ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 09:16

Paraburgim për të dyshuarit në aksidentin e Llaskarcës

Paraburgim për të dyshuarit në aksidentin e Llaskarcës
Paraburgim mori pronari i “Durmo Tours” dhe i dyshuari i dytë nga shtatë të arrestuarit për aksidentin në Llaskarcë, ndërsa i treti mori paraburgim shtëpiak, ndërsa njëri vetëm masa parandaluese. Prokuroria kërkoi ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 20:52
Paraburgim mori pronari i “Durmo Tours” dhe i dyshuari i dytë nga shtatë të arrestuarit për aksidentin në Llaskarcë, ndërsa i treti mori paraburgim shtëpiak, ndërsa njëri vetëm masa parandaluese. Prokuroria kërkoi ...

Caktohet “paraburgim” edhe për shoferin e “Durmo Tursit”
Shkup, 14 mars – Ndaj tre të dyshuarve për aksidentin në Llaskarcë sonte është caktuar masë e paraburgimit 30 ditor, informon Gjykata Penale e Shkupit, mes tyre është edhe shoferi i autobusit të aksidentuar me 15 mars, ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 23:29
Shkup, 14 mars – Ndaj tre të dyshuarve për aksidentin në Llaskarcë sonte është caktuar masë e paraburgimit 30 ditor, informon Gjykata Penale e Shkupit, mes tyre është edhe shoferi i autobusit të aksidentuar me 15 mars, ...

Paraburgim 30 ditor për tre të dyshuar për tragjedinë me autobus në Shkup-Tetovë
Ndaj tre të dyshuarve për aksidentin në Llaskarcë sonte është caktuar masë e paraburgimit 30 ditor, informon Gjykata penale. Ndaj dy prej shtatë të dyshuarve është caktuar arrest shtëpiak, derisa njërit prej personave ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 23:27
Ndaj tre të dyshuarve për aksidentin në Llaskarcë sonte është caktuar masë e paraburgimit 30 ditor, informon Gjykata penale. Ndaj dy prej shtatë të dyshuarve është caktuar arrest shtëpiak, derisa njërit prej personave ...

Përfundojnë hetimet për aksidentin në Shkup
Prokuroria Themelore Publike në Shkup ka publikuar rezultatet e hetimit që kanë shkaktuar aksidentin tragjik në Llaskarcë ku u mori jetën të paktën 15 personave. Sipas prokurorit, Sasho Rajçev hetimi ka zbuluar se ...
TV Klan | 14-Mar-2019 17:50
Prokuroria Themelore Publike në Shkup ka publikuar rezultatet e hetimit që kanë shkaktuar aksidentin tragjik në Llaskarcë ku u mori jetën të paktën 15 personave. Sipas prokurorit, Sasho Rajçev hetimi ka zbuluar se ...

Aksidenti në Llaskarcë, paraburgim edhe për shoferin
Shkup, 14 mars - Gjykata ka caktuar masën e paraburgimit edhe për shoferin e autobusit të kompanisë “Durmo Turs”, pas aksidentit tragjik në autostradën Shkup-Tetovë, gjegjësisht në fshatin Llaskarc, ku humbën jetën 15 ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 23:25
Shkup, 14 mars - Gjykata ka caktuar masën e paraburgimit edhe për shoferin e autobusit të kompanisë “Durmo Turs”, pas aksidentit tragjik në autostradën Shkup-Tetovë, gjegjësisht në fshatin Llaskarc, ku humbën jetën 15 ...

Aksidenti në Llaskarcë, paraburgim edhe për shoferin
14 Mars 2019 / 23:12 Gjykata ka caktuar masën e paraburgimit edhe për shoferin e autobusit të kompanisë “Durmo Turs”, pas aksidentit tragjik në autostradën Shkup-Tetovë, gjegjësisht në fshatin Llaskarc, ku humbën jetën ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 23:20
14 Mars 2019 / 23:12 Gjykata ka caktuar masën e paraburgimit edhe për shoferin e autobusit të kompanisë “Durmo Turs”, pas aksidentit tragjik në autostradën Shkup-Tetovë, gjegjësisht në fshatin Llaskarc, ku humbën jetën ...

Paraburgim për pronarin dhe drejtuesin e “Durmo Turs”
Gjykatës në procedurë paraprake sonte i ka caktuar paraburgim pronarit të “Durmo Turs”, si i dyshuar i parë për fatkeqësinë e autobusit në Llaskarcë. Siç informojnë nga Gjykata penale, paraburgim i është dhënë edhe ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 23:20
Gjykatës në procedurë paraprake sonte i ka caktuar paraburgim pronarit të “Durmo Turs”, si i dyshuar i parë për fatkeqësinë e autobusit në Llaskarcë. Siç informojnë nga Gjykata penale, paraburgim i është dhënë edhe ...

Aksidenti në Llaskarcë, paraburgim edhe për shoferin
Gjykata ka caktuar masën e paraburgimit edhe për shoferin e autobusit të kompanisë “Durmo Turs”, pas aksidentit tragjik në autostradën Shkup-Tetovë, gjegjësisht në fshatin Llaskarc, ku humbën jetën 15 persona. Shoferi ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 23:13
Gjykata ka caktuar masën e paraburgimit edhe për shoferin e autobusit të kompanisë “Durmo Turs”, pas aksidentit tragjik në autostradën Shkup-Tetovë, gjegjësisht në fshatin Llaskarc, ku humbën jetën 15 persona. Shoferi ...

30 ditë heqje lirie për pronarin e “Durmo Tours”
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Gjykata i ka caktuar ...
Arbresh | 14-Mar-2019 23:06
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Gjykata i ka caktuar ...

Paraburgim për pronarin dhe drejtuesin e “Durmo Turs”
Shkup, 14 mars – Gjykatës në procedurë paraprake sonte i ka caktuar paraburgim pronarit të “Durmo Turs”, si i dyshuar i parë për fatkeqësinë e autobusit në Llaskarcë, njofton gazeta KOHA. Siç informojnë nga Gjykata ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 21:05
Shkup, 14 mars – Gjykatës në procedurë paraprake sonte i ka caktuar paraburgim pronarit të “Durmo Turs”, si i dyshuar i parë për fatkeqësinë e autobusit në Llaskarcë, njofton gazeta KOHA. Siç informojnë nga Gjykata ...

Paraburgim për pronarin e “Durmo Turs”
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt, janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë, kurse tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Gjykata i ka ...
InFokusi | 14-Mar-2019 20:18
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt, janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë, kurse tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Gjykata i ka ...

Paraburgim për pronarin e “Durmo Turs”
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt, janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë, kurse tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Gjykata i ka ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 20:05
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt, janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë, kurse tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Gjykata i ka ...

?Paraburgim për pronarin e “Durmo Turs”
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt, janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë, kurse tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit.
Kosova Press | 14-Mar-2019 19:48
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt, janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë, kurse tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit.

Paraburgim për pronarin e “Durmo Turs”
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Gjykata i ka caktuar ...
Aktuale.MK | 14-Mar-2019 19:46
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Gjykata i ka caktuar ...

Paraburgim për pronarin e “Durmo Turs”
Shkup, 14 mar s - Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 19:13
Shkup, 14 mar s - Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. ...

Paraburgim për pronarin e “Durmo Turs”
14 Mars 2019 / 18:55 Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 19:05
14 Mars 2019 / 18:55 Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. ...

Paraburgim për pronarin e “Durmo Turs”
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Gjykata i ka caktuar ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 18:58
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Gjykata i ka caktuar ...

(VIDEO) Frenat e prishura dhe shpejtësia e tepërt, arsyet që çuan deri tek aksidenti në Llaskarcë
Prokuroria Themelore ka zbuluar se shkak për aksidentin në Llaskarcë që mori jetët e 15 personave ka qenë shpejtësia prej 100 kilometrash në orë dhe frenat e prishura për të cilat ka qenë në vetëdije edhe firma e ...
Shenja | 14-Mar-2019 16:22
Prokuroria Themelore ka zbuluar se shkak për aksidentin në Llaskarcë që mori jetët e 15 personave ka qenë shpejtësia prej 100 kilometrash në orë dhe frenat e prishura për të cilat ka qenë në vetëdije edhe firma e ...

Paraburgim për pronarin dhe shoferin e “DURMO TURS”
14 Mars 2019 / 14:58 Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 15:04
14 Mars 2019 / 14:58 Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. ...

Paraburgim për pronarin dhe shoferin e “DURMO TURS”
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Policia ka arrestuar ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 14:59
Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka qenë i manipuluar për të fshehur shpejtësinë reale të autobusit. Policia ka arrestuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved