ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:00

Zanetti: Icardi dhe Lautaro e ardhmja e Interit

Zanetti: Icardi dhe Lautaro e ardhmja e Interit
Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinezi janë e ardhmja e klubit. Pas disa ndeshjeve të dobëta në Serie A, Interi është kthye te fitorja në fundjavë duke e mposhtur 1-0 ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 21:41
Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinezi janë e ardhmja e klubit. Pas disa ndeshjeve të dobëta në Serie A, Interi është kthye te fitorja në fundjavë duke e mposhtur 1-0 ...

Zanetti: Icardi dhe Lautaro e ardhmja e Interit
Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinezi janë e ardhmja e klubit. Pas disa ndeshjeve të dobëta në Serie A, Interi është kthye te fitorja në fundjavë duke e mposhtur 1-0 ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 21:36
Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinezi janë e ardhmja e klubit. Pas disa ndeshjeve të dobëta në Serie A, Interi është kthye te fitorja në fundjavë duke e mposhtur 1-0 ...

Zanetti: Icardi dhe Lautaro, dyshja e Interit për shumë vite
Javier Zanetti u ka dhënë fund hamendësimeve për një largim të mundshëm të kapitenit Mauro Icardi, pasi në një intervistë për Goal.com, theksoi se pikërisht numri 9 i zikaltërve, bashkë me Lautaro Martinezin, do të jenë ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 21:27
Javier Zanetti u ka dhënë fund hamendësimeve për një largim të mundshëm të kapitenit Mauro Icardi, pasi në një intervistë për Goal.com, theksoi se pikërisht numri 9 i zikaltërve, bashkë me Lautaro Martinezin, do të jenë ...

Zanetti: Icardi dhe Lautaro e ardhmja e Interit
Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinezi janë e ardhmja e klubit. Pas disa ndeshjeve të dobëta në Serie A, Interi është kthye te fitorja në fundjavë duke e mposhtur 1-0 ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 21:21
Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinezi janë e ardhmja e klubit. Pas disa ndeshjeve të dobëta në Serie A, Interi është kthye te fitorja në fundjavë duke e mposhtur 1-0 ...

“Icardi dhe Lautaro, e ardhmja e Interit”
Legjenda e Interit, Javier Zanetti, aktualisht zëvendës President i klubit italian, ka thënë se Lautaro Martinez dhe Mauro Icardi janë e ardhmja dhe se janë me fat që i kanë në skuadër. Pasi shënoi 22 gola në 48 në Ligë ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 21:13
Legjenda e Interit, Javier Zanetti, aktualisht zëvendës President i klubit italian, ka thënë se Lautaro Martinez dhe Mauro Icardi janë e ardhmja dhe se janë me fat që i kanë në skuadër. Pasi shënoi 22 gola në 48 në Ligë ...

Wanda Nara: Klubi duhet ta mbështet Icardin, pasi disa gjëra të këqija po vijnë nga brenda
Gruaja dhe agjentija e Mauro Icardit, Wanda, ka folur për disa gjëra rreth sulmuesit të Interit. Ajo tha se nuk e ka telefonuar kurrë klubin që t’i detyrojë për rinovimin kontratës. “Kur shoqëria me telefonoi, u takuam ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 18:40
Gruaja dhe agjentija e Mauro Icardit, Wanda, ka folur për disa gjëra rreth sulmuesit të Interit. Ajo tha se nuk e ka telefonuar kurrë klubin që t’i detyrojë për rinovimin kontratës. “Kur shoqëria me telefonoi, u takuam ...

Plas sërish tek Inter, gjithçka rrotullohet rreth Icardit
Thatësia e Interit në sulm ka vetëm një shpjegim, Mauro Icardi, me argjentinasin i cili ka harruar të shënojë. Goli i tij i fundit daton më 15 dhjetor, që nga ajo ditë më shumë është folur për kontratën e tij se sa për ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 14:50
Thatësia e Interit në sulm ka vetëm një shpjegim, Mauro Icardi, me argjentinasin i cili ka harruar të shënojë. Goli i tij i fundit daton më 15 dhjetor, që nga ajo ditë më shumë është folur për kontratën e tij se sa për ...

Wanda Nara: Klubi duhet ta mbështet Icardin, pasi disa gjëra të këqija po vijnë nga brenda
Gruaja dhe agjentija e Mauro Icardit, Wanda, ka folur për disa gjëra rreth sulmuesit të Interit. Ajo tha se nuk e ka telefonuar kurrë klubin që t’i detyrojë për rinovimin kontratës. “Kur shoqëria me telefonoi, u takuam ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 18:06
Gruaja dhe agjentija e Mauro Icardit, Wanda, ka folur për disa gjëra rreth sulmuesit të Interit. Ajo tha se nuk e ka telefonuar kurrë klubin që t’i detyrojë për rinovimin kontratës. “Kur shoqëria me telefonoi, u takuam ...

Wanda Nara: Klubi duhet ta mbështet Icardin, pasi disa gjëra të këqija po vijnë nga brenda
Gruaja dhe agjentija e Mauro Icardit, Wanda, ka folur për disa gjëra rreth sulmuesit të Interit. Ajo tha se nuk e ka telefonuar kurrë klubin që t’i detyrojë për rinovimin kontratës. “Kur shoqëria me telefonoi, u takuam ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 17:56
Gruaja dhe agjentija e Mauro Icardit, Wanda, ka folur për disa gjëra rreth sulmuesit të Interit. Ajo tha se nuk e ka telefonuar kurrë klubin që t’i detyrojë për rinovimin kontratës. “Kur shoqëria me telefonoi, u takuam ...

Javier Zanetti emëron dy lojtarët si e ardhmja e Inter
Zanetti beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez janë e ardhmja e Inter, dhe ka insistuar se ‘Nerazzurët’ janë duke u rritur. Pas një serie negative në Serie A, Inter iu kthye fitores ndaj Parmas, duke triumfuar me ...
Lajminet | 11-Feb-2019 18:05
Zanetti beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez janë e ardhmja e Inter, dhe ka insistuar se ‘Nerazzurët’ janë duke u rritur. Pas një serie negative në Serie A, Inter iu kthye fitores ndaj Parmas, duke triumfuar me ...

Wanda ndez polemikat: Nga brenda Interit, ligësi për Mauron
Mauro Icardi në krizë? Nuk mjaftojnë statistikat negative të sulmuesit në 7 ndeshjet e fundit, por vjen edhe reagimi i bashkëshortes dhe menaxheres së tij, Wanda Nara, pas fitores minimale në fushën e Parmës me gol të ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 17:55
Mauro Icardi në krizë? Nuk mjaftojnë statistikat negative të sulmuesit në 7 ndeshjet e fundit, por vjen edhe reagimi i bashkëshortes dhe menaxheres së tij, Wanda Nara, pas fitores minimale në fushën e Parmës me gol të ...

Nainggolan: Kam kaluar periudhë të vështirë, por dua të shpërblej besimin e Interit
Interi rigjeti qetësinë mbrëmjen e djeshme, pasi arriti ët fitojë me rezultatin minimal 0-1 në transfertën ndaj Parmës, falë golit të Lautaro Martinezit.
Top Channel | 10-Feb-2019 10:35
Interi rigjeti qetësinë mbrëmjen e djeshme, pasi arriti ët fitojë me rezultatin minimal 0-1 në transfertën ndaj Parmës, falë golit të Lautaro Martinezit.

Seria A/ Merr fund kriza, Lautaro Martinez shpëton Interin nga barazimi
Një gol i Lautaro Martinez ka rikthyer përsëri buzëqeshjen në shtëpinë e Interit, duke i dhënë fund serisë prej dy humbjesh radhazi që kishin tronditur ndjeshëm pankinën e Luçiano Spaletit. Argjentinasi ishte vendimtar, ...
BalkanWeb | 09-Feb-2019 23:20
Një gol i Lautaro Martinez ka rikthyer përsëri buzëqeshjen në shtëpinë e Interit, duke i dhënë fund serisë prej dy humbjesh radhazi që kishin tronditur ndjeshëm pankinën e Luçiano Spaletit. Argjentinasi ishte vendimtar, ...

“Nuk ka probleme mes Interit dhe Icardit”
Beppe Marotta i ka siguruar tifozët e Interit se vazhdimi i kontratës së Mauro Icardit nuk është aspak problem, duke premtuar se do ta menaxhojë këtë situatë në mënyrën më të mirë. Icardi është në bisedime me Interit ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 17:56
Beppe Marotta i ka siguruar tifozët e Interit se vazhdimi i kontratës së Mauro Icardit nuk është aspak problem, duke premtuar se do ta menaxhojë këtë situatë në mënyrën më të mirë. Icardi është në bisedime me Interit ...

Merr fund kriza, Martinez shpëton Interin për 3 minuta
Një gol i Lautaro Maritnez ka kthyer përsëri buzëqeshjet te Interi, duke i dhënë fund serisë prej dy humbjesh radhazi që kishin tronditur ndjeshëm pankinën e Luçiano Spaletit. Argjentinasi ishte vendimtar, edhe pse si ...
GazetaTema | 09-Feb-2019 22:34
Një gol i Lautaro Maritnez ka kthyer përsëri buzëqeshjet te Interi, duke i dhënë fund serisë prej dy humbjesh radhazi që kishin tronditur ndjeshëm pankinën e Luçiano Spaletit. Argjentinasi ishte vendimtar, edhe pse si ...

Gruaja dhe agjentja e Icardit e ‘harron’ rinovimin e të shoqit, pozon foto ‘të nxehta’
Wanda Nara është gruaja dhe njëkohësisht agjentja e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi, transmeton zeri.info Por, përveç çështjes së rinovimit të kontratës së burrit të saj me klubin italian, ajo po vazhdon të “godasë” ...
Zeri | 11-Feb-2019 16:34
Wanda Nara është gruaja dhe njëkohësisht agjentja e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi, transmeton zeri.info Por, përveç çështjes së rinovimit të kontratës së burrit të saj me klubin italian, ajo po vazhdon të “godasë” ...

Marotta: Rinovimi i Icardit nuk është problem
Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta, ka siguruar edhe një herë tifozët se rinovimi i Mauro Icardit nuk do të jetë problem. Është folur shumë kontratën e re të argjentinasit te zikaltrit, por italiani ka konfirmuar se ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 13:34
Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta, ka siguruar edhe një herë tifozët se rinovimi i Mauro Icardit nuk do të jetë problem. Është folur shumë kontratën e re të argjentinasit te zikaltrit, por italiani ka konfirmuar se ...

Vjen fitorja e parë e 2019-ës për Interin
Inter gjen me ne fund golin dhe për me tepër fitoren e pare ne vitin 2019. Ne javën e 23 te Serisë A zikalterit munden 1-0 Parmen ne fushën e këtyre te fundit duke konsoliduar vendin e trete nen kërcënim te vazhdueshëm ...
VizionPlus | 10-Feb-2019 11:36
Inter gjen me ne fund golin dhe për me tepër fitoren e pare ne vitin 2019. Ne javën e 23 te Serisë A zikalterit munden 1-0 Parmen ne fushën e këtyre te fundit duke konsoliduar vendin e trete nen kërcënim te vazhdueshëm ...

Marota: Do e sqaroj Spaletin, rinovimi i Ikardit aspak problem
Goli i Lautaro Martinez i dhuroi tre pikë të rëndësishme Interit, që është rikthyer te fitorja. Luçiano Spaleti reagoi pas ndeshjes kundër Parmës, vlerësoi paraqitjen e djemve të tij dhe u ndal te Mauro Ikardi. Trajneri ...
Shprehja | 11-Feb-2019 15:59
Goli i Lautaro Martinez i dhuroi tre pikë të rëndësishme Interit, që është rikthyer te fitorja. Luçiano Spaleti reagoi pas ndeshjes kundër Parmës, vlerësoi paraqitjen e djemve të tij dhe u ndal te Mauro Ikardi. Trajneri ...

Marotta: Rinovimi i Icardit nuk është problem
Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta, ka siguruar edhe një herë tifozët se rinovimi i Mauro Icardit nuk do të jetë problem. Është folur shumë kontratën e re të argjentinasit te zikaltrit, por italiani ka konfirmuar se ...
Portalb | 11-Feb-2019 14:05
Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta, ka siguruar edhe një herë tifozët se rinovimi i Mauro Icardit nuk do të jetë problem. Është folur shumë kontratën e re të argjentinasit te zikaltrit, por italiani ka konfirmuar se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved