ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 18:46

Çfarë e përmirëson jetën seksuale, por që s’ka të bëjë me seksin?

Çfarë e përmirëson jetën seksuale, por që s’ka të bëjë me seksin?
Megjithëse e duam hapësirën e pastër dhe ndjenjën se ne më në fund i heqim qafe papastërtitë në shtëpi, është e vërtetë që nganjëherë ne thjesht nuk kemi vullnet për të pastruar dhe ne do të dëshironim të pushonim me ...
InFokusi | 12-Feb-2019 12:17
Megjithëse e duam hapësirën e pastër dhe ndjenjën se ne më në fund i heqim qafe papastërtitë në shtëpi, është e vërtetë që nganjëherë ne thjesht nuk kemi vullnet për të pastruar dhe ne do të dëshironim të pushonim me ...

Çfarë e përmirëson jetën seksuale, por që s’ka të bëjë me seksin?
Megjithëse e duam hapësirën e pastër dhe ndjenjën se ne më në fund i heqim qafe papastërtitë në shtëpi, është e vërtetë që nganjëherë ne thjesht nuk kemi vullnet për të pastruar dhe ne do të dëshironim të pushonim me ...
Kosova Press | 12-Feb-2019 12:14
Megjithëse e duam hapësirën e pastër dhe ndjenjën se ne më në fund i heqim qafe papastërtitë në shtëpi, është e vërtetë që nganjëherë ne thjesht nuk kemi vullnet për të pastruar dhe ne do të dëshironim të pushonim me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved