ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/05/2019 11:35

Kryeprokurori Lumezi takon ambasadorin e Zvicrës në Kosovë

Kryeprokurori Lumezi takon ambasadorin e Zvicrës në Kosovë
Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka pritur sot në takim Ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet dhe drejtorin e Zyrës Zvicerane për Koordinim dhe Zhvillim, Patrick Etienne, të cilët i ka njoftuar ...
AlbInfo | 14-Mar-2019 20:37
Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka pritur sot në takim Ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet dhe drejtorin e Zyrës Zvicerane për Koordinim dhe Zhvillim, Patrick Etienne, të cilët i ka njoftuar ...

Kryesuesi i Këshillit Prokurorial priti në takim Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë
Kryesuesi i Këshillit Prokurorial të Kosovës, Bahri Hyseni, ka pritur n? takim Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Shkëlqesinë e Tij, Ruairi O’Connell. Gjatë këtij takimi, Kryesuesi Hyseni ka falënderuar ...
Arbresh | 14-Mar-2019 20:29
Kryesuesi i Këshillit Prokurorial të Kosovës, Bahri Hyseni, ka pritur n? takim Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Shkëlqesinë e Tij, Ruairi O’Connell. Gjatë këtij takimi, Kryesuesi Hyseni ka falënderuar ...

Kryeprokurori Aleksandër Lumezi takoi ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet
Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka pritur sot në takim Ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet dhe Drejtorin e Zyrës Zvicerane për Koordinim dhe Zhvillim, Patrick Etienne, të cilët i ka njoftuar ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 15:44
Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka pritur sot në takim Ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet dhe Drejtorin e Zyrës Zvicerane për Koordinim dhe Zhvillim, Patrick Etienne, të cilët i ka njoftuar ...

Kryeprokurori Aleksandër Lumezi takoi ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet
Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka pritur sot në takim Ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet dhe Drejtorin e Zyrës Zvicerane për Koordinim dhe Zhvillim, Patrick Etienne, të cilët i ka njoftuar ...
Arbresh | 14-Mar-2019 15:44
Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka pritur sot në takim Ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet dhe Drejtorin e Zyrës Zvicerane për Koordinim dhe Zhvillim, Patrick Etienne, të cilët i ka njoftuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved