ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:17

Pritja merr fund, Champions League rikthehet në fushën e lojës

Pritja merr fund, Champions League rikthehet në fushën e lojës
Pritjes i ka ardhur fundit. Champions League kthehet në fushën e lojës për sfidat e para në fazën e parë me eliminim direkt. Duke nisur nga ora 21:00 mbrëmja e sotme rezervon dy ndeshje, por të gjithë prozhektorët ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 12:44
Pritjes i ka ardhur fundit. Champions League kthehet në fushën e lojës për sfidat e para në fazën e parë me eliminim direkt. Duke nisur nga ora 21:00 mbrëmja e sotme rezervon dy ndeshje, por të gjithë prozhektorët ...

Rikthehet Champions League, sot United-PSG dhe Roma-Porto
Nis sot në mbrëmje faza e 1/8 të finaleve të Ligës së Kampioneve me sfidat Manchester United-Paris Saint Germain dhe Roma-Porto.
Top Channel | 12-Feb-2019 11:40
Nis sot në mbrëmje faza e 1/8 të finaleve të Ligës së Kampioneve me sfidat Manchester United-Paris Saint Germain dhe Roma-Porto.

FOTO/ Rikthehet Champions, Man.United-PSG, kush fiton në tribuna?
Pas një pauze të gjatë, magjia e futbollit europian rikthehet sot në skenën më të madhe, UEFA Champions League. Trofeu më i rëndësishëm në rang klubesh vjen sot me një përballje që premton emocione, Man.United-PSG. ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 10:34
Pas një pauze të gjatë, magjia e futbollit europian rikthehet sot në skenën më të madhe, UEFA Champions League. Trofeu më i rëndësishëm në rang klubesh vjen sot me një përballje që premton emocione, Man.United-PSG. ...

Përballje titanësh, rikthehet sonte Champions League
Uefa Champions League rikthehet sonte në mbrëmje në orën 21:00 me 2 ndeshje për fazën e 1/8-ave. Në “Old Trafford” skuadra e Manchester United do të presë skuadrën e PSG në një nga ndeshjet më të rëndësishme të kësaj ...
Telegraf | 12-Feb-2019 15:06
Uefa Champions League rikthehet sonte në mbrëmje në orën 21:00 me 2 ndeshje për fazën e 1/8-ave. Në “Old Trafford” skuadra e Manchester United do të presë skuadrën e PSG në një nga ndeshjet më të rëndësishme të kësaj ...

FOTO/ Rikthehet Champions, Man.United-PSG, kush fiton në tribuna?
Pas një pauze të gjatë, magjia e futbollit europian rikthehet sot në skenën më të madhe, UEFA Champions League. Trofeu më i rëndësishëm në rang klubesh vjen sot me një përballje që premton emocione, Man.United-PSG. ...
Telegraf | 12-Feb-2019 10:36
Pas një pauze të gjatë, magjia e futbollit europian rikthehet sot në skenën më të madhe, UEFA Champions League. Trofeu më i rëndësishëm në rang klubesh vjen sot me një përballje që premton emocione, Man.United-PSG. ...

Buffon: Fitimi i Ligës së Kampionëve do të ishte fundi i përsosur i karrierës sime
Gianluigi Buffon është një ndër legjendat e futbollit aktual, por që në sirtar i mungon një trofe. Portieri italian ka fituar të gjitha trofetë e mundshëm sa i përket me klube dhe kombëtare. Megjithatë, italiani tash e ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 14:43
Gianluigi Buffon është një ndër legjendat e futbollit aktual, por që në sirtar i mungon një trofe. Portieri italian ka fituar të gjitha trofetë e mundshëm sa i përket me klube dhe kombëtare. Megjithatë, italiani tash e ...

Partneret e futbollistëve “ndezin” sfidën Man. United-PSG (Foto)
Nesër në mbrëmje vëmendja e botës së futbollit do të jetë në “Old Trafford”, ku Manchester United do të presë Paris Saint Germain, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Ligës së Kampionëve.
Top Channel | 11-Feb-2019 23:17
Nesër në mbrëmje vëmendja e botës së futbollit do të jetë në “Old Trafford”, ku Manchester United do të presë Paris Saint Germain, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Ligës së Kampionëve.

Ylli botëror flet për trofeun që i mungon
Portieri i skuadrës franceze, PSG, Gianluigi Buffon, ka folur për trofeun e vetëm që i mungon, atë të Ligës së Kampionëve dhe sa do të kishte rëndësi për të në përfundim të karrierës. Në një bisedë para ndeshjes së ...
Zeri | 12-Feb-2019 16:33
Portieri i skuadrës franceze, PSG, Gianluigi Buffon, ka folur për trofeun e vetëm që i mungon, atë të Ligës së Kampionëve dhe sa do të kishte rëndësi për të në përfundim të karrierës. Në një bisedë para ndeshjes së ...

United 60 milionë euro për talentin e Fulham
Djajtë e Kuq synojnë të përtërijnë edhe më shumë skuadrën me lojtarë të talentuar.
Kosova Press | 12-Feb-2019 15:52
Djajtë e Kuq synojnë të përtërijnë edhe më shumë skuadrën me lojtarë të talentuar.

“Hajeni barin”
Ish futbollisti i Manchester United, Patrice Evra i ka motivuar tifozët dhe futbollistët para ndeshjes kundër Paris Saint Germain. “Sigurohuni që nesër do të bëhemi krenar me ju djema, vraponi, jepni gjithçka nga vetja. ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 15:32
Ish futbollisti i Manchester United, Patrice Evra i ka motivuar tifozët dhe futbollistët para ndeshjes kundër Paris Saint Germain. “Sigurohuni që nesër do të bëhemi krenar me ju djema, vraponi, jepni gjithçka nga vetja. ...

“Hajeni barin”
Ish futbollisti i Manchester United, Patrice Evra i ka motivuar tifozët dhe futbollistët para ndeshjes kundër Paris Saint Germain. “Sigurohuni që nesër do të bëhemi krenar me ju djema, vraponi, jepni gjithçka nga vetja. ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 15:30
Ish futbollisti i Manchester United, Patrice Evra i ka motivuar tifozët dhe futbollistët para ndeshjes kundër Paris Saint Germain. “Sigurohuni që nesër do të bëhemi krenar me ju djema, vraponi, jepni gjithçka nga vetja. ...

Buffon: Fitimi i Ligës së Kampionëve do të ishte fundi i përsosur i karrierës sime
Gianluigi Buffon është një ndër legjendat e futbollit aktual, por që në sirtar i mungon një trofe. Portieri italian ka fituar të gjitha trofetë e mundshëm sa i përket me klube dhe kombëtare. Megjithatë, italiani tash e ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 14:52
Gianluigi Buffon është një ndër legjendat e futbollit aktual, por që në sirtar i mungon një trofe. Portieri italian ka fituar të gjitha trofetë e mundshëm sa i përket me klube dhe kombëtare. Megjithatë, italiani tash e ...

Buffon: Fitimi i Ligës së Kampionëve do të ishte fundi i përsosur i karrierës sime
Gianluigi Buffon është një ndër legjendat e futbollit aktual, por që në sirtar i mungon një trofe. Portieri italian ka fituar të gjitha trofetë e mundshëm sa i përket me klube dhe kombëtare. Megjithatë, italiani tash e ...
E Dua Sportin | 12-Feb-2019 14:43
Gianluigi Buffon është një ndër legjendat e futbollit aktual, por që në sirtar i mungon një trofe. Portieri italian ka fituar të gjitha trofetë e mundshëm sa i përket me klube dhe kombëtare. Megjithatë, italiani tash e ...

Ashley Young: Te Solskjaeri e shoh Fergusonin
Futbollisti i Manchester Unitedit, Ashley Young e lidhi ndikimin e Ole Gunnar Solskjerit në ekip sikur të Sir Alex Fergusonit. Norvegjezi erdhi në postin e trajnerit pas shkarkimit të portugezit Jose Mourinho, i cili u ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 09:26
Futbollisti i Manchester Unitedit, Ashley Young e lidhi ndikimin e Ole Gunnar Solskjerit në ekip sikur të Sir Alex Fergusonit. Norvegjezi erdhi në postin e trajnerit pas shkarkimit të portugezit Jose Mourinho, i cili u ...

PSG apo United? Kjo është skuadra favorite sipas Ibrahimoviqit
Sulmuesi suedez ka luajtur me të dyja skuadrat në karrierën e tij të pasur si futbollist.
Kosova Press | 12-Feb-2019 13:13
Sulmuesi suedez ka luajtur me të dyja skuadrat në karrierën e tij të pasur si futbollist.

Juventusi zbulon të vërtetën për kthimin e Pogbas
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e ka komentuar mundësinë e kthimit të Paul Pogbës në skuadrën e “Zonjës së Vjetër”, duke thënë se nuk beson që do të ndodhë një transferim i tillë. Pogba u transferua në ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 13:10
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e ka komentuar mundësinë e kthimit të Paul Pogbës në skuadrën e “Zonjës së Vjetër”, duke thënë se nuk beson që do të ndodhë një transferim i tillë. Pogba u transferua në ...

Trajneri i PSG-së: Mjeku Solskjaer e ka shëruar Manchester Unitedin
Thomas Tuchel e ka krahasuar Ole Gunnar Solskjaerin me një mjek, pasi që ai beson se norvegjezi e ka shëruar Manchester Unitedin. Trajneri i Paris Saint-Germainit i ka paralajmëruar lojtarët e tij se “Djajtë e kuq” kanë ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 13:03
Thomas Tuchel e ka krahasuar Ole Gunnar Solskjaerin me një mjek, pasi që ai beson se norvegjezi e ka shëruar Manchester Unitedin. Trajneri i Paris Saint-Germainit i ka paralajmëruar lojtarët e tij se “Djajtë e kuq” kanë ...

Rikthehet Champions League, ja dy ndeshjet e mbrëmjes së sotme
Champions League futet në fazën më interesante, teksa sonte në mbrëmje do të luhen dy ndeshet e para të fazës së 1.8-ve. Në fushën e lojës do tëzbresin Manchester United-Paris Saint Germain dhe Roma-Porto. “Djajtë e ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 12:43
Champions League futet në fazën më interesante, teksa sonte në mbrëmje do të luhen dy ndeshet e para të fazës së 1.8-ve. Në fushën e lojës do tëzbresin Manchester United-Paris Saint Germain dhe Roma-Porto. “Djajtë e ...

Rikthehet Champions League, sot United-PSG dhe Roma-Porto
Nis sot në mbrëmje faza e 1/8 të finaleve të Ligës së Kampioneve me sfidat Manchester United-Paris Saint Germain dhe Roma-Porto. Skuadra e “Djajve të Kuq” vjen në këtë sfidë të rëndësishme në një formë të ...
Koha.mk | 12-Feb-2019 12:29
Nis sot në mbrëmje faza e 1/8 të finaleve të Ligës së Kampioneve me sfidat Manchester United-Paris Saint Germain dhe Roma-Porto. Skuadra e “Djajve të Kuq” vjen në këtë sfidë të rëndësishme në një formë të ...

Rinis muzika “Champions”, sfida të ekuilibruara në Mançester e Romë
Pritja merr fund. Më në fund, pas 2 muajsh, muzika e Champions League do të rinisë të luhet, teksa do të zhvillohet faza e 1/8-ave. Dy sfida do të luhen mbrëmjen e sotme, ku spikat padyshim përballja e Mançester ...
Shprehja | 12-Feb-2019 12:18
Pritja merr fund. Më në fund, pas 2 muajsh, muzika e Champions League do të rinisë të luhet, teksa do të zhvillohet faza e 1/8-ave. Dy sfida do të luhen mbrëmjen e sotme, ku spikat padyshim përballja e Mançester ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved