërkuar nga krerët e klubit që të transferojnë francezin që u kërkua nga Liverpooli verën e ...

Ky pritet të jetë transferim i parë i Real Madridit pas rikthimit të Zidanes
Zinedine Zidane është rikthyer në Madrid për të bërë një revolucion të ri, shkruan Gazeta inFokus. Ish fituesi i kampionatit botëror më Francën thuhet se ka arritur marrëveshje me transferimin e parë për sezonin e ...
InFokusi | 14-Mar-2019 17:50
Zinedine Zidane është rikthyer në Madrid për të bërë një revolucion të ri, shkruan Gazeta inFokus. Ish fituesi i kampionatit botëror më Francën thuhet se ka arritur marrëveshje me transferimin e parë për sezonin e ...

Klopp: Dua këtë skuadër në çerekfinale të Ligës së Kampionëve
Zinedine Zidane i ka kërkuar Real Madridit të nënshkruajë francezin, Nabil Fekir në merkaton e verës. Zidane u rikthye tek skuadra e Real Madridit dhe tashmë po synon të ri-ndërtojë ekipin madrilen, përcjell GazetaBlic ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 17:46
Zinedine Zidane i ka kërkuar Real Madridit të nënshkruajë francezin, Nabil Fekir në merkaton e verës. Zidane u rikthye tek skuadra e Real Madridit dhe tashmë po synon të ri-ndërtojë ekipin madrilen, përcjell GazetaBlic ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved