ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 09:16

I moshuari ia vjedh kuletën derisa po pinte kafe në Prishtinë, vajza e poston videon

I moshuari ia vjedh kuletën derisa po pinte kafe në Prishtinë, vajza e poston videon
Vjedhjet në Kosovë janë një dukuri mjaftë e shpeshtë, por dhe shqetësuese. Një vajzë përmes profilit të saj Facebook ka treguar se si dje pas mesditës në një lokal të Prishtinës, një i moshuar i ka vjedhur asaj kuletën. ...
GazetaFjala | 14-Mar-2019 16:14
Vjedhjet në Kosovë janë një dukuri mjaftë e shpeshtë, por dhe shqetësuese. Një vajzë përmes profilit të saj Facebook ka treguar se si dje pas mesditës në një lokal të Prishtinës, një i moshuar i ka vjedhur asaj kuletën. ...

I moshuari ia vjedh kuletën derisa po pinte kafe në Prishtinë, vajza e poston videon
Vjedhjet në Kosovë janë një dukuri mjaftë e shpeshtë, por dhe shqetësuese. Një vajzë përmes profilit të saj Facebook ka treguar se si dje pas mesditës në një lokal të Prishtinës, një i moshuar i ka vjedhur asaj kuletën. ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 16:11
Vjedhjet në Kosovë janë një dukuri mjaftë e shpeshtë, por dhe shqetësuese. Një vajzë përmes profilit të saj Facebook ka treguar se si dje pas mesditës në një lokal të Prishtinës, një i moshuar i ka vjedhur asaj kuletën. ...

I moshuari ia vjedh kuletën derisa po pinte kafe në Prishtinë, vajza e poston videon
Vjedhjet në Kosovë janë një dukuri mjaftë e shpeshtë, por dhe shqetësuese. Një vajzë përmes profilit të saj Facebook ka treguar se si dje pas mesditës në një lokal të Prishtinës, një i moshuar i ka vjedhur asaj kuletën, ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 15:54
Vjedhjet në Kosovë janë një dukuri mjaftë e shpeshtë, por dhe shqetësuese. Një vajzë përmes profilit të saj Facebook ka treguar se si dje pas mesditës në një lokal të Prishtinës, një i moshuar i ka vjedhur asaj kuletën, ...

Një person kapet nga kamerat teksa vjedh kuletën e një qytetareje në Prishtinë
Kamerat e sigurisë kanë arritur që ta filmojë një person i cili me datë 13 mars të këtij viti rreth orës 14 e 15 në një lokal në rrugën B në Prishtinë i ka vjedhur kuletën nga çanta një gruaje e cila ishte e ulur afër ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 14:59
Kamerat e sigurisë kanë arritur që ta filmojë një person i cili me datë 13 mars të këtij viti rreth orës 14 e 15 në një lokal në rrugën B në Prishtinë i ka vjedhur kuletën nga çanta një gruaje e cila ishte e ulur afër ...

Një person kapet nga kamerat teksa vjedh kuletën e një qytetareje në Prishtinë
Kamerat e sigurisë kanë arritur që ta filmojë një person i cili me datë 13 mars të këtij viti rreth orës 14 e 15 në një lokal në rrugën B në Prishtinë i ka vjedhur kuletën nga çanta një gruaje e cila ishte e ulur afër ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 14:41
Kamerat e sigurisë kanë arritur që ta filmojë një person i cili me datë 13 mars të këtij viti rreth orës 14 e 15 në një lokal në rrugën B në Prishtinë i ka vjedhur kuletën nga çanta një gruaje e cila ishte e ulur afër ...

Një person kapet nga kamerat teksa vjedh kuletën e një qytetareje në Prishtinë
Kamerat e sigurisë kanë arritur që ta filmojë një person i cili me datë 13 mars të këtij viti rreth orës 14 e 15 në një lokal në rrugën B në Prishtinë i ka vjedhur kuletën nga çanta një gruaje e cila ishte e ulur afër ...
Zeri | 14-Mar-2019 14:25
Kamerat e sigurisë kanë arritur që ta filmojë një person i cili me datë 13 mars të këtij viti rreth orës 14 e 15 në një lokal në rrugën B në Prishtinë i ka vjedhur kuletën nga çanta një gruaje e cila ishte e ulur afër ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved