ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:38

U zhduk nga Kaçaniku, gjendet në Pejë

U zhduk nga Kaçaniku, gjendet në Pejë
Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur vajza 16 vjeçare nga Kaçaniku e cila konsiderohej e zhdukur që nga dita e djeshme. E mitura V.G është gjetur në një Qendër Tregtare në Pejë. “Lidhur me rastin e raportuar ...
Arbresh | 12-Feb-2019 16:17
Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur vajza 16 vjeçare nga Kaçaniku e cila konsiderohej e zhdukur që nga dita e djeshme. E mitura V.G është gjetur në një Qendër Tregtare në Pejë. “Lidhur me rastin e raportuar ...

Fëmijët e Valbona Selimllarit i nxjerrin ‘sekretin e jetës’, zbulojnë babain e tyre
Valbona Selimllari është padyshim një prej personazheve më të dashura të showbizz-it. Ish Missi është gjatë gjithë kohës në ekran, por është kujdesur që fëmijët, kryesisht babain e tyre ta mbajë sa më larg mediave. ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 16:04
Valbona Selimllari është padyshim një prej personazheve më të dashura të showbizz-it. Ish Missi është gjatë gjithë kohës në ekran, por është kujdesur që fëmijët, kryesisht babain e tyre ta mbajë sa më larg mediave. ...

Kthehet në shtëpi 16 vjeçarja nga Kaçaniku
Një 16 vjeçare nga Kaçaniku, që familja e lajmëroi të zhdukur, është gjetur në një Qendër Tregtare në Pejë. Ajo kishte dal nga shtëpia një ditë më parë dhe nuk i është lajmëruar askujt.
Kosova Press | 12-Feb-2019 16:03
Një 16 vjeçare nga Kaçaniku, që familja e lajmëroi të zhdukur, është gjetur në një Qendër Tregtare në Pejë. Ajo kishte dal nga shtëpia një ditë më parë dhe nuk i është lajmëruar askujt.

Gjendet në Pejë e mitura nga Ferizaj e raportuar e zhdukur
Policia e Kosovës ka arritur të gjejë një person të raportuar të zhdukur ditën e djeshme nga familjarët. Familjarët kishin raportuar të hënë në Polici për zhdukjen e vajzës së tyre të mitur, ndërsa pas një pune ...
InFokusi | 12-Feb-2019 15:59
Policia e Kosovës ka arritur të gjejë një person të raportuar të zhdukur ditën e djeshme nga familjarët. Familjarët kishin raportuar të hënë në Polici për zhdukjen e vajzës së tyre të mitur, ndërsa pas një pune ...

16-vjeçarja nga Kaçaniku ikën nga shtëpia, u lë letër prindërve: “Dua një jetë më të mirë”
Viola Guri nga fshati Nikaj i Kaçanikut ka zgjedhur të ikë nga shtëpia në kërkim të një jete më të mirë, pasi që në familjen e saj po jetonte në kushte të rënda financiare. Për këtë 16-vjeçarja, do të linte edhe një ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 15:45
Viola Guri nga fshati Nikaj i Kaçanikut ka zgjedhur të ikë nga shtëpia në kërkim të një jete më të mirë, pasi që në familjen e saj po jetonte në kushte të rënda financiare. Për këtë 16-vjeçarja, do të linte edhe një ...

16-vjeçarja nga Kaçaniku ikën nga shtëpia, u lë letër prindërve: “Dua një jetë më të mirë”
Viola Guri nga fshati Nikaj i Kaçanikut ka zgjedhur të ikë nga shtëpia në kërkim të një jete më të mirë, pasi që në familjen e saj po jetonte në kushte të rënda financiare. Për këtë 16 vjeçarja, do të linte edhe një ...
Gazeta Monitor | 12-Feb-2019 15:45
Viola Guri nga fshati Nikaj i Kaçanikut ka zgjedhur të ikë nga shtëpia në kërkim të një jete më të mirë, pasi që në familjen e saj po jetonte në kushte të rënda financiare. Për këtë 16 vjeçarja, do të linte edhe një ...

Gjendet në Pejë e mitura nga Ferizaj e raportuar e zhdukur për të dytën herë
Policia e Kosovës ka arritur të gjejë një person të raportuar të zhdukur ditën e djeshme nga familjarët. Familjarët kishin raportuar dje në Polici për zhdukjen e vajzës së tyre të mitur, ndërsa pas një pune operative në ...
Koha.net | 12-Feb-2019 15:42
Policia e Kosovës ka arritur të gjejë një person të raportuar të zhdukur ditën e djeshme nga familjarët. Familjarët kishin raportuar dje në Polici për zhdukjen e vajzës së tyre të mitur, ndërsa pas një pune operative në ...

Gjendet vajza e humbur nga Kaçaniku, në këtë qytet të Kosovës
Policia e Kosovës ka treguar se është gjetur Viola Guri, vajza 16 vjeçare nga Kaçaniku. Lidhur me rastin e raportuar dje nga familjarët, (11.02.2019), për zhdukjen e vajzës së tyre të mitur, pas një pune operative në ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 15:32
Policia e Kosovës ka treguar se është gjetur Viola Guri, vajza 16 vjeçare nga Kaçaniku. Lidhur me rastin e raportuar dje nga familjarët, (11.02.2019), për zhdukjen e vajzës së tyre të mitur, pas një pune operative në ...

Bëjeni lëkurën tuaj të shkëlqejë, me këtë recetë me limon
Shumicën e kohës, lëkura juaj duket e vrazhdë për shkak të shtresave të lëkurës së vdekur. Megjithatë, për eliminimin e lëkurës së vdekur juve do t’iu nevojitet vetëm një limon dhe pak kripë, transmeton lajmi.net. ...
Portalb | 12-Feb-2019 15:08
Shumicën e kohës, lëkura juaj duket e vrazhdë për shkak të shtresave të lëkurës së vdekur. Megjithatë, për eliminimin e lëkurës së vdekur juve do t’iu nevojitet vetëm një limon dhe pak kripë, transmeton lajmi.net. ...

Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë
Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë Kanë kaluar mbi 24 orë që prej momentit ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 15:01
Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë Kanë kaluar mbi 24 orë që prej momentit ...

Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë
Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë Kanë kaluar mbi 24 orë që prej momentit ...
Gazeta Monitor | 12-Feb-2019 14:12
Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë Kanë kaluar mbi 24 orë që prej momentit ...

Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë [Foto]
Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë. Kanë kaluar mbi 24 orë që prej momentit kur 16 vjeçarja, Viola Guri, nga Kaçaniku është zhdukur. Përderisa Policia e Kosovës ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 14:08
Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë. Kanë kaluar mbi 24 orë që prej momentit kur 16 vjeçarja, Viola Guri, nga Kaçaniku është zhdukur. Përderisa Policia e Kosovës ...

Familja e shpallë të zhdukur, e mitura publikon fotografi në “SnapChat”
Janë bërë më shumë se 24 orë që kur 16 vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 13:22
Janë bërë më shumë se 24 orë që kur 16 vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke ...

Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë
Kanë kaluar mbi 24 orë që prej momentit kur 16 vjeçarja, Viola Guri, nga Kaçaniku është zhdukur. Përderisa Policia e Kosovës është duke e trajtuar rastin për lokalizimin dhe gjetjen e saj, e njëjta nuk ka kontaktuar me ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 13:11
Kanë kaluar mbi 24 orë që prej momentit kur 16 vjeçarja, Viola Guri, nga Kaçaniku është zhdukur. Përderisa Policia e Kosovës është duke e trajtuar rastin për lokalizimin dhe gjetjen e saj, e njëjta nuk ka kontaktuar me ...

Pasi iu dorëzua familjes, e mitura nga Kaçaniku përsëri u largua nga shtëpia
Një vajzë e mitur nga Kaçaniku me inicialet V.G është larguar për herë të dytë nga shtëpia, policia është në kërkim të saj. Rastin për portalin rtv21.tv e konfirmoi togeri Agim Gashi. Ai tha se vajza rreth 15-16 vjeçare ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 13:09
Një vajzë e mitur nga Kaçaniku me inicialet V.G është larguar për herë të dytë nga shtëpia, policia është në kërkim të saj. Rastin për portalin rtv21.tv e konfirmoi togeri Agim Gashi. Ai tha se vajza rreth 15-16 vjeçare ...

Familja e shpall të zhdukur, e mitura publikon fotografi nga Ferizaj e Prizreni
Janë bërë më shumë se 24 orë qëkur 16-vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri, është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke ...
InFokusi | 12-Feb-2019 12:32
Janë bërë më shumë se 24 orë qëkur 16-vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri, është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke ...

Familja e shpall të zhdukur, e mitura publikon fotografi nga Ferizaj e Prizreni!
Janë bërë më shumë se 24 orë qëkur 16-vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri, është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke ...
Gazeta Monitor | 12-Feb-2019 12:18
Janë bërë më shumë se 24 orë qëkur 16-vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri, është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke ...

Familja e shpallë të zhdukur, e mitura publikon fotografi nga Ferizaji e Prizreni!
Janë bërë më shumë se 24 orë që kur 16 vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke ...
IliriaNews | 12-Feb-2019 11:58
Janë bërë më shumë se 24 orë që kur 16 vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke ...

Mbledhja e radhës e dy qeverive shqiptare do mbahet në mars
TIRANE Mediat në Kosovë bëjnë me dije se mbledhja e radhës mes qeverisë së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës do të mbahet në muajin mars në qytetin e Shkodrës. Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 07:38
TIRANE Mediat në Kosovë bëjnë me dije se mbledhja e radhës mes qeverisë së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës do të mbahet në muajin mars në qytetin e Shkodrës. Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e ...

Familja e shpallë të zhdukur, e mitura publikon fotografi në Snapchat
Janë bërë më shumë se 24 orë që kur 16 vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke ...
Arbresh | 12-Feb-2019 11:38
Janë bërë më shumë se 24 orë që kur 16 vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved