ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:00

Tevdovski: Tatimi progresiv e ulë pabarazinë dhe nxit zhvillimin ekonomik

Tevdovski: Tatimi progresiv e ulë pabarazinë dhe nxit zhvillimin ekonomik
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”. Siç ...
Republika | 12-Feb-2019 11:58
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”. Siç ...

Tevdovski: Tatimi progresiv e ulë pabarazinë dhe nxit zhvillimin ekonomik
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”. Siç ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 11:30
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”. Siç ...

Tevdovski: Tatimi progresiv e ulë pabarazinë dhe nxit zhvillimin ekonomik
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”, përcjell ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 11:17
Ministri i Financave, Dragan Tevdovski por merr pjesë në konferencë me temë “tatimet, drejtësia dhe zhvillimi ekonomik” çka po mbahet në Erevan, Armeni, e organizuar nga fondacioni gjerman “fridrih ebert”, përcjell ...

Haradinaj mbledh Qeverinë, themelohet Holokausi shqiptar
Prishtinë, 12 shkurt - Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 10:05
Prishtinë, 12 shkurt - Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej ...

Sot mblidhet Qeveria, këto janë pikat e rendit të ditës
Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika dhe do të ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 08:30
Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika dhe do të ...

Mblidhet Qeveria
Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar se me fillim prej orës 14:00, sot do të mbajë mbledhjen e rregullt, shkruan lajmi.net. Në njoftim bëhet e ditur se si çdo herë kjo mbledhje do të udhëhiqet nga kreu i ekzekutivit, ...
Zeri | 12-Feb-2019 08:28
Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar se me fillim prej orës 14:00, sot do të mbajë mbledhjen e rregullt, shkruan lajmi.net. Në njoftim bëhet e ditur se si çdo herë kjo mbledhje do të udhëhiqet nga kreu i ekzekutivit, ...

Mblidhet Qeveria
Qeveria e Kosovës edhe sot do të mbajë mbledhjen e rregullt. Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar se me fillim prej orës 14:00, sot do të mbajë mbledhjen e rregullt. Në njoftim bëhet e ditur se si çdo herë kjo mbledhje do ...
InFokusi | 12-Feb-2019 08:07
Qeveria e Kosovës edhe sot do të mbajë mbledhjen e rregullt. Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar se me fillim prej orës 14:00, sot do të mbajë mbledhjen e rregullt. Në njoftim bëhet e ditur se si çdo herë kjo mbledhje do ...

Mblidhet Qeveria, këto janë pikat e rendit të ditës
Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika dhe do të ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 07:57
Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika dhe do të ...

Qeveria mblidhet sot pasdite
Kryeministri Ramush Haradinaj sot mbledh kabinetin qeveritar. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika dhe do të diskutohet për themelimin e Qendrës së Holokaustit ...
Arbresh | 12-Feb-2019 07:35
Kryeministri Ramush Haradinaj sot mbledh kabinetin qeveritar. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika dhe do të diskutohet për themelimin e Qendrës së Holokaustit ...

Turne në futboll për Pavarësinë e Kosovës
Shoqëria Freundschaft Sursee në Zvicër më 17 shkurt, për nder të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës do të organizojë turne në futboll, shkruan albinfo.ch. Ky është turne humanitar, derisa për herë të parë do të ketë ...
AlbInfo | 11-Feb-2019 22:50
Shoqëria Freundschaft Sursee në Zvicër më 17 shkurt, për nder të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës do të organizojë turne në futboll, shkruan albinfo.ch. Ky është turne humanitar, derisa për herë të parë do të ketë ...

Kryeministri thotë se Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit
Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash, përcjell lajmi.net. “Tani është momenti i kthesës, sepse ua kemi borxh këtij qyteti dhe këtyre njerëzve”, ...
Shprehja | 11-Feb-2019 22:48
Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash, përcjell lajmi.net. “Tani është momenti i kthesës, sepse ua kemi borxh këtij qyteti dhe këtyre njerëzve”, ...

?Haradinaj: Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit”. Ai ka treguar për këtë ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 22:41
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit”. Ai ka treguar për këtë ...

Haradinaj takohet me bizneset e Mitrovicës: Tani është momenti i kthesës
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një vizite në Mitrovicë, është takuar me përfaqësuesit e më shumë se 20 bizneseve nga kjo komunë. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj nëpërmjet një postimi në Facebook, ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 20:14
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një vizite në Mitrovicë, është takuar me përfaqësuesit e më shumë se 20 bizneseve nga kjo komunë. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj nëpërmjet një postimi në Facebook, ...

Haradinaj: Mitrovica dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, tani është lënë anash
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica. Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash. “Tani është momenti i ...
Zeri | 11-Feb-2019 21:56
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica. Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash. “Tani është momenti i ...

Kryeministri thotë se Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica. Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash. “Tani është momenti i ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 21:47
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica. Haradinaj ka thënë se Mitrovica dikur ishte shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik ndërsa tani është lënë anash. “Tani është momenti i ...

Haradinaj në Mitrovicë: Tani është momenti i kthesës për këtë qytet
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...
Gazeta Monitor | 11-Feb-2019 20:46
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...

Haradinaj me biznesmenë: Mitrovica është lënë anash
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit”. Ai ka treguar për këtë ...
Koha.net | 11-Feb-2019 20:42
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmenë nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit”. Ai ka treguar për këtë ...

?Haradinaj: Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit, tani është momenti i kthesës
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...
Arbresh | 11-Feb-2019 20:36
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...

?Haradinaj: Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit, tani është momenti i kthesës
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 20:31
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...

?Haradinaj: Mitrovica është lënë anash në dekadat e fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...
InFokusi | 11-Feb-2019 20:30
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar 20 biznesmen nga Mitrovica, ku ka thënë se “dikur shtyllë e fortë e zhvillimit ekonomik, Mitrovica është lënë anash në këto dekadat e fundit. Por tani është momenti i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved