ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:17

Infiniti largohet nga Evropa Perëndimore, mbyll prodhimin e Q30 dhe QX30

Infiniti largohet nga Evropa Perëndimore, mbyll prodhimin e Q30 dhe QX30
Prodhuesi japonez i makinave premium të vazhdojë të bëjë biznes në Evropën Lindore, e cila do të fokusohet në rritjen e shitjeve në Lindjen e Mesme dhe pjesës tjetër të Azisë. Spekulimet e fundit që Infiniti nuk mund ta ...
InFokusi | 13-Mar-2019 15:20
Prodhuesi japonez i makinave premium të vazhdojë të bëjë biznes në Evropën Lindore, e cila do të fokusohet në rritjen e shitjeve në Lindjen e Mesme dhe pjesës tjetër të Azisë. Spekulimet e fundit që Infiniti nuk mund ta ...

Infiniti largohet nga Evropa Perëndimore, mbyll prodhimin e Q30 dhe QX30
Prodhuesi japonez i makinave premium të vazhdojë të bëjë biznes në Evropën Lindore, e cila do të fokusohet në rritjen e shitjeve në Lindjen e Mesme dhe pjesës tjetër të Azisë.
Kosova Press | 13-Mar-2019 15:06
Prodhuesi japonez i makinave premium të vazhdojë të bëjë biznes në Evropën Lindore, e cila do të fokusohet në rritjen e shitjeve në Lindjen e Mesme dhe pjesës tjetër të Azisë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved