ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset! ‘Akuza për abuzim me të mitur, provat janë varrosur së bashku me Michael’

Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset! ‘Akuza për abuzim me të mitur, provat janë varrosur së bashku me Michael’
Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të nxirret nga varri dhe ti nënshtrohet analizave të ADN-së. Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave ...
Standard | 12-Feb-2019 19:45
Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të nxirret nga varri dhe ti nënshtrohet analizave të ADN-së. Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave ...

Akuzat për pedofili, kërkohet zhvarrosja e eshtrave të Michaeal Jackson
Legjenda e muzikës pop, Micheal Jackson vazhdon të prodhojë polemika dhe skandale edhe pas vdekjes së tij. Sipas gazetës ‘The Sun’, të paktën 11 persona kanë kërkuar zhavrrosjen e eshtrave të këngëtarit për të bërë ...
Aktuale.MK | 12-Feb-2019 19:38
Legjenda e muzikës pop, Micheal Jackson vazhdon të prodhojë polemika dhe skandale edhe pas vdekjes së tij. Sipas gazetës ‘The Sun’, të paktën 11 persona kanë kërkuar zhavrrosjen e eshtrave të këngëtarit për të bërë ...

Pas akuzave për abuzim seksual, hetuesit kërkojnë që trupi i Michael Jacksonit të zhvarroset për testim të ADN-së
Trupi i këngëtarit Michael Jackson mund të zhvarroset për testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzime seksuale të fëmijëve, sipas një kërkese të bujshme të mediave amerikane. Njëmbëdhjetë njerëz thuhet se kanë ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 19:12
Trupi i këngëtarit Michael Jackson mund të zhvarroset për testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzime seksuale të fëmijëve, sipas një kërkese të bujshme të mediave amerikane. Njëmbëdhjetë njerëz thuhet se kanë ...

Pas akuzave për abuzim seksual, hetuesit kërkojnë që trupi i Michael Jacksonit të zhvarroset për testim të ADN-së
Trupi i këngëtarit Michael Jackson mund të zhvarroset për testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzime seksuale të fëmijëve, sipas një kërkese të bujshme të mediave amerikane. Njëmbëdhjetë njerëz thuhet se kanë ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 19:03
Trupi i këngëtarit Michael Jackson mund të zhvarroset për testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzime seksuale të fëmijëve, sipas një kërkese të bujshme të mediave amerikane. Njëmbëdhjetë njerëz thuhet se kanë ...

Akuzat për pedofili, kërkohet zhvarrosja e eshtrave të Michaeal Jackson
Legjenda e muzikës pop, Micheal Jackson vazhdon të prodhojë polemika dhe skandale edhe pas vdekjes së tij. Sipas gazetës ‘The Sun’, të paktën 11 persona kanë kërkuar zhavrrosjen e eshtrave të këngëtarit për të bërë ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 17:43
Legjenda e muzikës pop, Micheal Jackson vazhdon të prodhojë polemika dhe skandale edhe pas vdekjes së tij. Sipas gazetës ‘The Sun’, të paktën 11 persona kanë kërkuar zhavrrosjen e eshtrave të këngëtarit për të bërë ...

Pas akuzave për abuzim seksual, hetuesit kërkojnë që Michael Jackson të zhvarroset për testim ADN-je
Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të nxirret nga varri ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 16:54
Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të nxirret nga varri ...

Aludimet për abuzim të të miturve: Kërkohet zhvarrosja e trupit të Michael Jackson, gati për testet e ADN-së
Është kërkuar që trupi i Michael Jackson të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së. Kjo kërkesë ka ardhur pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 10:13
Është kërkuar që trupi i Michael Jackson të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së. Kjo kërkesë ka ardhur pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i ...

Pas akuzave për ngacmim seksual trupi i Michael jakson mund të zhvarroset
Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të nxirret nga varri ...
Lapsi | 12-Feb-2019 16:10
Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të nxirret nga varri ...

Pas akuzave për abuzim seksual, hetuesit kërkojnë që Michael Jackson zhvarroset për testim ADN-je
Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të nxirret nga varri ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 16:37
Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të nxirret nga varri ...

Akuza për pedofili, pritet zhvarrosja e Michael Jackson për testin e ADN-së
Akuzuesit e këngëtarit thonë se trupi i Michael Jackson duhet të zhvarroset për testin e ADN-së, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net. Sipas “Radar Online”, është kërkuar që mbetjet e Mbretit të Pop-it të hiqen nga ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 15:33
Akuzuesit e këngëtarit thonë se trupi i Michael Jackson duhet të zhvarroset për testin e ADN-së, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net. Sipas “Radar Online”, është kërkuar që mbetjet e Mbretit të Pop-it të hiqen nga ...

Atifete Jahjaga veç po rinohet, shikoni çfarë trupi e ka bërë
Trupi i Michael Jackson pritet të zhvarroset për testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzime seksuale ndaj fëmijëve. Akuzuesit e këngëtarit thonë se trupi i Michael Jackson duhet të zhvarroset për testin e ADN-së, ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 12:29
Trupi i Michael Jackson pritet të zhvarroset për testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzime seksuale ndaj fëmijëve. Akuzuesit e këngëtarit thonë se trupi i Michael Jackson duhet të zhvarroset për testin e ADN-së, ...

Akuzat për abuzime seksuale ndaj fëmijëve, zhvarroset trupi i Michael Jackson
Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të nxirret nga varri ...
Java News | 12-Feb-2019 11:38
Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të nxirret nga varri ...

Akuza për pedofili, pritet zhvarrosja e Michael Jackson për testin e ADN-së
Akuzuesit e këngëtarit thonë se trupi i Michael Jackson duhet të zhvarroset për testin e ADN-së, shkruan TheSun, transmeton . Sipas “Radar Online”, është kërkuar që mbetjet e Mbretit të Pop-it të hiqen nga varri i tij ...
Lajminet | 12-Feb-2019 10:36
Akuzuesit e këngëtarit thonë se trupi i Michael Jackson duhet të zhvarroset për testin e ADN-së, shkruan TheSun, transmeton . Sipas “Radar Online”, është kërkuar që mbetjet e Mbretit të Pop-it të hiqen nga varri i tij ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved