ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:47

Tiranë, gardisti vret gruan me armën e shërbimit

Tiranë, gardisti vret gruan me armën e shërbimit
Një ngjarje tragjike është shënuar në kryeqytet, në në orët e para të mëngjesit të sotëm. Punonjësi i gardës Alket Arapaj ka vrarë me armën e tij të shërbimit gruan e tij, 36- vjeçaren, Ervilma Seferi. Mësohet se ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 10:05
Një ngjarje tragjike është shënuar në kryeqytet, në në orët e para të mëngjesit të sotëm. Punonjësi i gardës Alket Arapaj ka vrarë me armën e tij të shërbimit gruan e tij, 36- vjeçaren, Ervilma Seferi. Mësohet se ...

Ngjarja në Allias, flet fqinja: I njohim për familje shumë të mirë
Vrasja e 36 vjeçares nga bashkërtoi i saj punonjës i Gardës ka tronditur edhe banorët e pallatit, të cilët shprehen të habitur për aktin e 44 vjeçarit Alket Arapaj. Në një prononcim për mediat ato shprehen të tronditur ...
ABCNews | 12-Feb-2019 10:04
Vrasja e 36 vjeçares nga bashkërtoi i saj punonjës i Gardës ka tronditur edhe banorët e pallatit, të cilët shprehen të habitur për aktin e 44 vjeçarit Alket Arapaj. Në një prononcim për mediat ato shprehen të tronditur ...

“Jeta ka edhe gjëra të çmuara si familja”
Alket Arapaj dhe Ervilma Seferaj ishin prindër të një vajze të mitur. Ata jetonin në një shtëpi pranë shkollës “Bajram Curri” në Allias të kryeqytetit dhe sipas fqinjëve, ata nuk dihet të kishin pasur konflikte mes ...
TV Klan | 12-Feb-2019 09:57
Alket Arapaj dhe Ervilma Seferaj ishin prindër të një vajze të mitur. Ata jetonin në një shtëpi pranë shkollës “Bajram Curri” në Allias të kryeqytetit dhe sipas fqinjëve, ata nuk dihet të kishin pasur konflikte mes ...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, gardisti vret gruan
Një gardist ka vrarë mëngjesin e sotëm gruan e tij me armën e shërbimit. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në Allias, rreth orës 06:00. Njoftimi i policisë: Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në bashkëpunim me ...
Aktuale.MK | 12-Feb-2019 09:46
Një gardist ka vrarë mëngjesin e sotëm gruan e tij me armën e shërbimit. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në Allias, rreth orës 06:00. Njoftimi i policisë: Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në bashkëpunim me ...

Vrasja/ 44-vjeçari 15 vite punë në Gardë, çifti besimtarë myslimanë
Zbulohen detaje mbi krimin në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës, teksa gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma Seferi. Vrasja ka ndodhur në ...
Lapsi | 12-Feb-2019 09:43
Zbulohen detaje mbi krimin në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës, teksa gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma Seferi. Vrasja ka ndodhur në ...

Vrasja/ 44-vjeçari 15 vite punë në Gardë, fqinjët: Familje model
TIRANE Të tjera detaje zbulohen mbi krimin në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës, teksa gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma Seferi. ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 09:15
TIRANE Të tjera detaje zbulohen mbi krimin në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës, teksa gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma Seferi. ...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, gardisti vret gruan
Një gardist ka vrarë mëngjesin e sotëm gruan e tij me armën e shërbimit. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në Allias, rreth orës 06:00, shkruan tch. Njoftimi i policisë: Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në ...
Koha.net | 12-Feb-2019 09:34
Një gardist ka vrarë mëngjesin e sotëm gruan e tij me armën e shërbimit. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në Allias, rreth orës 06:00, shkruan tch. Njoftimi i policisë: Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në ...

FOTOT/ Tiranë, gardisti besimtar mysliman vret gruan me armën e shërbimit
Një krim në familje ka tronditur kryeqytetin këtë mëngjes (12 shkurt), ku një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, 36 – vjeçaren, Ervilma Seferi. Menjëherë, policia dhe ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 09:15
Një krim në familje ka tronditur kryeqytetin këtë mëngjes (12 shkurt), ku një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, 36 – vjeçaren, Ervilma Seferi. Menjëherë, policia dhe ...

Krimi i rëndë në familje/ 21 vite në Gardë, e qëlloi gruan me tre plumba
Detaje të reja kanë dalë nga krimi në familje që ndodhi mëngjesin e kësaj të marte në zonën e Alliasit në Tiranë, ku gardisti vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferaj. Ndonëse ende nuk dihet shkaku ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 09:19
Detaje të reja kanë dalë nga krimi në familje që ndodhi mëngjesin e kësaj të marte në zonën e Alliasit në Tiranë, ku gardisti vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferaj. Ndonëse ende nuk dihet shkaku ...

Krimi i rëndë në familje: 21 vite në Gardë, e qëlloi gruan me tre plumba
Detaje të reja kanë dalë nga krimi në familje që ndodhi mëngjesin e kësaj të marte në zonën e Alliasit në Tiranë, ku gardisti vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferaj. Ndonëse ende nuk dihet shkaku ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 09:31
Detaje të reja kanë dalë nga krimi në familje që ndodhi mëngjesin e kësaj të marte në zonën e Alliasit në Tiranë, ku gardisti vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferaj. Ndonëse ende nuk dihet shkaku ...

Vrasja/ Gardisti besimtar mysliman, gruaja e mbuluar me shami
TIRANE Një ngjarje e rëndë tronditi që në orët e para të mëngjesit të sotëm kryeqytetin, kur 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferi, 36 ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 08:54
TIRANE Një ngjarje e rëndë tronditi që në orët e para të mëngjesit të sotëm kryeqytetin, kur 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferi, 36 ...

Detaje/Gardisti besimtar, gruaja e mbuluar sipas fesë islame
Gardisti Alket Arapi qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij Ervilma Seferi me armën e shërbimit sot rreth orës 06.00 të mëngjesit në banesën e tyre në Allias. Mësohet se ata ishin prindër të një vajze të mitur, ndërsa ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 09:28
Gardisti Alket Arapi qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij Ervilma Seferi me armën e shërbimit sot rreth orës 06.00 të mëngjesit në banesën e tyre në Allias. Mësohet se ata ishin prindër të një vajze të mitur, ndërsa ...

Shifrat tronditëse: 6 viktima nga krimi në familje në dy muajt e parë të 2019
Një tjetër krim në familje ka tronditur opinionin publik shqiptar mëngjesin e sotëm duke e çuar në gjashtë numrin e viktimave vetëm në 40 ditët e para të këtij viti nga Vlora, në Ballsh dhe Tiranë. Në ditën e dytë të ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 09:22
Një tjetër krim në familje ka tronditur opinionin publik shqiptar mëngjesin e sotëm duke e çuar në gjashtë numrin e viktimave vetëm në 40 ditët e para të këtij viti nga Vlora, në Ballsh dhe Tiranë. Në ditën e dytë të ...

Punonjësi i gardës vret me armën e shërbimit bashkëshorten (Emri)
TIRANE Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në banesën e çiftit në Allias, ndërsa punonjësi i gardës Alket Arapi është ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 07:57
TIRANE Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në banesën e çiftit në Allias, ndërsa punonjësi i gardës Alket Arapi është ...

Arrestohet 25-vjeçari, dyshohet se kreu vrasjen në Pukë
Policia e Pukës ka njoftuar se ka arritur të vërë në pranga autorin e dyshuar të vrasjes së ndodhur në këtë qytet më datën 8 Shkurt.
Top Channel | 10-Feb-2019 12:18
Policia e Pukës ka njoftuar se ka arritur të vërë në pranga autorin e dyshuar të vrasjes së ndodhur në këtë qytet më datën 8 Shkurt.

Vrasja e 30-vjeçarit në Pukë, vetëdorëzohet autori (Emri)
PUKË Dy ditë pas vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë policia ka arrestuar autorin. Zyrtarisht bëhet e ditur se në vijim të informacionit për vrasjen në Pukë u ndalua autori i dyshuar i vrasjes të ndodhur ne 8 ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 10:32
PUKË Dy ditë pas vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë policia ka arrestuar autorin. Zyrtarisht bëhet e ditur se në vijim të informacionit për vrasjen në Pukë u ndalua autori i dyshuar i vrasjes të ndodhur ne 8 ...

44-vjeçari që vrau gruan praktikant i fesë islame, prej 21 vitesh punonte në Gardë (Detaje)
Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që tronditi Tiranën në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se gardisti e ka qëlluar tre herë me armën e shërbimit gruan duke e lënë të vdekur në vend. Kanë qenë ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 08:56
Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që tronditi Tiranën në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se gardisti e ka qëlluar tre herë me armën e shërbimit gruan duke e lënë të vdekur në vend. Kanë qenë ...

Gardisti vret gruan me armën e shërbimit
Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën mëngjesin e kësaj të marte. Një punonjës i Gardës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij. Sipas policisë ai është Alket Arapi 44 vjeç ndërsa ngjarja ka ndodhur në ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 08:20
Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën mëngjesin e kësaj të marte. Një punonjës i Gardës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij. Sipas policisë ai është Alket Arapi 44 vjeç ndërsa ngjarja ka ndodhur në ...

Krimi në Tiranë, ja kush është gardisti që vrau gruan (Foto)
Një tjetër grua ka humbur jetën, e vrarë tragjikisht nga bashkëshorti i saj. Mësohet se viktimë ka mbetur Ervilma Seferaj 36 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit në banesën e tyre në Allias. Pas ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 08:39
Një tjetër grua ka humbur jetën, e vrarë tragjikisht nga bashkëshorti i saj. Mësohet se viktimë ka mbetur Ervilma Seferaj 36 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit në banesën e tyre në Allias. Pas ...

Tiranë, gardisti vret gruan me armën e shërbimit (Detajet)
Një ngjarje tragjike është shënuar në kryeqytet, në në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një punonjës i gardës me inicialet A.A ka vrarë me armën e tij të shërbimit gruan 36 vjeçe. Mësohet se gardisti e ka qëlluar tre ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 09:11
Një ngjarje tragjike është shënuar në kryeqytet, në në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një punonjës i gardës me inicialet A.A ka vrarë me armën e tij të shërbimit gruan 36 vjeçe. Mësohet se gardisti e ka qëlluar tre ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved