ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

‘Unë jam fytyra e policisë!’ Sot, pas videoskandalit, Lleshaj justifikohet turpshëm…

‘Unë jam fytyra e policisë!’ Sot, pas videoskandalit, Lleshaj justifikohet turpshëm…
“Policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë. Lleshaj identifikohet pa dyshim me policët që sot arrestuan një pervers, me policët që sakrifikojnë natë e ditë duke shërbyer. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka ...
Standard | 12-Feb-2019 16:04
“Policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë. Lleshaj identifikohet pa dyshim me policët që sot arrestuan një pervers, me policët që sakrifikojnë natë e ditë duke shërbyer. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka ...

Skandali/ Polici pervers: Videoja e turpshme e imja, por s’ia nisa 15-vjeçares
Kryepolici i Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti, të cilit iu zbulua ngacmimi seksual ndaj një 15-vjeçare, të cilës i dërgonte video të turpshme në rrjetet sociale, është marrë në pyetje nga kolegët që e arrestuan në ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 16:04
Kryepolici i Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti, të cilit iu zbulua ngacmimi seksual ndaj një 15-vjeçare, të cilës i dërgonte video të turpshme në rrjetet sociale, është marrë në pyetje nga kolegët që e arrestuan në ...

Flet Berhan Bajrakurti, jep dëshminë e tij për videon dërguar 15-vjeçares
Polici nga Malësia e Madhe, Berhan Bajrakurti është marrë në pyetje në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, për videon e dërguar në drejtim të një 15-vjeçareje. 53-vjeçari ka theksuar se nuk është e ...
Lapsi | 12-Feb-2019 16:00
Polici nga Malësia e Madhe, Berhan Bajrakurti është marrë në pyetje në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, për videon e dërguar në drejtim të një 15-vjeçareje. 53-vjeçari ka theksuar se nuk është e ...

Zbardhet dëshmia e policit, çfarë tregon për videon e skandalit
Berhan Bajrakurti, protagonisti i videos skandaloze me 15-vjeçaren, pas arrestimit është marrë në pyetje në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër. 53-vjeçari që u arrestua vetëm një orë pas publikimit të ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 16:00
Berhan Bajrakurti, protagonisti i videos skandaloze me 15-vjeçaren, pas arrestimit është marrë në pyetje në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër. 53-vjeçari që u arrestua vetëm një orë pas publikimit të ...

Noka: Polici abuzues tregon fytyrën e Lleshajt, reagon Felaj: Ne i kapim perversët
Arrestimi i efektivit Bajrakurti për ngacmim seksual ka shkaktuar debate te forta mes mazhoracës dhe opozitës edhe në komisionin parlamentar për sigurinë kombëtare. FLAMUR NOKA DEPUTET I PD “ Edhe rasti i Malesisë së ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 15:45
Arrestimi i efektivit Bajrakurti për ngacmim seksual ka shkaktuar debate te forta mes mazhoracës dhe opozitës edhe në komisionin parlamentar për sigurinë kombëtare. FLAMUR NOKA DEPUTET I PD “ Edhe rasti i Malesisë së ...

Polici mohon se ka ngacmuar seksualisht minorenen
Berhan Bajrakurti, i shfaqur në momente intime të filmuar nga vetë ai, ka mohuar ta ketë përdorur këtë video për të shantazhuar një 15-vjeçare. Gjatë 4 orëve të marra në pyetje, efektivi i policisë ka pranuar se video e ...
TV Klan | 12-Feb-2019 15:45
Berhan Bajrakurti, i shfaqur në momente intime të filmuar nga vetë ai, ka mohuar ta ketë përdorur këtë video për të shantazhuar një 15-vjeçare. Gjatë 4 orëve të marra në pyetje, efektivi i policisë ka pranuar se video e ...

Kërkohet denoncuesja e policit. Ngacmimi seksual, Lleshaj takon policët në Malësi të Madhe
Policia e Shtetit po pret denoncimin e nënës që akuzoi inspektorin e Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti për ngacmim seksual.
Top Channel | 12-Feb-2019 15:10
Policia e Shtetit po pret denoncimin e nënës që akuzoi inspektorin e Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti për ngacmim seksual.

Kush është polici i video-skandalit, si u rikthimi në detyrë?
Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme. Zyrtarë të shërbimit për çështjet e ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 15:32
Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme. Zyrtarë të shërbimit për çështjet e ...

Kush është polici i video-skandalit, si u rikthy në detyrë?
Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme. Zyrtarë të shërbimit për çështjet e ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 15:22
Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme. Zyrtarë të shërbimit për çështjet e ...

Gjosha: Sandër Lleshaj dhuroi show në Malësi të Madhe
TIRANË Ish-ministrja e Integrimit dhe deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha e pranishme në rubrikën “Opinion” në News 24 komentoi ngjarjen e rëndë në Malësi të Madhe, aty ku një punonjës i policisë dyshohet se ka ngacmuar ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 14:32
TIRANË Ish-ministrja e Integrimit dhe deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha e pranishme në rubrikën “Opinion” në News 24 komentoi ngjarjen e rëndë në Malësi të Madhe, aty ku një punonjës i policisë dyshohet se ka ngacmuar ...

Kush është polici i video-skandalit, heqja dhe rikthimi në detyrë
MALESI E MADHE Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme. Zyrtarë të shërbimit për ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 14:28
MALESI E MADHE Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme. Zyrtarë të shërbimit për ...

Pas videos me ngacmim seksual të të miturës policit i dalin edhe foto tjera (Foto +18)
Polici nga Malësia e Madhe, Berhan Bajrakurti, i cili është filmuar duke bërë veprime të turpshme në një video me një të mitur i kanë dal edhe veprime të tjera. Deputeti i Partisë Demokratike (PD), Ervin Salianji ka ...
Republika | 12-Feb-2019 15:31
Polici nga Malësia e Madhe, Berhan Bajrakurti, i cili është filmuar duke bërë veprime të turpshme në një video me një të mitur i kanë dal edhe veprime të tjera. Deputeti i Partisë Demokratike (PD), Ervin Salianji ka ...

Salianji publikon të tjera filmime: Polici u largua për përdhunim
TIRANE Deputeti i PD, Ervin Salianji thotë se polici i arrestuar në Malësinë e Madhe për ngacmimin seksual ndaj një 15-vjeçareje ishte larguar nga policia e shtetit për tentativa përdhunimi, por u rikthye nga Rilindja ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 12:55
TIRANE Deputeti i PD, Ervin Salianji thotë se polici i arrestuar në Malësinë e Madhe për ngacmimin seksual ndaj një 15-vjeçareje ishte larguar nga policia e shtetit për tentativa përdhunimi, por u rikthye nga Rilindja ...

Skandali seksual në Polici. Lleshaj në Malësinë e Madhe: Nuk ka denoncues
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi sot në Malësinë e Madhe pas arrestimit të inspektorit që u akuza nga një nënë për ngacmimin seksual të së bijës 15-vjeçare.
Top Channel | 12-Feb-2019 12:11
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi sot në Malësinë e Madhe pas arrestimit të inspektorit që u akuza nga një nënë për ngacmimin seksual të së bijës 15-vjeçare.

Video-skandali me policin, Lleshaj: Nuk po gjendet denoncuesi
MALESI E MADHE Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj që shkoi për një vizitë në Malësinë e Madhe pas publikimit të një video-skandali ku i përfshirë ishte shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti që ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 11:41
MALESI E MADHE Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj që shkoi për një vizitë në Malësinë e Madhe pas publikimit të një video-skandali ku i përfshirë ishte shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti që ...

Zbardhet dëshmia e policit, çfarë tregon për videon e skandalit
Berhan Bajrakurti, protagonisti i videos skandaloze me 15-vjeçaren, pas arrestimit është marrë në pyetje në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër. 53-vjeçari që u arrestua vetëm një orë pas publikimit të ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 15:11
Berhan Bajrakurti, protagonisti i videos skandaloze me 15-vjeçaren, pas arrestimit është marrë në pyetje në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër. 53-vjeçari që u arrestua vetëm një orë pas publikimit të ...

Video-skandali me policin, Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar mëngjesin e sotëm në Malësinë e Madhe, pas skandalit të publikuar një ditë më parë në media, ku shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti ngacmonte seksualisht ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 11:00
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar mëngjesin e sotëm në Malësinë e Madhe, pas skandalit të publikuar një ditë më parë në media, ku shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti ngacmonte seksualisht ...

FOTO/ Të tjera filmime për inspektorin Bajrakurti: Kërcënoi dhjetra gra, monstra i regjistronte dhe…
Deputeti i PD-së Ervin Salianji ka publikuar të tjera pamje të efektivit të policisë në Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti. Salianji ka publikuar një tjetër foto të turpshme të Bajrakurtit dhe shton se kanë qenë dhjetra ...
Telegraf | 12-Feb-2019 13:31
Deputeti i PD-së Ervin Salianji ka publikuar të tjera pamje të efektivit të policisë në Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti. Salianji ka publikuar një tjetër foto të turpshme të Bajrakurtit dhe shton se kanë qenë dhjetra ...

Video-skandali, SHÇBA: Nuk ka patur ankesë në Polici për rastin
Disa orë pas arrestimit të policit në Malësi të Madhe, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka reaguar edhe SHÇBA, Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat. Sipas SHÇBA, nuk u evidentuan fakte dhe ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 23:49
Disa orë pas arrestimit të policit në Malësi të Madhe, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka reaguar edhe SHÇBA, Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat. Sipas SHÇBA, nuk u evidentuan fakte dhe ...

Videoskandali i policit, Lleshaj: Flamur për politikanët perversë
TIRANË Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar ashpër pas shfaqjes së videoskandalit të policit në Malësi të Madhe që akuzohet për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Në një postim në Twitter, Lleshaj duke iu ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 19:26
TIRANË Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar ashpër pas shfaqjes së videoskandalit të policit në Malësi të Madhe që akuzohet për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Në një postim në Twitter, Lleshaj duke iu ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved