ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 01:32

Kërkohet denoncuesja e policit. Ngacmimi seksual, Lleshaj takon policët në Malësi të Madhe

Kërkohet denoncuesja e policit. Ngacmimi seksual, Lleshaj takon policët në Malësi të Madhe
Policia e Shtetit po pret denoncimin e nënës që akuzoi inspektorin e Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti për ngacmim seksual.
Top Channel | 12-Feb-2019 15:10
Policia e Shtetit po pret denoncimin e nënës që akuzoi inspektorin e Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti për ngacmim seksual.

Gjosha: Sandër Lleshaj dhuroi show në Malësi të Madhe
TIRANË Ish-ministrja e Integrimit dhe deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha e pranishme në rubrikën “Opinion” në News 24 komentoi ngjarjen e rëndë në Malësi të Madhe, aty ku një punonjës i policisë dyshohet se ka ngacmuar ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 14:32
TIRANË Ish-ministrja e Integrimit dhe deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha e pranishme në rubrikën “Opinion” në News 24 komentoi ngjarjen e rëndë në Malësi të Madhe, aty ku një punonjës i policisë dyshohet se ka ngacmuar ...

Kush është polici i video-skandalit, heqja dhe rikthimi në detyrë
MALESI E MADHE Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme. Zyrtarë të shërbimit për ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 14:28
MALESI E MADHE Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme. Zyrtarë të shërbimit për ...

Noka: Polici abuzues tregon fytyrën e Lleshajt, reagon Felaj: Ne i kapim perversët
Arrestimi i efektivit Bajrakurti për ngacmim seksual ka shkaktuar debate te forta mes mazhoracës dhe opozitës edhe në komisionin parlamentar për sigurinë kombëtare. FLAMUR NOKA DEPUTET I PD “ Edhe rasti i Malesisë së ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 15:45
Arrestimi i efektivit Bajrakurti për ngacmim seksual ka shkaktuar debate te forta mes mazhoracës dhe opozitës edhe në komisionin parlamentar për sigurinë kombëtare. FLAMUR NOKA DEPUTET I PD “ Edhe rasti i Malesisë së ...

Salianji publikon të tjera filmime: Polici u largua për përdhunim
TIRANE Deputeti i PD, Ervin Salianji thotë se polici i arrestuar në Malësinë e Madhe për ngacmimin seksual ndaj një 15-vjeçareje ishte larguar nga policia e shtetit për tentativa përdhunimi, por u rikthye nga Rilindja ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 12:55
TIRANE Deputeti i PD, Ervin Salianji thotë se polici i arrestuar në Malësinë e Madhe për ngacmimin seksual ndaj një 15-vjeçareje ishte larguar nga policia e shtetit për tentativa përdhunimi, por u rikthye nga Rilindja ...

Skandali seksual në Polici. Lleshaj në Malësinë e Madhe: Nuk ka denoncues
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi sot në Malësinë e Madhe pas arrestimit të inspektorit që u akuza nga një nënë për ngacmimin seksual të së bijës 15-vjeçare.
Top Channel | 12-Feb-2019 12:11
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi sot në Malësinë e Madhe pas arrestimit të inspektorit që u akuza nga një nënë për ngacmimin seksual të së bijës 15-vjeçare.

Skandali/ Polici pervers: Videoja e turpshme e imja, por s’ia nisa 15-vjeçares
Kryepolici i Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti, të cilit iu zbulua ngacmimi seksual ndaj një 15-vjeçare, të cilës i dërgonte video të turpshme në rrjetet sociale, është marrë në pyetje nga kolegët që e arrestuan në ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 16:04
Kryepolici i Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti, të cilit iu zbulua ngacmimi seksual ndaj një 15-vjeçare, të cilës i dërgonte video të turpshme në rrjetet sociale, është marrë në pyetje nga kolegët që e arrestuan në ...

FOTO/ Të tjera filmime për inspektorin Bajrakurti: Kërcënoi dhjetra gra, monstra i regjistronte dhe…
Deputeti i PD-së Ervin Salianji ka publikuar të tjera pamje të efektivit të policisë në Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti. Salianji ka publikuar një tjetër foto të turpshme të Bajrakurtit dhe shton se kanë qenë dhjetra ...
Telegraf | 12-Feb-2019 13:31
Deputeti i PD-së Ervin Salianji ka publikuar të tjera pamje të efektivit të policisë në Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti. Salianji ka publikuar një tjetër foto të turpshme të Bajrakurtit dhe shton se kanë qenë dhjetra ...

Kush është polici i video-skandalit, si u rikthy në detyrë?
Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme. Zyrtarë të shërbimit për çështjet e ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 15:22
Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme. Zyrtarë të shërbimit për çështjet e ...

Video e skandalit, polici: Pamjet mi kanë marrë nga telefoni
Polici Berhan Bajrakurti ka mohuar kategorikisht akuzat e ngrituar ndaj tij për ngacmim seksual ndaj një minoreneje. Në hetusi ai ka thënë se: “S’kam folur me asnjë vajzë 15-vjeçarej, videon ma kanë marrë nga telefoni”. ...
ABCNews | 12-Feb-2019 16:51
Polici Berhan Bajrakurti ka mohuar kategorikisht akuzat e ngrituar ndaj tij për ngacmim seksual ndaj një minoreneje. Në hetusi ai ka thënë se: “S’kam folur me asnjë vajzë 15-vjeçarej, videon ma kanë marrë nga telefoni”. ...

Video-skandali me policin, Lleshaj: Nuk po gjendet denoncuesi
MALESI E MADHE Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj që shkoi për një vizitë në Malësinë e Madhe pas publikimit të një video-skandali ku i përfshirë ishte shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti që ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 11:41
MALESI E MADHE Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj që shkoi për një vizitë në Malësinë e Madhe pas publikimit të një video-skandali ku i përfshirë ishte shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti që ...

Berhan Bajrakurti jep dëshminë e tij për videon dërguar 15-vjeçares
Polici nga Malësia e Madhe, Berhan Bajrakurti është marrë në pyetje në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, për videon e dërguar në drejtim të një 15-vjeçareje. 53-vjeçari ka theksuar se nuk është e ...
Lapsi | 12-Feb-2019 16:00
Polici nga Malësia e Madhe, Berhan Bajrakurti është marrë në pyetje në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, për videon e dërguar në drejtim të një 15-vjeçareje. 53-vjeçari ka theksuar se nuk është e ...

Polici mohon se ka ngacmuar seksualisht minorenen
Berhan Bajrakurti, i shfaqur në momente intime të filmuar nga vetë ai, ka mohuar ta ketë përdorur këtë video për të shantazhuar një 15-vjeçare. Gjatë 4 orëve të marra në pyetje, efektivi i policisë ka pranuar se video e ...
TV Klan | 12-Feb-2019 15:45
Berhan Bajrakurti, i shfaqur në momente intime të filmuar nga vetë ai, ka mohuar ta ketë përdorur këtë video për të shantazhuar një 15-vjeçare. Gjatë 4 orëve të marra në pyetje, efektivi i policisë ka pranuar se video e ...

Ngacmimi seksual nga polici, Lleshaj: Kush është denoncuesi?
Ministri Lleshaj është treguar i rezervuar sa i takon ngjarjes së ndodhur në Malësinë e Madhe ku një efektiv policie shfaqej në një video teksa kryente veprime të turpshme. Nga Malësia e Madhe ku zhvilloi një takim me ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 12:45
Ministri Lleshaj është treguar i rezervuar sa i takon ngjarjes së ndodhur në Malësinë e Madhe ku një efektiv policie shfaqej në një video teksa kryente veprime të turpshme. Nga Malësia e Madhe ku zhvilloi një takim me ...

VIDEO-skandali me policin/ Ministri Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë vizitës në Malësinë e Madhe ka folur për videoskandalin e ku inspektori i policisë në Gruemirë Berhan Bajrakurti ngacmonte një 15-vjeçare. Lleshi iu përgjigj interesit të ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 11:30
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë vizitës në Malësinë e Madhe ka folur për videoskandalin e ku inspektori i policisë në Gruemirë Berhan Bajrakurti ngacmonte një 15-vjeçare. Lleshi iu përgjigj interesit të ...

Pas videos me ngacmim seksual të të miturës policit i dalin edhe foto tjera (Foto +18)
Polici nga Malësia e Madhe, Berhan Bajrakurti, i cili është filmuar duke bërë veprime të turpshme në një video me një të mitur i kanë dal edhe veprime të tjera. Deputeti i Partisë Demokratike (PD), Ervin Salianji ka ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 13:25
Polici nga Malësia e Madhe, Berhan Bajrakurti, i cili është filmuar duke bërë veprime të turpshme në një video me një të mitur i kanë dal edhe veprime të tjera. Deputeti i Partisë Demokratike (PD), Ervin Salianji ka ...

Video-skandali me policin, Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar mëngjesin e sotëm në Malësinë e Madhe, pas skandalit të publikuar një ditë më parë në media, ku shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti ngacmonte seksualisht ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 11:00
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar mëngjesin e sotëm në Malësinë e Madhe, pas skandalit të publikuar një ditë më parë në media, ku shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti ngacmonte seksualisht ...

FOTOT/ “Mbylleni dyqanin, se do ua pres o barkderra”
Ngjarja me policin në Malësinë e Madhe, që i dërgonte video erotike një 15-vjeçareje, ka irrituar rrjetin. Pavarësisht arrestimit të tij, në rrjet janë të pamëshirshëm, duke ironizuar me meme të ndryshme politikën. Një ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 11:10
Ngjarja me policin në Malësinë e Madhe, që i dërgonte video erotike një 15-vjeçareje, ka irrituar rrjetin. Pavarësisht arrestimit të tij, në rrjet janë të pamëshirshëm, duke ironizuar me meme të ndryshme politikën. Një ...

Polici pedofil, Lleshaj: S’ka denoncues; Salianji: Kam të tjera video, ka ngacmuar gra!
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj shkoi sot në Malësinë e Madhe, aty ku shefi i policisë Berhan Bajrakurti u kap “gafil” duke ngacmuar seksualisht një vajzë 15-vjeçare dhe për më tepër i dërgonte asaj video të ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 12:59
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj shkoi sot në Malësinë e Madhe, aty ku shefi i policisë Berhan Bajrakurti u kap “gafil” duke ngacmuar seksualisht një vajzë 15-vjeçare dhe për më tepër i dërgonte asaj video të ...

Videoskandali i policit, Lleshaj: Nuk ka denoncues, policia fytyra e shoqërisë sonë
Pas videoskandalit të ish-shefit të Policisë Barhan Bajrakurti, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka shkuar sot në Malësinë e Madhe. Lleshaj ka folur për videoskandalin e Berhan Bajrakurtit.Ai iu përgjigj interesit të ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 12:59
Pas videoskandalit të ish-shefit të Policisë Barhan Bajrakurti, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka shkuar sot në Malësinë e Madhe. Lleshaj ka folur për videoskandalin e Berhan Bajrakurtit.Ai iu përgjigj interesit të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved