ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:30

Specialisti Fadil Kepi: Trajtimi financiar i gjashtë ministrave që u shkarkuan nga kuvendi në muajin janar 2019

Specialisti Fadil Kepi: Trajtimi financiar i gjashtë ministrave që u shkarkuan nga kuvendi në muajin janar 2019
“Mbështetur në pikën 13 të vendimit të qeverisë nr 548 dt 27.07.2016 , botuar në fletoren zyrtare 147: “Ministrat pas largimit nga funksioni përfitojnë pagesë kalimtare 3 paga mujore të funksionit nga dikasteri që kanë ...
Telegraf | 12-Feb-2019 09:00
“Mbështetur në pikën 13 të vendimit të qeverisë nr 548 dt 27.07.2016 , botuar në fletoren zyrtare 147: “Ministrat pas largimit nga funksioni përfitojnë pagesë kalimtare 3 paga mujore të funksionit nga dikasteri që kanë ...

Ëngjëll Musai: Deputetët dhe ministrat: Miliarderë në pushtet, milionerë në pension
Shqipëria është i vetmi vend në Evropë që nuk ka të përcaktuar me ligj “Minimumi Jetik” gjë që do të detyronte pushtetin qendror, atë lokal dhe të gjitha institucionet e tjera që të plotësonin nevojat minimale dhe të ...
Telegraf | 12-Feb-2019 08:56
Shqipëria është i vetmi vend në Evropë që nuk ka të përcaktuar me ligj “Minimumi Jetik” gjë që do të detyronte pushtetin qendror, atë lokal dhe të gjitha institucionet e tjera që të plotësonin nevojat minimale dhe të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved