ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 20:29

Volkswagen Jetta R mund të lansohet së shpejti (Foto)

Volkswagen Jetta R mund të lansohet së shpejti (Foto)
Gjithçka mund të pritet në bashkëpunimin mes Jetta dhe Golf Derisa shumica e prodhuesve e shfrytëzuan Chicago Auto Show, për të prezantuar SUV dhe makina për terrene të vështira, Volkswagen u prezantua me një sedan ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 19:53
Gjithçka mund të pritet në bashkëpunimin mes Jetta dhe Golf Derisa shumica e prodhuesve e shfrytëzuan Chicago Auto Show, për të prezantuar SUV dhe makina për terrene të vështira, Volkswagen u prezantua me një sedan ...

Volkswagen Jetta R mund të lansohet së shpejti (Foto)
Gjithçka mund të pritet në bashkëpunimin mes Jetta dhe Golf Derisa shumica e prodhuesve e shfrytëzuan Chicago Auto Show, për të prezantuar SUV dhe makina për terrene të vështira, Volkswagen u prezantua me një sedan ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 19:53
Gjithçka mund të pritet në bashkëpunimin mes Jetta dhe Golf Derisa shumica e prodhuesve e shfrytëzuan Chicago Auto Show, për të prezantuar SUV dhe makina për terrene të vështira, Volkswagen u prezantua me një sedan ...

Skoda paralajmëron koncept të ri Vision iV për Geneva Auto Show
Risia kryesore e Skodës në panairin e veturave në Gjenevë do të jetë SUV-i i vogël Kamiq, dhe kjo kompani çeke për këtë manifestim ka përgatitur një koncept të ri. Skoda në Gjenevë do të prezantojë konceptin Vision iV, ...
Koha.net | 12-Feb-2019 19:00
Risia kryesore e Skodës në panairin e veturave në Gjenevë do të jetë SUV-i i vogël Kamiq, dhe kjo kompani çeke për këtë manifestim ka përgatitur një koncept të ri. Skoda në Gjenevë do të prezantojë konceptin Vision iV, ...

Maserati do të fillojë prodhimin serik të konceptit Alfieri, modeli i parë arrin më 2020
Sipas të gjitha gjasave, Alfieri nuk do të mbetet vetëm një nga shumë konceptet që janë prodhuar në një seri. Kanë kaluar pesë vjet qëkur Maserati prezantoi konceptin sportiv të quajtur Alfieri. Duke filluar nga ky vit, ...
Koha.net | 12-Feb-2019 16:44
Sipas të gjitha gjasave, Alfieri nuk do të mbetet vetëm një nga shumë konceptet që janë prodhuar në një seri. Kanë kaluar pesë vjet qëkur Maserati prezantoi konceptin sportiv të quajtur Alfieri. Duke filluar nga ky vit, ...

Audi do ta prezantojë në panairin e Gjenevës rivalin e Tesla Model 3 (Foto)
Makinë e fuqishme elektrike, që njëherësh do të jetë edhe rivale për prodhuesit më të mëdhenj Kanë mbetur vetëm edhe disa javë, derisa të fillojë Geneva Motor Show dhe ngadalë kanë nisur të dalin informata të ndryshme ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 16:37
Makinë e fuqishme elektrike, që njëherësh do të jetë edhe rivale për prodhuesit më të mëdhenj Kanë mbetur vetëm edhe disa javë, derisa të fillojë Geneva Motor Show dhe ngadalë kanë nisur të dalin informata të ndryshme ...

Maserati prodhon Alfieri, modeli i parë arrin më 2020
Sipas të gjitha gjasave, Alfieri nuk do të mbetet vetëm një nga shumë makina të konceptit që nuk kanë marrë versionin e prodhimit.
Kosova Press | 12-Feb-2019 16:36
Sipas të gjitha gjasave, Alfieri nuk do të mbetet vetëm një nga shumë makina të konceptit që nuk kanë marrë versionin e prodhimit.

Audi do ta prezantojë në panairin e Gjenevës rivalin e Tesla Model 3
Makinë e fuqishme elektrike, që njëherësh do të jetë edhe rivale për prodhuesit më të mëdhenj Kanë mbetur vetëm edhe disa javë, derisa të fillojë Geneva Motor Show dhe ngadalë kanë nisur të dalin informata të ndryshme ...
Zeri | 12-Feb-2019 12:06
Makinë e fuqishme elektrike, që njëherësh do të jetë edhe rivale për prodhuesit më të mëdhenj Kanë mbetur vetëm edhe disa javë, derisa të fillojë Geneva Motor Show dhe ngadalë kanë nisur të dalin informata të ndryshme ...

Audi do ta prezantojë në panairin e Gjenevës rivalin e Tesla Model 3 (Foto)
Makinë e fuqishme elektrike, që njëherësh do të jetë edhe rivale për prodhuesit më të mëdhenj Kanë mbetur vetëm edhe disa javë, derisa të fillojë Geneva Motor Show dhe ngadalë kanë nisur të dalin informata të ndryshme ...
InFokusi | 11-Feb-2019 23:17
Makinë e fuqishme elektrike, që njëherësh do të jetë edhe rivale për prodhuesit më të mëdhenj Kanë mbetur vetëm edhe disa javë, derisa të fillojë Geneva Motor Show dhe ngadalë kanë nisur të dalin informata të ndryshme ...

Audi do ta prezantojë në panairin e Gjenevës rivalin e Tesla Model 3 (Foto)
Makinë e fuqishme elektrike, që njëherësh do të jetë edhe rivale për prodhuesit më të mëdhenj Kanë mbetur vetëm edhe disa javë, derisa të fillojë Geneva Motor Show dhe ngadalë kanë nisur të dalin informata të ndryshme ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 20:49
Makinë e fuqishme elektrike, që njëherësh do të jetë edhe rivale për prodhuesit më të mëdhenj Kanë mbetur vetëm edhe disa javë, derisa të fillojë Geneva Motor Show dhe ngadalë kanë nisur të dalin informata të ndryshme ...

Audi do ta prezantojë në panairin e Gjenevës rivalin e Tesla Model 3 (Foto)
Makinë e fuqishme elektrike, që njëherësh do të jetë edhe rivale për prodhuesit më të mëdhenj Kanë mbetur vetëm edhe disa javë, derisa të fillojë Geneva Motor Show dhe ngadalë kanë nisur të dalin informata të ndryshme ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 20:46
Makinë e fuqishme elektrike, që njëherësh do të jetë edhe rivale për prodhuesit më të mëdhenj Kanë mbetur vetëm edhe disa javë, derisa të fillojë Geneva Motor Show dhe ngadalë kanë nisur të dalin informata të ndryshme ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved