ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:06

Thaçi në “Përballë”: 2019-ta mund të jetë viti i marrëveshjes historike Kosovë-Serbi!

Thaçi në “Përballë”: 2019-ta mund të jetë viti i marrëveshjes historike Kosovë-Serbi!
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha në një intervistë për emisionin “Përballë” të gazetarit Lutfi Dervishi, se 2019 mund të jetë viti i marrëveshjes historike Kosovë-Serbi, ndonëse i vetëdijshëm se procesi nuk do të ...
RTSH | 12-Feb-2019 12:06
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha në një intervistë për emisionin “Përballë” të gazetarit Lutfi Dervishi, se 2019 mund të jetë viti i marrëveshjes historike Kosovë-Serbi, ndonëse i vetëdijshëm se procesi nuk do të ...

Kufiri/ Ben Andoni: Kosova e Serbia drejt një konflikti të ngrirë
A ka nisur të gatuhet një marrëveshje e fshehtë mes Kosovës dhe Serbisë? Kush fiton dhe kush humbet nga këto dy shtete. Në studion e “A Show” në News 24, gazetari dhe opinionisti Ben Andoni ka bërë një parashikim krejt ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 21:56
A ka nisur të gatuhet një marrëveshje e fshehtë mes Kosovës dhe Serbisë? Kush fiton dhe kush humbet nga këto dy shtete. Në studion e “A Show” në News 24, gazetari dhe opinionisti Ben Andoni ka bërë një parashikim krejt ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved