ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:41

Tevdovski: Tatimi progresiv e ulë pabarazinë dhe nxit zhvillimin ekonomik

Tevdovski: Tatimi progresiv e ulë pabarazinë dhe nxit zhvillimin ekonomik
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”, përcjell ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 11:17
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”, përcjell ...

Tevdovski: Tatimi progresiv e ulë pabarazinë dhe nxit zhvillimin ekonomik
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”. Siç ...
Republika | 12-Feb-2019 11:58
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”. Siç ...

Tevdovski: Tatimi progresiv e ulë pabarazinë dhe nxit zhvillimin ekonomik
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”. Siç ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 11:30
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”. Siç ...

Mblidhet Qeveria
Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar se me fillim prej orës 14:00, sot do të mbajë mbledhjen e rregullt, shkruan lajmi.net. Në njoftim bëhet e ditur se si çdo herë kjo mbledhje do të udhëhiqet nga kreu i ekzekutivit, ...
Zeri | 12-Feb-2019 08:28
Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar se me fillim prej orës 14:00, sot do të mbajë mbledhjen e rregullt, shkruan lajmi.net. Në njoftim bëhet e ditur se si çdo herë kjo mbledhje do të udhëhiqet nga kreu i ekzekutivit, ...

Mblidhet Qeveria
Kryeministri Isa Mustafa ka mbledhur kabinetin e tij që të mbajë mbledhje. Mbledhja e Qeverisë do të fillojë në orën 18:00, ndërsa nuk janë dhënë arsyet dhe as detajet e këtij takimi. “Kryeministri Isa Mustafa merr ...
Politiko | 13-Jun-2016 18:03
Kryeministri Isa Mustafa ka mbledhur kabinetin e tij që të mbajë mbledhje. Mbledhja e Qeverisë do të fillojë në orën 18:00, ndërsa nuk janë dhënë arsyet dhe as detajet e këtij takimi. “Kryeministri Isa Mustafa merr ...

Kryeministri thotë se Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit
Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash, përcjell lajmi.net. “Tani është momenti i kthesës, sepse ua kemi borxh këtij qyteti dhe këtyre njerëzve”, ...
Shprehja | 11-Feb-2019 22:48
Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash, përcjell lajmi.net. “Tani është momenti i kthesës, sepse ua kemi borxh këtij qyteti dhe këtyre njerëzve”, ...

?Haradinaj: Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit”. Ai ka treguar për këtë ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 22:41
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit”. Ai ka treguar për këtë ...

Haradinaj: Mitrovica dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, tani është lënë anash
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica. Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash. “Tani është momenti i ...
Zeri | 11-Feb-2019 21:56
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica. Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash. “Tani është momenti i ...

Kryeministri thotë se Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica. Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash. “Tani është momenti i ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 21:47
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica. Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash. “Tani është momenti i ...

Haradinaj në Mitrovicë: Tani është momenti i kthesës për këtë qytet
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...
Gazeta Monitor | 11-Feb-2019 20:46
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...

Haradinaj me biznesmenë: Mitrovica është lënë anash
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit”. Ai ka treguar për këtë ...
Koha.net | 11-Feb-2019 20:42
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit”. Ai ka treguar për këtë ...

?Haradinaj: Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit, tani është momenti i kthesës
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...
Arbresh | 11-Feb-2019 20:36
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...

?Haradinaj: Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit, tani është momenti i kthesës
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 20:31
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...

?Haradinaj: Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...
InFokusi | 11-Feb-2019 20:30
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...

?Haradinaj: Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...
Kosova Press | 11-Feb-2019 20:27
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...

Haradinaj takohet me bizneset e Mitrovicës: Tani është momenti i kthesës
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një vizite në Mitrovicë, është takuar me përfaqësuesit e më shumë se 20 bizneseve nga kjo komunë. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj nëpërmjet një postimi në Facebook, ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 20:14
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një vizite në Mitrovicë, është takuar me përfaqësuesit e më shumë se 20 bizneseve nga kjo komunë. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj nëpërmjet një postimi në Facebook, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved