ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:17

Thaçi: Turqia aleat i fuqishëm i Kosovës

Thaçi: Turqia aleat i fuqishëm i Kosovës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pranuar letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...
InFokusi | 12-Feb-2019 15:59
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pranuar letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...

Ambasadori i ri turk i dorëzoi letrat kredenciale Presidentit Thaçi
Ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar, i dorëzoi sot letrat kredenciale Presidentit Hashim Thaçi.
Kosova Press | 12-Feb-2019 15:35
Ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar, i dorëzoi sot letrat kredenciale Presidentit Hashim Thaçi.

Presidenti Thaçi: Turqia, aleat i fuqishëm i Kosovës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pranuar letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 15:35
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pranuar letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...

Thaçi pranon letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pranuar letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 15:22
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pranuar letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...

Thaçi pranon letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pranuar letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...
Zeri | 12-Feb-2019 15:31
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pranuar letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...

Thaçi pranon letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka pranuar sot letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 15:19
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka pranuar sot letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...

Presidenti Thaçi pranon letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pranuar letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...
Arbresh | 12-Feb-2019 15:17
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pranuar letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar. Presidenti Thaçi i ka uruar mirëseardhje ambasadorit Sakar dhe i ka ofruar mbështetje të plotë ...

Ligji për Paga pritet të kthehet në Kuvend
Më 2 shkurt të këtij viti është miratuar Ligji për Paga në Kuvendin e Kosovës, mirëpo kjo ka shkaktuar pakënaqësi në disa sektorë. Kjo gjë ka shtyrë presidentin Hashim Thaçi që të shqyrtojë mundësinë e mosdekretimit të ...
Zeri | 11-Feb-2019 08:23
Më 2 shkurt të këtij viti është miratuar Ligji për Paga në Kuvendin e Kosovës, mirëpo kjo ka shkaktuar pakënaqësi në disa sektorë. Kjo gjë ka shtyrë presidentin Hashim Thaçi që të shqyrtojë mundësinë e mosdekretimit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved