ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 09:16

Champions League, sa shanse ka Juventusi të fitojë trofeun

Champions League, sa shanse ka Juventusi të fitojë trofeun
Tashmë janë përcaktuar 8 skuadrat çerekfinaliste të Champions League. Në pritje të shortit, që hidhet nesër në Nion, një faqe e specializuar, në bazë të disa statistikave, ka bërë llogaritë për mundësitë e fitimit të ...
Telegraf | 14-Mar-2019 22:20
Tashmë janë përcaktuar 8 skuadrat çerekfinaliste të Champions League. Në pritje të shortit, që hidhet nesër në Nion, një faqe e specializuar, në bazë të disa statistikave, ka bërë llogaritë për mundësitë e fitimit të ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:00
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

Thaçi: Do t’i përgjigjemi çdo kërcënimi
Kosova është gati t’i përgjigjet çdo kërcënimi që vjen nga Serbia. Me këto fjalë, presidenti Hashim Thaçi ka reaguar ndaj paralajmërimeve të Beogradit se, është gati të ndërhyjë ushtarakisht në veri të Mitrovicës. ...
ABCNews | 14-Mar-2019 22:54
Kosova është gati t’i përgjigjet çdo kërcënimi që vjen nga Serbia. Me këto fjalë, presidenti Hashim Thaçi ka reaguar ndaj paralajmërimeve të Beogradit se, është gati të ndërhyjë ushtarakisht në veri të Mitrovicës. ...

Anton Quni: Ushtria serbe dje është nisur në drejtim të Kosovës, por ka ndërhyrë menjëherë NATO
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Anton Quni ka thënë që gjatë ditës së djeshme disa autoblinda serbe janë nisur në drejtim të Kosovës, mirëpo NATO ka ndërhyrë menjëherë dhe ato janë kthyer mbrapa, njofton Gazeta Blic. ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 23:35
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Anton Quni ka thënë që gjatë ditës së djeshme disa autoblinda serbe janë nisur në drejtim të Kosovës, mirëpo NATO ka ndërhyrë menjëherë dhe ato janë kthyer mbrapa, njofton Gazeta Blic. ...

Provon të “shesë mend” me Ferrarin e saj, ja çfarë i ndodh më pas kësaj gruaje
Video fillimisht tregon brendësinë e veturës së re, me shoferen duke thënë: “Për herë të parë po ngas një Ferrari. Kjo është me të vërtetë ndjenja më e mahnitshme në jetën time”, transmeton lajmi.net. Pastaj kalon në ...
Albportali | 14-Mar-2019 23:31
Video fillimisht tregon brendësinë e veturës së re, me shoferen duke thënë: “Për herë të parë po ngas një Ferrari. Kjo është me të vërtetë ndjenja më e mahnitshme në jetën time”, transmeton lajmi.net. Pastaj kalon në ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi me ushtri dhe polici
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i ...
Aktuale.MK | 14-Mar-2019 23:16
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i ...

Frankfurti bën surprizën e madhe, eliminon Interin nga Europa League
Interi zhvilloi në “San Siro” ndeshjen e kthimit të Europa League kundër Eintraht Frankfurt, shkruan Syri.net. Takimi i parë i luajtur në Gjermani kishte përfunduar pa gola dhe zikaltrit kishin avantazhin e faktorit ...
Albportali | 14-Mar-2019 23:10
Interi zhvilloi në “San Siro” ndeshjen e kthimit të Europa League kundër Eintraht Frankfurt, shkruan Syri.net. Takimi i parë i luajtur në Gjermani kishte përfunduar pa gola dhe zikaltrit kishin avantazhin e faktorit ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
Medial | 14-Mar-2019 23:07
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

U eliminua nga Championsi, klubi gjerman shkarkon trajnerin
Humbja 7-0 ndaj Manchester Cityt ishte e fundit për Domenico Tedescon në stolin e Schalke 04. Blutë kanë shkarkuar zyrtarisht trajnerin 33-vjeçar, jo vetëm për faktin se skuadra u eliminua nga Champions League, pasi ajo ...
Albportali | 14-Mar-2019 23:06
Humbja 7-0 ndaj Manchester Cityt ishte e fundit për Domenico Tedescon në stolin e Schalke 04. Blutë kanë shkarkuar zyrtarisht trajnerin 33-vjeçar, jo vetëm për faktin se skuadra u eliminua nga Champions League, pasi ajo ...

”Mos të ngatërrohet shkëmbimi me korrigjimin e kufinjëve”
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se të tjerët po e ngatërrojnë idenë e tij të shfaqur për bashkimin e Luginës së Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit me Kosovën. Thaçi në Zonën e Debatit potencoi se ka dallim ...
AlbInfo | 14-Mar-2019 23:02
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se të tjerët po e ngatërrojnë idenë e tij të shfaqur për bashkimin e Luginës së Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit me Kosovën. Thaçi në Zonën e Debatit potencoi se ka dallim ...

MEXHITI: Marrëveshja për emrin në rrugë të drejtë. Nuk ka kthim mbrapa
Nënkryetari i BDI-së Izet Mexhiti në emisionin “Rruga drejt” në TV Alsat-M ka folur edhe për reagimet e opozitës maqedonase dhe refuzimin e presidentit Ivanov për marrëveshjen. Mexhiti tha se veprimi i Ivanovit ishte i ...
Albportali | 14-Mar-2019 22:51
Nënkryetari i BDI-së Izet Mexhiti në emisionin “Rruga drejt” në TV Alsat-M ka folur edhe për reagimet e opozitës maqedonase dhe refuzimin e presidentit Ivanov për marrëveshjen. Mexhiti tha se veprimi i Ivanovit ishte i ...

Llogaritjet sipas statistikave/ Ja kush mund ta fitojë Championsin
Tashmë janë përcaktuar 8 skuadrat çerekfinaliste të Champions League. Në pritje të shortit, që hidhet nesër në Nion, një faqe e specializuar, në bazë të disa statistikave, ka bërë llogaritë për mundësitë e fitimit të ...
Albportali | 14-Mar-2019 22:49
Tashmë janë përcaktuar 8 skuadrat çerekfinaliste të Champions League. Në pritje të shortit, që hidhet nesër në Nion, një faqe e specializuar, në bazë të disa statistikave, ka bërë llogaritë për mundësitë e fitimit të ...

Thaçi: Serbia i urren shqiptarët e Preshevës
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Serbia i urren shqiptarët e Preshevës Por, është vetë Thaçi ai që thotë se nuk do të ndalet derisa ta bashkojë Luginën e Preshevës me Kosovën. Madje sipas tij, më e lehtë ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 22:41
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Serbia i urren shqiptarët e Preshevës Por, është vetë Thaçi ai që thotë se nuk do të ndalet derisa ta bashkojë Luginën e Preshevës me Kosovën. Madje sipas tij, më e lehtë ...

Thaçi: Korrigjimi i kufijve do të bëhet në mënyrë paqësore
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se të tjerët po e ngatërrojnë idenë e tij të shfaqur për bashkimin e Luginës së Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit me Kosovën.
Kosova Press | 14-Mar-2019 22:41
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se të tjerët po e ngatërrojnë idenë e tij të shfaqur për bashkimin e Luginës së Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit me Kosovën.

Thaçi: Serbia i urren shqiptarët e Preshevës
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Serbia i urren shqiptarët e Preshevës Por, është vetë Thaçi ai që thotë se nuk do të ndalet derisa ta bashkojë Luginën e Preshevës me Kosovën. Madje sipas tij, më e lehtë ...
Zeri | 14-Mar-2019 22:26
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Serbia i urren shqiptarët e Preshevës Por, është vetë Thaçi ai që thotë se nuk do të ndalet derisa ta bashkojë Luginën e Preshevës me Kosovën. Madje sipas tij, më e lehtë ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 22:20
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

Hashim Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
Arbresh | 14-Mar-2019 22:11
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi me ushtri dhe polici
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 22:11
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i ...

Kjo është këngëtarja me unazën më të shtrenjtë në botë
Sigurohuni të jeni ulur, para se të shfletoni , sepse çmimet kapin shifra marramendëse. Nëse nuk e keni vënë re (ose nëse keni mbyllur përkohësisht Instagramin) të GJITHË duket sikur po zyrtarizojnë lidhjet, po fejohen, ...
Arbresh | 14-Mar-2019 22:11
Sigurohuni të jeni ulur, para se të shfletoni , sepse çmimet kapin shifra marramendëse. Nëse nuk e keni vënë re (ose nëse keni mbyllur përkohësisht Instagramin) të GJITHË duket sikur po zyrtarizojnë lidhjet, po fejohen, ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 22:05
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved