ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:54

Diskutohet për rritjen e buxhetit në kategorinë e subvencionimit

Diskutohet për rritjen e buxhetit në kategorinë e subvencionimit
Nënkryetari i Obiliqit, Ibush Mjekiqi gjatë një takimi informues me drejtuesit e klubeve, OJQ-ve, përfaqësues të ansamblit dhe drejtorin e Teatrit amator të komunës, biseduan për rritjen e madhe të buxhetit në ...
InFokusi | 14-Mar-2019 19:16
Nënkryetari i Obiliqit, Ibush Mjekiqi gjatë një takimi informues me drejtuesit e klubeve, OJQ-ve, përfaqësues të ansamblit dhe drejtorin e Teatrit amator të komunës, biseduan për rritjen e madhe të buxhetit në ...

Diskutohet për rritjen e buxhetit në kategorinë e subvencionimit
Nënkryetari i Obiliqit, Ibush Mjekiqi gjatë një takimi informues me drejtuesit e klubeve, OJQ-ve, përfaqësues të ansamblit dhe drejtorin e Teatrit amator të komunës, biseduan për rritjen e madhe të buxhetit në ...
Kosova Press | 14-Mar-2019 19:08
Nënkryetari i Obiliqit, Ibush Mjekiqi gjatë një takimi informues me drejtuesit e klubeve, OJQ-ve, përfaqësues të ansamblit dhe drejtorin e Teatrit amator të komunës, biseduan për rritjen e madhe të buxhetit në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved