ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 05:01

Pritja merr fund, Champions League rikthehet në fushën e lojës

Pritja merr fund, Champions League rikthehet në fushën e lojës
Pritjes i ka ardhur fundit. Champions League kthehet në fushën e lojës për sfidat e para në fazën e parë me eliminim direkt. Duke nisur nga ora 21:00 mbrëmja e sotme rezervon dy ndeshje, por të gjithë prozhektorët ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 12:44
Pritjes i ka ardhur fundit. Champions League kthehet në fushën e lojës për sfidat e para në fazën e parë me eliminim direkt. Duke nisur nga ora 21:00 mbrëmja e sotme rezervon dy ndeshje, por të gjithë prozhektorët ...

Rikthehet Champions League, sot United-PSG dhe Roma-Porto
Nis sot në mbrëmje faza e 1/8 të finaleve të Ligës së Kampioneve me sfidat Manchester United-Paris Saint Germain dhe Roma-Porto.
Top Channel | 12-Feb-2019 11:40
Nis sot në mbrëmje faza e 1/8 të finaleve të Ligës së Kampioneve me sfidat Manchester United-Paris Saint Germain dhe Roma-Porto.

FOTO/ Rikthehet Champions, Man.United-PSG, kush fiton në tribuna?
Pas një pauze të gjatë, magjia e futbollit europian rikthehet sot në skenën më të madhe, UEFA Champions League. Trofeu më i rëndësishëm në rang klubesh vjen sot me një përballje që premton emocione, Man.United-PSG. ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 10:34
Pas një pauze të gjatë, magjia e futbollit europian rikthehet sot në skenën më të madhe, UEFA Champions League. Trofeu më i rëndësishëm në rang klubesh vjen sot me një përballje që premton emocione, Man.United-PSG. ...

Përballje titanësh, rikthehet sonte Champions League
Uefa Champions League rikthehet sonte në mbrëmje në orën 21:00 me 2 ndeshje për fazën e 1/8-ave. Në “Old Trafford” skuadra e Manchester United do të presë skuadrën e PSG në një nga ndeshjet më të rëndësishme të kësaj ...
Telegraf | 12-Feb-2019 15:06
Uefa Champions League rikthehet sonte në mbrëmje në orën 21:00 me 2 ndeshje për fazën e 1/8-ave. Në “Old Trafford” skuadra e Manchester United do të presë skuadrën e PSG në një nga ndeshjet më të rëndësishme të kësaj ...

Liga e Kampionëve është kthyer: Gjithçka që duhet të dini për katër ndeshjet e kësaj jave, nga transferimet te largimet dhe mungesat nga lëndimet
Dy muaj kanë kaluar prej se është hedhur shorti i 1/16 të Ligës së Kampionëve, ku gara më e madhe në Evropë, kthehet pas po aq muajsh pushim. Në javën e parë janë katër ndeshje, dy të martën dhe dy të mërkurën. ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 17:23
Dy muaj kanë kaluar prej se është hedhur shorti i 1/16 të Ligës së Kampionëve, ku gara më e madhe në Evropë, kthehet pas po aq muajsh pushim. Në javën e parë janë katër ndeshje, dy të martën dhe dy të mërkurën. ...

FOTO/ Rikthehet Champions, Man.United-PSG, kush fiton në tribuna?
Pas një pauze të gjatë, magjia e futbollit europian rikthehet sot në skenën më të madhe, UEFA Champions League. Trofeu më i rëndësishëm në rang klubesh vjen sot me një përballje që premton emocione, Man.United-PSG. ...
Telegraf | 12-Feb-2019 10:36
Pas një pauze të gjatë, magjia e futbollit europian rikthehet sot në skenën më të madhe, UEFA Champions League. Trofeu më i rëndësishëm në rang klubesh vjen sot me një përballje që premton emocione, Man.United-PSG. ...

Buffon: Fitimi i Ligës së Kampionëve do të ishte fundi i përsosur i karrierës sime
Gianluigi Buffon është një ndër legjendat e futbollit aktual, por që në sirtar i mungon një trofe. Portieri italian ka fituar të gjitha trofetë e mundshëm sa i përket me klube dhe kombëtare. Megjithatë, italiani tash e ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 14:43
Gianluigi Buffon është një ndër legjendat e futbollit aktual, por që në sirtar i mungon një trofe. Portieri italian ka fituar të gjitha trofetë e mundshëm sa i përket me klube dhe kombëtare. Megjithatë, italiani tash e ...

Partneret e futbollistëve “ndezin” sfidën Man. United-PSG (Foto)
Nesër në mbrëmje vëmendja e botës së futbollit do të jetë në “Old Trafford”, ku Manchester United do të presë Paris Saint Germain, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Ligës së Kampionëve.
Top Channel | 11-Feb-2019 23:17
Nesër në mbrëmje vëmendja e botës së futbollit do të jetë në “Old Trafford”, ku Manchester United do të presë Paris Saint Germain, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Ligës së Kampionëve.

Tifozët e PSG-së e “kallin” qytetin e Mançesterit para ndeshjes së Champions League
Tifozët e PSG-së kanë marshuar nëpër qendër të qytetit të Mançesterit me fishekzjarrë të ndezura para ndeshjes së Ligës së Kampionëve që zhvillohet në “Old Traford”. Kampionët e Francës do të takohen me Manchester ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 18:27
Tifozët e PSG-së kanë marshuar nëpër qendër të qytetit të Mançesterit me fishekzjarrë të ndezura para ndeshjes së Ligës së Kampionëve që zhvillohet në “Old Traford”. Kampionët e Francës do të takohen me Manchester ...

Trajneri i PSG-së: Mjeku Solskjaer e ka shëruar Manchester Unitedin
Thomas Tuchel e ka krahasuar Ole Gunnar Solskjaerin me një mjek, pasi që ai beson se norvegjezi e ka shëruar Manchester Unitedin. Trajneri i Paris Saint-Germainit i ka paralajmëruar lojtarët e tij se “Djajtë e kuq” kanë ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 18:12
Thomas Tuchel e ka krahasuar Ole Gunnar Solskjaerin me një mjek, pasi që ai beson se norvegjezi e ka shëruar Manchester Unitedin. Trajneri i Paris Saint-Germainit i ka paralajmëruar lojtarët e tij se “Djajtë e kuq” kanë ...

Mungojnë Cavani dhe Neymar, por ja kush do të jetë rreziku kryesor për Manchester United sonte
Tifozët më të zjarrtë të Paris Saint-Germain kanë arritur në qytetin e Manchesterit të martën pasdite përpara ndeshjes së madhe mes PSG-së dhe United. Rreth 100 ultras u kapën në kamera duke marshuar në Rrugën Todd ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 18:11
Tifozët më të zjarrtë të Paris Saint-Germain kanë arritur në qytetin e Manchesterit të martën pasdite përpara ndeshjes së madhe mes PSG-së dhe United. Rreth 100 ultras u kapën në kamera duke marshuar në Rrugën Todd ...

Rikthehet Champions League në Kujtesa
Dy muaj kanë kaluar që nga shorti i fazës së 16-të të Ligës së Kampionëve dhe kompeticionit më të madh Evropian do të rifillojë më në fund këtë javë me katër ndeshje gjatë të martës dhe të mërkurës. Manchester Unitedi e ...
Koha.net | 12-Feb-2019 18:08
Dy muaj kanë kaluar që nga shorti i fazës së 16-të të Ligës së Kampionëve dhe kompeticionit më të madh Evropian do të rifillojë më në fund këtë javë me katër ndeshje gjatë të martës dhe të mërkurës. Manchester Unitedi e ...

Dy lojtarë të Dortmundit harrojnë pasaportat në shtëpi – shtyhet udhëtimi i ekipit për në Londër!
‘Djajtë e Kuq’ po përgatiten të përballen me PSG sonte në Ligën e Kampionëve. Solskjaer, i cili ka qenë trajner i Manchester United që nga dhjetori, di gjithçka për këtë kompeticion, shkruan GazetaBlic . Norvegjezi ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 18:00
‘Djajtë e Kuq’ po përgatiten të përballen me PSG sonte në Ligën e Kampionëve. Solskjaer, i cili ka qenë trajner i Manchester United që nga dhjetori, di gjithçka për këtë kompeticion, shkruan GazetaBlic . Norvegjezi ...

Liga e Kampionëve është kthyer: Gjithçka që duhet të dini për katër ndeshjet e kësaj jave, nga transferimet te largimet dhe mungesat nga lëndimet
Dy muaj kanë kaluar prej se është hedhur shorti i 1/16 të Ligës së Kampionëve, ku gara më e madhe në Evropë, kthehet pas po aq muajsh pushim. Në javën e parë janë katër ndeshje, dy të martën dhe dy të mërkurën. ...
E Dua Sportin | 12-Feb-2019 17:43
Dy muaj kanë kaluar prej se është hedhur shorti i 1/16 të Ligës së Kampionëve, ku gara më e madhe në Evropë, kthehet pas po aq muajsh pushim. Në javën e parë janë katër ndeshje, dy të martën dhe dy të mërkurën. ...

Ibrahimovic: PSG – Man Utd, ja kush është favorit
Zlatan Ibrahimovic beson se Paris Saint Germain janë lehtësisht favoritë për të mundur Manchester Unitedin në Ligën e Kampionëve. Sulmuesi suedez ka shtuar se ai do të jetë ‘fituesi’ pavarësisht se cila skuadër do të ...
Medial | 12-Feb-2019 17:40
Zlatan Ibrahimovic beson se Paris Saint Germain janë lehtësisht favoritë për të mundur Manchester Unitedin në Ligën e Kampionëve. Sulmuesi suedez ka shtuar se ai do të jetë ‘fituesi’ pavarësisht se cila skuadër do të ...

Emocionet e Championsit
Pas plot dy muaj pritjeje, sonte do të rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, me vëmendje të veçantë në “Old Trafford”, ku do të ndeshen ndërmjet vete Manchester United dhe Paris Saint-Germain. Ndërkohë interesante ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 17:28
Pas plot dy muaj pritjeje, sonte do të rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, me vëmendje të veçantë në “Old Trafford”, ku do të ndeshen ndërmjet vete Manchester United dhe Paris Saint-Germain. Ndërkohë interesante ...

Ibrahimovic: PSG – Man Utd, ja kush është favorit
Zlatan Ibrahimovic beson se Paris Saint Germain janë lehtësisht favoritë për të mundur Manchester Unitedin në Ligën e Kampionëve. Sulmuesi suedez ka shtuar se ai do të jetë ‘fituesi’ pavarësisht se cila skuadër do të ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 17:23
Zlatan Ibrahimovic beson se Paris Saint Germain janë lehtësisht favoritë për të mundur Manchester Unitedin në Ligën e Kampionëve. Sulmuesi suedez ka shtuar se ai do të jetë ‘fituesi’ pavarësisht se cila skuadër do të ...

Ibrahimovic: PSG – Man Utd, ja kush është favorit
Sulmuesi suedez ka shtuar se ai do të jetë ‘fituesi’ pavarësisht se cila skuadër do të vazhdojë tutje, pasi në të kaluarën ka veshur fanellën e të dy skuadrave. Ibrahimovic ishte pjesë e PSG-së për katër sezone duke ...
Lajminet | 12-Feb-2019 17:19
Sulmuesi suedez ka shtuar se ai do të jetë ‘fituesi’ pavarësisht se cila skuadër do të vazhdojë tutje, pasi në të kaluarën ka veshur fanellën e të dy skuadrave. Ibrahimovic ishte pjesë e PSG-së për katër sezone duke ...

Roma merr një lajm të rëndësishëm para duelit me Porton
Skuadra e PSG-së sonte do të luajë ndaj Manchester United në ‘Old Trafford’. PSG dhe Manchester United do të takohen në kuadër të xhiros së çerekfinales së Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaBlic. Neymar nuk do të luajë ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 17:13
Skuadra e PSG-së sonte do të luajë ndaj Manchester United në ‘Old Trafford’. PSG dhe Manchester United do të takohen në kuadër të xhiros së çerekfinales së Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaBlic. Neymar nuk do të luajë ...

Pochettino beson në fitore ndaj Dortmundit
Ajax – Real Madrid është një nga ndeshjet më të mira të kësaj mesjave në Ligën e Kampionëve. Kjo ndeshje do të zhvillohet nesër në ‘Amsterdam Arena’, me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 16:58
Ajax – Real Madrid është një nga ndeshjet më të mira të kësaj mesjave në Ligën e Kampionëve. Kjo ndeshje do të zhvillohet nesër në ‘Amsterdam Arena’, me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved