ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 01:32

Video/ Policia ndan nga grushtet tifozin e Bokës me të Riverit

Video/ Policia ndan nga grushtet tifozin e Bokës me të Riverit
River Plejt-Boka Juniors ishte padyshim një nga evenimentet më të mëdha të shekullit. Superklasikja që vendosi dhe fituesen e Kupës Libertadores pati shumë telashe, pasi finalja e parë u zhvillua në stadiumin ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 17:59
River Plejt-Boka Juniors ishte padyshim një nga evenimentet më të mëdha të shekullit. Superklasikja që vendosi dhe fituesen e Kupës Libertadores pati shumë telashe, pasi finalja e parë u zhvillua në stadiumin ...

Bebe Rexha ia merr valles pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ne ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 13:47
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ne ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 10:40
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...

Bebe Rexha hedh valle pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ne ...
Telegraf | 12-Feb-2019 12:54
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ne ...

Tayna vjen provokuese në imazhin e fundit, shfaqet me telefon nga vaska
Reperja e re Tayna vazhdon të jetë një prej emrave të shumë komentuar në media. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, teksa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese. Lexo po ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 18:29
Reperja e re Tayna vazhdon të jetë një prej emrave të shumë komentuar në media. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, teksa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese. Lexo po ...

Ramsey letër lamtumirëse tifozëve të Arsenalit: Më keni mirëpritur si adoleshent dhe më keni mbështetur ndër vite
Aaron Ramsey u ka thënë lamtumirë tifozëve të Arsenalit pas 11 vitesh dhe është duke u përgatitur për kapitullin e ri me Juventusin. Kontrata e mesfushorit uellsian me Topçinjtë skadon në fund të sezonit, ndërsa ai ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 17:47
Aaron Ramsey u ka thënë lamtumirë tifozëve të Arsenalit pas 11 vitesh dhe është duke u përgatitur për kapitullin e ri me Juventusin. Kontrata e mesfushorit uellsian me Topçinjtë skadon në fund të sezonit, ndërsa ai ...

Enca arrin dy milionë ndjekës në Instagram
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka pak kohë që lansoi këngën e saj më të re “Balad”. Ky projekt muzikor u prit mirë nga fansat e këngëtares, e cila njëherësh është një prej emrave më të ndjekur në rrjetet ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 17:43
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka pak kohë që lansoi këngën e saj më të re “Balad”. Ky projekt muzikor u prit mirë nga fansat e këngëtares, e cila njëherësh është një prej emrave më të ndjekur në rrjetet ...

E! News: Pesë gjërat që nuk i keni ditur për fituesen e dy çmimeve “Grammy”: Dua Lipa
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, theu rekord duke fituar dy çmime “Grammy”, me herën e parë që u nominua në mbrëmjen më të madhe të ndarjes së çmimeve. Ajo fitoi çmimin “Artistja e re më e mirë” dhe ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 16:55
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, theu rekord duke fituar dy çmime “Grammy”, me herën e parë që u nominua në mbrëmjen më të madhe të ndarjes së çmimeve. Ajo fitoi çmimin “Artistja e re më e mirë” dhe ...

Flaka Krelani sfidon dëborën me imazhe provokuese
Flaka Krelani para pesë muajve ka sjell këngën më të re të titulluar “Ndrysho”. Por, duket se këngëtarja e njohur nga Gjakova nuk e ka ndërmend sa i përket publikimeve në rrjetet sociale. Ajo po vazhdon të sjell imazhe ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 15:22
Flaka Krelani para pesë muajve ka sjell këngën më të re të titulluar “Ndrysho”. Por, duket se këngëtarja e njohur nga Gjakova nuk e ka ndërmend sa i përket publikimeve në rrjetet sociale. Ajo po vazhdon të sjell imazhe ...

Dj Diplo, Era Istrefit: Do të shkurorëzohem për ty
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 14:28
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...

Ambasadori amerikan, Kosnett për suksesin e Dua Lipës: Është e mrekullueshme të shohësh talentet nga Kosova në skenat botërore
Dua Lipa po vazhdon të marr urime dhe përgëzime pas suksesit të arritur gjatë ditëve të kaluara. Të dielën është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve “Grammy Awards”, ku këngëtarja shqiptare nuk doli duar ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 13:10
Dua Lipa po vazhdon të marr urime dhe përgëzime pas suksesit të arritur gjatë ditëve të kaluara. Të dielën është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve “Grammy Awards”, ku këngëtarja shqiptare nuk doli duar ...

Geti pohon se është “koha për ta lëshuar një bombë”
Ai është një ndër reperët më të mirë shqiptarë, por që kohët e fundit ishte mjaft pasiv me këngë të reja. Bëhet fjalë për Ghetoo Geasin, i cili nuk ka folur as rreth problemeve që shfaqen kohët e fundit në labelin ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 11:48
Ai është një ndër reperët më të mirë shqiptarë, por që kohët e fundit ishte mjaft pasiv me këngë të reja. Bëhet fjalë për Ghetoo Geasin, i cili nuk ka folur as rreth problemeve që shfaqen kohët e fundit në labelin ...

“Urime çika jonë, krenarë për ty!”, Majlinda Bregu urim Dua Lipës nga Sarajeva
Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka përshëndetur dhe uruar këngëtaren shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy. Përmes një postimi të saj në ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 18:02
Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka përshëndetur dhe uruar këngëtaren shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy. Përmes një postimi të saj në ...

Dua Lipa: Lady Gaga më dhuroi një puthje sa që ishte e mjaftueshme për të mu ndalur truri
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme të momentit në arenën ndërkombëtare. Këtë epitet bukuroshja jonë e përforcoi edhe gjatë 48 orëve të fundit duke u shpërblye me çmime për punë e palodhshme. Këngëtarja ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 10:40
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme të momentit në arenën ndërkombëtare. Këtë epitet bukuroshja jonë e përforcoi edhe gjatë 48 orëve të fundit duke u shpërblye me çmime për punë e palodhshme. Këngëtarja ...

Kujt i thotë Era Istrefi: Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur
Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike. View this post on ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 10:13
Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike. View this post on ...

Dua Lipa, emri më i komentuar i ditës! Presidenti Thaçi i gëzohet suksesit të saj
Dua Lipa ka qenë tema e ditës sot prej fitores së saj në “Grammy Awards”. Ajo ia doli që të krenonte të gjithë shqiptarët dhe fansat e saj në mbarë botën pasi u vlerësua si artistja më e mirë e vitit 2018. Një tjetër ...
Telegraf | 11-Feb-2019 20:53
Dua Lipa ka qenë tema e ditës sot prej fitores së saj në “Grammy Awards”. Ajo ia doli që të krenonte të gjithë shqiptarët dhe fansat e saj në mbarë botën pasi u vlerësua si artistja më e mirë e vitit 2018. Një tjetër ...

Dua Lipa tregon puthjen që mori nga këngëtarja e njohur në Grammy (Foto)
Dua Lipa ka bërë një postim në Tëitter ku ka treguar momentet e saj më të veçanta në “Grammy Awards”. Pak para se të dilte në skenë për të marrë trofeun ajo ka marrë një puhje nga këngëtarja e njohur Lady Gaga, e cila ...
Lapsi | 12-Feb-2019 11:10
Dua Lipa ka bërë një postim në Tëitter ku ka treguar momentet e saj më të veçanta në “Grammy Awards”. Pak para se të dilte në skenë për të marrë trofeun ajo ka marrë një puhje nga këngëtarja e njohur Lady Gaga, e cila ...

Pasi ceremonisë së “Grammy”, Dua festoi me familjarët e ngushtë dhe shoqërinë
Këngëtarja Dua Lipa i bëri krenarë shqiptarët pasi ishte e para prej tyre që mori çmime në ceremoninë e “Grammy Awards”, shkruan . Pasi mori çmimet, këngëtarja ka festuar bashkë me familjarë e miqë, disa prej tyre emra ...
Lajminet | 12-Feb-2019 18:26
Këngëtarja Dua Lipa i bëri krenarë shqiptarët pasi ishte e para prej tyre që mori çmime në ceremoninë e “Grammy Awards”, shkruan . Pasi mori çmimet, këngëtarja ka festuar bashkë me familjarë e miqë, disa prej tyre emra ...

Ramsey letër lamtumirëse tifozëve të Arsenalit: Më keni mirëpritur si adoleshent dhe më keni mbështetur ndër vite
Aaron Ramsey u ka thënë lamtumirë tifozëve të Arsenalit pas 11 vitesh dhe është duke u përgatitur për kapitullin e ri me Juventusin. Kontrata e mesfushorit uellsian me Topçinjtë skadon në fund të sezonit, ndërsa ai ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 18:08
Aaron Ramsey u ka thënë lamtumirë tifozëve të Arsenalit pas 11 vitesh dhe është duke u përgatitur për kapitullin e ri me Juventusin. Kontrata e mesfushorit uellsian me Topçinjtë skadon në fund të sezonit, ndërsa ai ...

Nora Istrefi tregon këmbët në fustanin e shkurtër
Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila ka arritur sukses me projektet e saj muzikore por në media emri i saj është lakuar edhe për jetën e saj private, shkruan . Nora, njihet edhe si një femër e cila ...
Lajminet | 12-Feb-2019 17:57
Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila ka arritur sukses me projektet e saj muzikore por në media emri i saj është lakuar edhe për jetën e saj private, shkruan . Nora, njihet edhe si një femër e cila ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved