ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:41

Stafi pedagogjik fshehu skandalin për 5 ditë! ‘Rilindja’ e DAR nën hetim

Stafi pedagogjik fshehu skandalin për 5 ditë! ‘Rilindja’ e DAR nën hetim
Institucioni arsimor, u informua për skandalin dhe për pesë ditë me radhë heshti duke mos denoncuar krimin në polici. Prokuroria e Durrësit thellon hetimet lidhur me rastin e 14-vjecares në Kavajë, e cila u abuzua ...
Standard | 10-Feb-2019 16:00
Institucioni arsimor, u informua për skandalin dhe për pesë ditë me radhë heshti duke mos denoncuar krimin në polici. Prokuroria e Durrësit thellon hetimet lidhur me rastin e 14-vjecares në Kavajë, e cila u abuzua ...

Tragjedia e të miturës në Kavajë. Dëshmon 3 orë në gjykatë: Stafi pedagogjik e dinte
Dëshmia e vajzës do të përdoret si provë në procesin ndaj 8 të akuzuarve, apo personave të tjerë që mund të rezultojnë të implikuar në krimin tronditës. Vajza 13-vjeçare, e cila u përdhunua nga 8 adoleshentë në Kavajë ...
Standard | 10-Feb-2019 16:00
Dëshmia e vajzës do të përdoret si provë në procesin ndaj 8 të akuzuarve, apo personave të tjerë që mund të rezultojnë të implikuar në krimin tronditës. Vajza 13-vjeçare, e cila u përdhunua nga 8 adoleshentë në Kavajë ...

Përdhunimi i 14-vjeçares në Kavajë, si u zbulua ngjarja nga sanitarja dhe i biri
Shtatë nga tetë adoleshentët e arrestuar ndodhen në ambientet e paraburgimit në Durrës, në pritje të vendimit që do të marrë Gjykata e Apelit, pasi Gjykata e Shkallës së Parë i la ata në burg. Vetëm dy prej tyre kanë ...
Gazeta Shqip | 10-Feb-2019 12:51
Shtatë nga tetë adoleshentët e arrestuar ndodhen në ambientet e paraburgimit në Durrës, në pritje të vendimit që do të marrë Gjykata e Apelit, pasi Gjykata e Shkallës së Parë i la ata në burg. Vetëm dy prej tyre kanë ...

Përdhunimi i 14-vjeçares në Kavajë/ Hetim mësuesve, nuk referuan çështjen në Polici
Thellohet më tej ngjarja e rëndë në Kavajë për abuzimin e vajzës 14-vjeçare në shkollën “Rilindja”. Mësuesit janë vënë në hetim. Prokuroria e Durrësit ka zbuluar se, stafi pedagogjik i shkollës 9-vjeçare si dhe ...
Lapsi | 10-Feb-2019 10:31
Thellohet më tej ngjarja e rëndë në Kavajë për abuzimin e vajzës 14-vjeçare në shkollën “Rilindja”. Mësuesit janë vënë në hetim. Prokuroria e Durrësit ka zbuluar se, stafi pedagogjik i shkollës 9-vjeçare si dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved