ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 09:36

Përveç Facebook, Instagram dhe WhatsApp bie edhe Apple

Përveç Facebook, Instagram dhe WhatsApp bie edhe Apple
Përveç Facebook, Instagram dhe WhatsApp në Evropë dhe SHBA përdoruesit raportojnë se i pa aksesueshëm është bërë edhe Apple Developer Program. Ky program sipas përdoruesve është ndërprerë për disa orë gjatë ditës së ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 16:57
Përveç Facebook, Instagram dhe WhatsApp në Evropë dhe SHBA përdoruesit raportojnë se i pa aksesueshëm është bërë edhe Apple Developer Program. Ky program sipas përdoruesve është ndërprerë për disa orë gjatë ditës së ...

Ndaluan Facebook dhe Instagram, reagon Mark Zuckerberg
Gjigandi social Facebook dje pati probleme në të gjithë botën. Mijëra përdorues nga mbarë bota nuk arritën ta përdornin rrjetin social. “Facebook” ka kërkuar falje për atë që duket të jetë ndërprerja më e gjatë ...
Telegraf | 14-Mar-2019 20:26
Gjigandi social Facebook dje pati probleme në të gjithë botën. Mijëra përdorues nga mbarë bota nuk arritën ta përdornin rrjetin social. “Facebook” ka kërkuar falje për atë që duket të jetë ndërprerja më e gjatë ...

“Facebook” në kolaps global, ndërpreu shërbimet për shumë orë
Rrjeti social Facebook përjetoi të mërkurën ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet kryesore ishin të paaksesueshme për përdoruesit për shumë orë. Shërbimi kryesor i Facebook-ut, Instagram, u ndërpre po ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 13:40
Rrjeti social Facebook përjetoi të mërkurën ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet kryesore ishin të paaksesueshme për përdoruesit për shumë orë. Shërbimi kryesor i Facebook-ut, Instagram, u ndërpre po ...

Arsyeja pse Facebook, Instagram dhe WhatsApp ishin jashtë shërbimi për 14 orë
Facebook dhe Instagram ishin offline përgjatë gjithë ditës së Mërkure dhe tashmë kemi përgjigjen pse. Sipas Facebook, ndërprerja ishte si rezultat i një ndryshimi konfigurimi në servera. Rrjeti social tha se problemi ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 21:45
Facebook dhe Instagram ishin offline përgjatë gjithë ditës së Mërkure dhe tashmë kemi përgjigjen pse. Sipas Facebook, ndërprerja ishte si rezultat i një ndryshimi konfigurimi në servera. Rrjeti social tha se problemi ...

Arsyeja pse Facebook, Instagram dhe WhatsApp ishin jashtë shërbimi për 14 orë
Facebook dhe Instagram ishin offline përgjatë gjithë ditës së Mërkure dhe tashmë kemi përgjigjen pse. Sipas Facebook , ndërprerja ishte si rezultat i një ndryshimi konfigurimi në servera. Rrjeti social tha se problemi ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 21:45
Facebook dhe Instagram ishin offline përgjatë gjithë ditës së Mërkure dhe tashmë kemi përgjigjen pse. Sipas Facebook , ndërprerja ishte si rezultat i një ndryshimi konfigurimi në servera. Rrjeti social tha se problemi ...

Misteri i bllokimit më të madh në historinë e Facebook
Rrjeti social Facebook përjetoi ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet e tij kyçe kanë qenë të papërdorshme për përdoruesit për pjesën më të madhe të ditës së mërkurë. Hera e fundit kur Facebook ka pasur ...
Telegraf | 14-Mar-2019 12:16
Rrjeti social Facebook përjetoi ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet e tij kyçe kanë qenë të papërdorshme për përdoruesit për pjesën më të madhe të ditës së mërkurë. Hera e fundit kur Facebook ka pasur ...

Arsyeja pse Facebook, Instagram dhe WhatsApp ishin jashtë shërbimi për 14 orë
Facebook dhe Instagram ishin offline përgjatë gjithë ditës së Mërkure dhe tashmë kemi përgjigjen pse. Sipas Facebook , ndërprerja ishte si rezultat i një ndryshimi konfigurimi në servera. Rrjeti social tha se problemi ...
Medial | 14-Mar-2019 21:41
Facebook dhe Instagram ishin offline përgjatë gjithë ditës së Mërkure dhe tashmë kemi përgjigjen pse. Sipas Facebook , ndërprerja ishte si rezultat i një ndryshimi konfigurimi në servera. Rrjeti social tha se problemi ...

Arsyeja pse Facebook, Instagram dhe WhatsApp ishin jashtë shërbimi për 14 orë
Facebook dhe Instagram ishin offline përgjatë gjithë ditës së Mërkure dhe tashmë kemi përgjigjen pse. Sipas Facebook , ndërprerja ishte si rezultat i një ndryshimi konfigurimi në servera. Rrjeti social tha se problemi ...
PC World | 14-Mar-2019 21:16
Facebook dhe Instagram ishin offline përgjatë gjithë ditës së Mërkure dhe tashmë kemi përgjigjen pse. Sipas Facebook , ndërprerja ishte si rezultat i një ndryshimi konfigurimi në servera. Rrjeti social tha se problemi ...

Misteri i bllokimit më të madh në historinë e Facebook
Rrjeti social Facebook përjetoi ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet e tij kyçe kanë qenë të papërdorshme për përdoruesit për pjesën më të madhe të ditës së mërkurë. Hera e fundit kur Facebook ka pasur ...
Lapsi | 14-Mar-2019 14:36
Rrjeti social Facebook përjetoi ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet e tij kyçe kanë qenë të papërdorshme për përdoruesit për pjesën më të madhe të ditës së mërkurë. Hera e fundit kur Facebook ka pasur ...

“Facebook” kërkon falje për problemet e shkaktuara ditën e djeshme
Ditën e djeshme miliona përdorues të “Facebook” në mbarë botën kanë hasur probleme me përdorimin e kësaj platforme por jo vetëm, pasi probleme kanë patur edhe dy rrjetet e tjera sociale “Instagram” dhe “Whatsapp”. Së ...
Lexo | 14-Mar-2019 19:52
Ditën e djeshme miliona përdorues të “Facebook” në mbarë botën kanë hasur probleme me përdorimin e kësaj platforme por jo vetëm, pasi probleme kanë patur edhe dy rrjetet e tjera sociale “Instagram” dhe “Whatsapp”. Së ...

“Facebook” kërkon falje për problemet e shkaktuara
Ditën e djeshme miliona përdorues të “Facebook” në mbarë botën kanë hasur probleme me përdorimin e kësaj platforme por jo vetëm, pasi probleme kanë patur edhe dy rrjetet e tjera sociale “Instagram” dhe “Whatsapp”. Së ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 19:38
Ditën e djeshme miliona përdorues të “Facebook” në mbarë botën kanë hasur probleme me përdorimin e kësaj platforme por jo vetëm, pasi probleme kanë patur edhe dy rrjetet e tjera sociale “Instagram” dhe “Whatsapp”. Së ...

Merr fund dilema/ Ja pse u bllokuan Facebook e Instagram!
Të mërkurën dhe deri në orët e para të së enjtes, miliona përdorues nga mbarë bota kanë hasur vështirësi me përdorimin e Facebook dhe Instagram. “New York Times” shkroi se bllokimi i rrjeteve sociale, Facebook, ...
Dritare | 14-Mar-2019 19:30
Të mërkurën dhe deri në orët e para të së enjtes, miliona përdorues nga mbarë bota kanë hasur vështirësi me përdorimin e Facebook dhe Instagram. “New York Times” shkroi se bllokimi i rrjeteve sociale, Facebook, ...

“Facebook” kërkon falje për problemet e shkaktuara ditën e djeshme
Ditën e djeshme miliona përdorues të “Facebook” në mbarë botën kanë hasur probleme me përdorimin e kësaj platforme por jo vetëm, pasi probleme kanë patur edhe dy rrjetet e tjera sociale “Instagram” dhe “Whatsapp”. Së ...
Java News | 14-Mar-2019 19:08
Ditën e djeshme miliona përdorues të “Facebook” në mbarë botën kanë hasur probleme me përdorimin e kësaj platforme por jo vetëm, pasi probleme kanë patur edhe dy rrjetet e tjera sociale “Instagram” dhe “Whatsapp”. Së ...

Bllokimi i rrjeteve sociale, Facebook sqaron problemin
Miliona përdorues në mbarë botën hasën dje probleme të shumta teknike si në Facebook dhe Instagram. Për disa orë rresht ishte thuajse e pamundur të aksesoheshin këto dy platforma, por edhe në momentin kur një përdorues ...
Gazeta55 | 14-Mar-2019 18:26
Miliona përdorues në mbarë botën hasën dje probleme të shumta teknike si në Facebook dhe Instagram. Për disa orë rresht ishte thuajse e pamundur të aksesoheshin këto dy platforma, por edhe në momentin kur një përdorues ...

Facebook përjetoi ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij
Rrjeti social Facebook përjetoi ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet e tij kyçe kanë qenë të papërdorshme për përdoruesit për pjesën më të madhe të ditës së mërkurë. Hera e fundit kur Facebook ka pasur ...
Shenja | 14-Mar-2019 17:51
Rrjeti social Facebook përjetoi ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet e tij kyçe kanë qenë të papërdorshme për përdoruesit për pjesën më të madhe të ditës së mërkurë. Hera e fundit kur Facebook ka pasur ...

Kjo është arsyeja që dje u bllokua Facebook dhe Instagram
Rrjetet sociale të familjes së Facebook kanë pësuar shkëputjen më të madhe në histori të tyren duke mos i lejuar përdoruesit të shfrytëzojnë shërbimet e zakonshme. Herën e fundit që Facebook kishte pësuar një ndërprerje ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 17:43
Rrjetet sociale të familjes së Facebook kanë pësuar shkëputjen më të madhe në histori të tyren duke mos i lejuar përdoruesit të shfrytëzojnë shërbimet e zakonshme. Herën e fundit që Facebook kishte pësuar një ndërprerje ...

Ndërprerja e Facebook-ut ngrit pikëpyetje për mënyrën e jetesës
Rrjeti social, Facebook ka nisur minutat e parë të ditës së enjte me probleme teknike, duke shtyrë miliona persona t’i kthehen përditshmërisë pa qenë të lidhur me rrjetin social më të madh në botë. Kjo situatë mund të ...
Radio Evropa e Lire | 14-Mar-2019 17:13
Rrjeti social, Facebook ka nisur minutat e parë të ditës së enjte me probleme teknike, duke shtyrë miliona persona t’i kthehen përditshmërisë pa qenë të lidhur me rrjetin social më të madh në botë. Kjo situatë mund të ...

13 Marsi dita më e keqe në historinë e Facebook
Facebook ka filluar të rikuperohet pas mese 14 orësh ndërprerje shërbimi në mbarë produktet duke lënë miliona njerëz pa komunikim në mbarë botën. Rrjeti social kryesor i kompanisë, dy aplikacionet e komunikimit dhe ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 14:59
Facebook ka filluar të rikuperohet pas mese 14 orësh ndërprerje shërbimi në mbarë produktet duke lënë miliona njerëz pa komunikim në mbarë botën. Rrjeti social kryesor i kompanisë, dy aplikacionet e komunikimit dhe ...

Panik për rënien e Facebook-ut dhe Instagramit, përdoruesit lajmërojnë policinë
Dy rrjetet më të mëdha sociale, Facebook dhe Instagram kanë rënë së funksionuar gjatë pasdites së djeshme duke krijuar panik dhe vështirësi në logimin e tyre për miliona përdorues. Përdoruesit e kanë pasur të pamundur ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 14:56
Dy rrjetet më të mëdha sociale, Facebook dhe Instagram kanë rënë së funksionuar gjatë pasdites së djeshme duke krijuar panik dhe vështirësi në logimin e tyre për miliona përdorues. Përdoruesit e kanë pasur të pamundur ...

Paniku për shkak të rënies së Facebook-ut dhe Instagram-it, përdoruesit thirrën Policinë
Facebook dhe Instagram kanë rënë që nga dje, ndërsa policët e Zelandës së Re kanë problem me përdoruesit e këtyre rrjeteve sociale, transmeton Gazeta Express. Policia e Zelandës së re ka lëshuar një njoftim ku kërkojnë ...
Republika | 14-Mar-2019 14:19
Facebook dhe Instagram kanë rënë që nga dje, ndërsa policët e Zelandës së Re kanë problem me përdoruesit e këtyre rrjeteve sociale, transmeton Gazeta Express. Policia e Zelandës së re ka lëshuar një njoftim ku kërkojnë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved