ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Video-skandali, SHÇBA: Nuk ka patur ankesë në Polici për rastin

Video-skandali, SHÇBA: Nuk ka patur ankesë në Polici për rastin
Disa orë pas arrestimit të policit në Malësi të Madhe, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka reaguar edhe SHÇBA, Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat. Sipas SHÇBA, nuk u evidentuan fakte dhe ...
Medial | 12-Feb-2019 00:14
Disa orë pas arrestimit të policit në Malësi të Madhe, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka reaguar edhe SHÇBA, Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat. Sipas SHÇBA, nuk u evidentuan fakte dhe ...

Reagon SHÇBA: Për policin e Shkodrës nuk ka kallëzim, u arrestua pas videos së turpshme
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka reaguar mbrëmjen e së hënës pas publikimit në media të një materiali video ku një punonjës policie i Malësisë së Madhe shfaqet duke kryer veprime të turpshme. SHÇBA thotë ...
Lapsi | 11-Feb-2019 23:50
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka reaguar mbrëmjen e së hënës pas publikimit në media të një materiali video ku një punonjës policie i Malësisë së Madhe shfaqet duke kryer veprime të turpshme. SHÇBA thotë ...

Video-skandali, SHÇBA: Nuk ka patur ankesë në Polici për rastin
Disa orë pas arrestimit të policit në Malësi të Madhe, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka reaguar edhe SHÇBA, Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat. Sipas SHÇBA, nuk u evidentuan fakte dhe ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 23:49
Disa orë pas arrestimit të policit në Malësi të Madhe, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka reaguar edhe SHÇBA, Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat. Sipas SHÇBA, nuk u evidentuan fakte dhe ...

Arrestimi i policit, SHÇBA: Video është regjistruar në ambient të mbyllur
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, (SHÇBA) në një njoftim për mediat lidhur më videoskandalin ku shfaqet punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti që kryen veprime të turpshme ndaj të miturës, bën me dije se ...
TV Klan | 11-Feb-2019 23:46
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, (SHÇBA) në një njoftim për mediat lidhur më videoskandalin ku shfaqet punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti që kryen veprime të turpshme ndaj të miturës, bën me dije se ...

SHÇBA: Nuk ka pasur ankesa në polici për rastin e abuzimit seksual nga polici në Koplik
Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat, (SHÇBA) duke marrë shkas nga publikimi në media i një materiali video ku një punonjës policie shfaqet duke kryer veprime të turpshme, në vleresim te veprimeve paraprake ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 23:45
Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat, (SHÇBA) duke marrë shkas nga publikimi në media i një materiali video ku një punonjës policie shfaqet duke kryer veprime të turpshme, në vleresim te veprimeve paraprake ...

"Do ju shfaros", ja si i kërcënoi polici manjak nënë e bijë pas denoncimit
Ditën e sotme Berhan Bajrakurti, specialist i policimit në Komunitet në Gruemirë, në Komisariatin e Policisë së Malësisë së Madhe, u arrestua pas publikimit të një videoje ku ngacmonte seksualisht një 15-vjeçare.Video u ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 21:00
Ditën e sotme Berhan Bajrakurti, specialist i policimit në Komunitet në Gruemirë, në Komisariatin e Policisë së Malësisë së Madhe, u arrestua pas publikimit të një videoje ku ngacmonte seksualisht një 15-vjeçare.Video u ...

Skandali/ Si e ktheu PS në polici efektivin pervers te Malësisë së Madhe
Skandali i përfshirjes së një zyrtari lokal të policisë në Malësinë e Madhe në rast shantazhi seksual ndaj 15-vjeçareje ka zbuluar një tjetër aferë më të rëndë të mënyrës se si janë kryer rekrutimet në radhët e ...
Lapsi | 11-Feb-2019 20:54
Skandali i përfshirjes së një zyrtari lokal të policisë në Malësinë e Madhe në rast shantazhi seksual ndaj 15-vjeçareje ka zbuluar një tjetër aferë më të rëndë të mënyrës se si janë kryer rekrutimet në radhët e ...

Berisha, ironi therëse me Ramën pas skandalit të policit: “Vjolistan 2019!”
Ish-kryeministri Sali Berisha reagoi në mënyrën e tij ndaj skandalit të policit Berhan Bajrakurti, i cili u arrestua sot pasi më parë kishte ngacmuar seksualisht një adoleshente 15-vjeçare, duke i dërguar asaj ...
Telegraf | 11-Feb-2019 20:05
Ish-kryeministri Sali Berisha reagoi në mënyrën e tij ndaj skandalit të policit Berhan Bajrakurti, i cili u arrestua sot pasi më parë kishte ngacmuar seksualisht një adoleshente 15-vjeçare, duke i dërguar asaj ...

Ngacmoi vajzën, Spahia: Polici ishte i larguar, por e riktheu PS
TIRANË Policia e Shkodrës arrestoi pak orë më parë specialistin e policimit në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti. Ai dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur 15-vjeçare. ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 16:07
TIRANË Policia e Shkodrës arrestoi pak orë më parë specialistin e policimit në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti. Ai dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur 15-vjeçare. ...

Shkodër, arrestohet një polic për ngacmim seksual ndaj të miturës
Policia e Shkodrës arrestoi mesditen e të hënës një punonjës policie në Malësinë e Madhe pas dyshimeve për ngacmim seksual ndaj një të miture. Në një njoftim të shkurtër, policia bëri të ditur se Berhan Bajrakurti, ...
Zeri Amerikes | 11-Feb-2019 20:31
Policia e Shkodrës arrestoi mesditen e të hënës një punonjës policie në Malësinë e Madhe pas dyshimeve për ngacmim seksual ndaj një të miture. Në një njoftim të shkurtër, policia bëri të ditur se Berhan Bajrakurti, ...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, PD: Polici ishte komisioner i PS në zgjedhje
Në një kohë kur tronditja nga skandali i përdhunimit në Kavajë, ku u abuzua për 4 muaj me një vajzë 13-vjeçare mbetet ende prezente në opinion publik, fenomeni është përsëritur sërish, por këtë herë fatmirësisht me ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 17:55
Në një kohë kur tronditja nga skandali i përdhunimit në Kavajë, ku u abuzua për 4 muaj me një vajzë 13-vjeçare mbetet ende prezente në opinion publik, fenomeni është përsëritur sërish, por këtë herë fatmirësisht me ...

Paradoksi/ Polici që ngacmoi 15-vjeçaren, shoqëronte nxënësit në shkollë: “Në drejtimin e duhur”
Një video e tij ku i tregonte organin gjenital në rrjetet sociale një vajze 15-vjeçare nga Gruemira e Shkodrës, ka tronditur rëndë për të dytën herë në vetëm 1 javë opinionin publik shqiptar. Por, shefi i policisë në ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 17:20
Një video e tij ku i tregonte organin gjenital në rrjetet sociale një vajze 15-vjeçare nga Gruemira e Shkodrës, ka tronditur rëndë për të dytën herë në vetëm 1 javë opinionin publik shqiptar. Por, shefi i policisë në ...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër
Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur.
Top Channel | 11-Feb-2019 13:31
Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur.

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër
SHKODER Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie në Malesinë e Madhe, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 15-vjecare. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 13:29
SHKODER Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie në Malesinë e Madhe, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 15-vjecare. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere ...

Polici i çonte video turpi vajzës, nëna: Policia s’na përfilli
Vetëm pak minuta më parë, Policia e Shtetit bëri të mundur ndalimin e specialistit të Policisë në zonën e Gruemirë, Berhan Bajrakurtaj. Bajrakurtaj u ndalua pas publikimit në media të një video ku shfaqej duke kryer ...
Gazeta Monitor | 11-Feb-2019 19:01
Vetëm pak minuta më parë, Policia e Shtetit bëri të mundur ndalimin e specialistit të Policisë në zonën e Gruemirë, Berhan Bajrakurtaj. Bajrakurtaj u ndalua pas publikimit në media të një video ku shfaqej duke kryer ...

VIDEO +18/ Prangoset polici, i dërgonte video intime duke u masturbuar një vajze 15 vjeçe: E ëma rrëfen tmerrin e përjetuar
Pamje shokuese kanë mbërritur në redaksinë e newsbomb.al. Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare. Nëna nuk identifikohet por rrëfen për newsbomb.al ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 13:35
Pamje shokuese kanë mbërritur në redaksinë e newsbomb.al. Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare. Nëna nuk identifikohet por rrëfen për newsbomb.al ...

Shihni çfarë shkruante polici para skandalit me të miturën: Jemi në drejtimin e duhur!
Vetëm pak ditë pas skandalit të Kavajës, ku një minorene dhunohej seksualisht prej disa kohësh, sot u publikua një tjetër skandal dhe që në fokus ka një oficer policie. Shefi i policisë në Grumiere të Malësisë së Madhe ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 18:58
Vetëm pak ditë pas skandalit të Kavajës, ku një minorene dhunohej seksualisht prej disa kohësh, sot u publikua një tjetër skandal dhe që në fokus ka një oficer policie. Shefi i policisë në Grumiere të Malësisë së Madhe ...

Olti Curri: Vajza e kishte filmuar këtë person, me të marr filmimet me vajzën, i drejtohem komisariatit Koplik. Me të shku tek dera na erdhi për 5 minuta pasi ...
Vajza e kishte filmuar këtë person, me të marr filmimet me vajzën, i drejtohem komisariatit Koplik. Me të shku tek dera na erdhi për 5 minuta pasi mbërritëm, personi në fjalë, pra punonjësi i policisë Berhani. Më kapi ...
Olti Curri | 11-Feb-2019 18:19
Vajza e kishte filmuar këtë person, me të marr filmimet me vajzën, i drejtohem komisariatit Koplik. Me të shku tek dera na erdhi për 5 minuta pasi mbërritëm, personi në fjalë, pra punonjësi i policisë Berhani. Më kapi ...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër (Video)
Një efektiv i forcave të rendit në Gruemirë të Malësisë së Madhe u arrestua për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Pas denoncimit në portale dhe shfaqjes së pamjeve ku inspektori i policisë bën veprime të turpshme, ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 16:03
Një efektiv i forcave të rendit në Gruemirë të Malësisë së Madhe u arrestua për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Pas denoncimit në portale dhe shfaqjes së pamjeve ku inspektori i policisë bën veprime të turpshme, ...

Pranga policit në Koplik, akuzohet se ngacmoi seksualisht minorenen
Policia e Shkodrës ka arrestuar një efektiv policie të Malësisë së Madhe, i cili akuzohet për ngacmimin seksual ndaj një të miture. Berhan Bajrakurti, specialist i policimit, në njësin Gruemirë dyshohet se përndiqte dhe ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 13:44
Policia e Shkodrës ka arrestuar një efektiv policie të Malësisë së Madhe, i cili akuzohet për ngacmimin seksual ndaj një të miture. Berhan Bajrakurti, specialist i policimit, në njësin Gruemirë dyshohet se përndiqte dhe ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved