ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:51

Suzuki Jimny i ri, një “bizon i zi” i vogël

Suzuki Jimny i ri, një “bizon i zi” i vogël
Jimny i ri i kompanisë së njohur japoneze të veturave, Suzuki, tashmë është bërë i famshëm për kompanitë që merren me modifikimin e veturave. Së fundmi, me këtë model të ri të Suzukit është marrë kompania e njohur Wald ...
Koha.net | 11-Feb-2019 14:49
Jimny i ri i kompanisë së njohur japoneze të veturave, Suzuki, tashmë është bërë i famshëm për kompanitë që merren me modifikimin e veturave. Së fundmi, me këtë model të ri të Suzukit është marrë kompania e njohur Wald ...

Lexus prezanton modelin e veçantë NX F Sport Black Line
Nën-brendi Lexus i Toyotës në panairin e veturave që po mbahet në Chicago, ka prezantuar një model të veçantë NX F Sport Black Line. Lexus NX F Sport Back Line për blerësit amerikanë është në dispozicion me ngjyrë të ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 14:05
Nën-brendi Lexus i Toyotës në panairin e veturave që po mbahet në Chicago, ka prezantuar një model të veçantë NX F Sport Black Line. Lexus NX F Sport Back Line për blerësit amerikanë është në dispozicion me ngjyrë të ...

Lexus prezanton modelin e veçantë NX F Sport Black Line
Nën-brendi Lexus i Toyotës në panairin e veturave që po mbahet në Chicago, ka prezantuar një model të veçantë NX F Sport Black Line. Lexus NX F Sport Back Line për blerësit amerikanë është në dispozicion me ngjyrë të ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 11:01
Nën-brendi Lexus i Toyotës në panairin e veturave që po mbahet në Chicago, ka prezantuar një model të veçantë NX F Sport Black Line. Lexus NX F Sport Back Line për blerësit amerikanë është në dispozicion me ngjyrë të ...

Lexus prezanton modelin e veçantë NX F Sport Black Line
Nën-brendi Lexus i Toyotës në panairin e veturave që po mbahet në Chicago, ka prezantuar një model të veçantë NX F Sport Black Line. Lexus NX F Sport Back Line për blerësit amerikanë është në dispozicion me ngjyrë të ...
Koha.net | 11-Feb-2019 10:57
Nën-brendi Lexus i Toyotës në panairin e veturave që po mbahet në Chicago, ka prezantuar një model të veçantë NX F Sport Black Line. Lexus NX F Sport Back Line për blerësit amerikanë është në dispozicion me ngjyrë të ...

Subaru zbulon detajet e Outbackut të ri
Kompania e njohur japoneze e veturave, Subaru, në panairin aktual të veturave në Chicago prezantoi gjeneratën e re, të shtatën, të limuzinës Legacy dhe lëvizja e ardhshme logjike është lansimi i modelit Outback. Pritet ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 10:37
Kompania e njohur japoneze e veturave, Subaru, në panairin aktual të veturave në Chicago prezantoi gjeneratën e re, të shtatën, të limuzinës Legacy dhe lëvizja e ardhshme logjike është lansimi i modelit Outback. Pritet ...

Kështu duket Samsung Galaxy S10 dhe S10E
Deri tani janë publikuar shumë fotografi përmes të cilave është treguar se si do të duken modelet nga seria e re Galaxy S10 e Samsungut. Por, sot janë publikuar dy fotografitë e reja të cilat shfaqin dy modelet e para ...
Koha.net | 10-Feb-2019 22:40
Deri tani janë publikuar shumë fotografi përmes të cilave është treguar se si do të duken modelet nga seria e re Galaxy S10 e Samsungut. Por, sot janë publikuar dy fotografitë e reja të cilat shfaqin dy modelet e para ...

Subaru zbulon detajet e Outbackut të ri
Kompania e njohur japoneze e veturave, Subaru, në panairin aktual të veturave në Chicago prezantoi gjeneratën e re, të shtatën, të limuzinës Legacy dhe lëvizja e ardhshme logjike është lansimi i modelit Outback. Pritet ...
Koha.net | 10-Feb-2019 18:39
Kompania e njohur japoneze e veturave, Subaru, në panairin aktual të veturave në Chicago prezantoi gjeneratën e re, të shtatën, të limuzinës Legacy dhe lëvizja e ardhshme logjike është lansimi i modelit Outback. Pritet ...

Subaru prezanton Outback-in e ri në 2019 - foto
Subaru në panairin aktual të veturave në Çikago shfaqi premierën e gjeneratës së re të shtatë të limuzinës Legacy dhe lëvizja e ardhshme logjike është lansimi i modelit Outback, transmeton KosovaPress.
Kosova Press | 10-Feb-2019 17:47
Subaru në panairin aktual të veturave në Çikago shfaqi premierën e gjeneratës së re të shtatë të limuzinës Legacy dhe lëvizja e ardhshme logjike është lansimi i modelit Outback, transmeton KosovaPress.

Bugatti feston 110 vjetorin me model të veçantë - Chiron Sport “110 Ans” Edition
Bugatti feston ditëlindjen e tij të 110-të me një version të veçantë të modelit Chiron. Chiron Sport “110 Ans Edition” është i bazuar në Bugatti Chiron Sport të rregullt dhe do të jetë në dispozicion vetëm në ngjyrë të ...
Koha.net | 10-Feb-2019 17:47
Bugatti feston ditëlindjen e tij të 110-të me një version të veçantë të modelit Chiron. Chiron Sport “110 Ans Edition” është i bazuar në Bugatti Chiron Sport të rregullt dhe do të jetë në dispozicion vetëm në ngjyrë të ...

Mazda3 Skyactiv-X vjen me 180 kuajfuqi
Të dhënat nga faqja zyrtare e Mazdës në Sllovaki, përveç detajeve për performancë dhe paketave të pajisjeve, gjithashtu zbulojnë edhe çmimin e modelit Mazda3 Skyactive-X. Sipas këtij informacioni, Mazda3 Skyactiv-X vjen ...
Koha.net | 10-Feb-2019 17:35
Të dhënat nga faqja zyrtare e Mazdës në Sllovaki, përveç detajeve për performancë dhe paketave të pajisjeve, gjithashtu zbulojnë edhe çmimin e modelit Mazda3 Skyactive-X. Sipas këtij informacioni, Mazda3 Skyactiv-X vjen ...

Prodhohen vetëm 20 vetura: Bugatti Chiron Sport "110 Ans Edition" - foto
Bugatti feston ditëlindjen e tij të 110-të me një version të veçantë të modelit Chiron.
Kosova Press | 10-Feb-2019 16:56
Bugatti feston ditëlindjen e tij të 110-të me një version të veçantë të modelit Chiron.

Toyota prezanton dy versione të reja të Aygos para panairit të Gjenevës
Kompania e njohur japoneze për vetura, Toyota, do të prezantojë versione të reja të veçanta të modelit të saj të vogël të qytetit, Aygo, me etiketën X-Cite dhe X-Style në panairin e ardhshme të veturave që do të mbahet ...
Koha.net | 10-Feb-2019 16:48
Kompania e njohur japoneze për vetura, Toyota, do të prezantojë versione të reja të veçanta të modelit të saj të vogël të qytetit, Aygo, me etiketën X-Cite dhe X-Style në panairin e ardhshme të veturave që do të mbahet ...

Mazda3 Skyactiv-X vjen me 180 kuaj fuqi
Të dhënat nga faqja zyrtare e Mazda në Sllovaki, përveç detajet e motorizimit dhe paketave të pajisjeve, gjithashtu zbulojnë çmimin e kësaj makine.
Kosova Press | 10-Feb-2019 16:36
Të dhënat nga faqja zyrtare e Mazda në Sllovaki, përveç detajet e motorizimit dhe paketave të pajisjeve, gjithashtu zbulojnë çmimin e kësaj makine.

Toyota zbukuron Aygo para panairit të Gjenevës - foto
Toyota do të shfaqë versione të reja të veçanta të makinës së vet të vogël të qytetit me etiketa X-Cite dhe X-Style në panairin e ardhshme të makinave në Gjenevë.
Kosova Press | 10-Feb-2019 16:20
Toyota do të shfaqë versione të reja të veçanta të makinës së vet të vogël të qytetit me etiketa X-Cite dhe X-Style në panairin e ardhshme të makinave në Gjenevë.

Versioni elektronik i BMW i7, superfuturistik
Një nga veturat e reja tërësisht elektrike të BMW-së pritet të jetë modeli i7. Sipas “BMWBlog”, pritet që ky model të jetë version elektrik i gjeneratës së ardhshme të Serisë 7. Mësohet se modeli do të ketë motor ...
Gazeta Observer | 10-Feb-2019 12:21
Një nga veturat e reja tërësisht elektrike të BMW-së pritet të jetë modeli i7. Sipas “BMWBlog”, pritet që ky model të jetë version elektrik i gjeneratës së ardhshme të Serisë 7. Mësohet se modeli do të ketë motor ...

ABT Sportsline me tri modele të përforcuara të Audit në Gjenevë (Foto)
Kompania e njohur gjermane që merret me modifikimin e veturave, ABT Sportsline, më herët pati paralajmëruar se panairin e sivjetmë të veturave në Gjenevë do ta shfrytëzojë, ndër të tjera, për ta prezantuar versionin e ...
Zhurnal | 10-Feb-2019 10:44
Kompania e njohur gjermane që merret me modifikimin e veturave, ABT Sportsline, më herët pati paralajmëruar se panairin e sivjetmë të veturave në Gjenevë do ta shfrytëzojë, ndër të tjera, për ta prezantuar versionin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved