ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 16:31

Gjanaj kandidat për Parlamentin Evropian, Duraku për Parlamentin Belgë

Gjanaj kandidat për Parlamentin Evropian, Duraku për Parlamentin Belgë
Ndodhë për herë të parë që dy shqiptarë të hynë në garë për deputet, Ahmet Gjanaj ka kandiduar për Parlamentin Evropianë për herë të parë një shqiptarë mund të përfaqsoj Belgjikën në Parlamentin Evropianë. Befasia ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 13:28
Ndodhë për herë të parë që dy shqiptarë të hynë në garë për deputet, Ahmet Gjanaj ka kandiduar për Parlamentin Evropianë për herë të parë një shqiptarë mund të përfaqsoj Belgjikën në Parlamentin Evropianë. Befasia ...

Ahmet Gjanaj kandidat për Parlamentin Evropjan dhe Luiza Duraku për Parlamentin Belgë
Bruksel, 14 mars, Zhurnal.mk - Ndodhë për herë të parë që dy shqiptarë të hynë në garë për deputet,Ahmet Gjanaj ka kandiduar për Parlamentin Evropjan për herë të parë një shqiptarë mund të përfaqsoj Belgjikën në ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 13:28
Bruksel, 14 mars, Zhurnal.mk - Ndodhë për herë të parë që dy shqiptarë të hynë në garë për deputet,Ahmet Gjanaj ka kandiduar për Parlamentin Evropjan për herë të parë një shqiptarë mund të përfaqsoj Belgjikën në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved