ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 16:01

Solskjaer do të vijojë me Manchester UTD

Solskjaer do të vijojë me Manchester UTD
Ole Gunnar Solskjaer do të vijojë të jetë trajner i Manchester United. Gazeta “The Sun” shkruan se vendimi i bordit drejtues është marrë dhe “Djajtë e Kuq” do të udhëhiqen nga Solskjaer edhe pas këtij sezoni. Megjithatë ...
TV Klan | 11-Feb-2019 23:02
Ole Gunnar Solskjaer do të vijojë të jetë trajner i Manchester United. Gazeta “The Sun” shkruan se vendimi i bordit drejtues është marrë dhe “Djajtë e Kuq” do të udhëhiqen nga Solskjaer edhe pas këtij sezoni. Megjithatë ...

Martial: Më lehtë me Solskjearin, sulmojmë më shumë
Anthony Martial ka thënë se ai dhe shokët e ekipit po e kenë më të lehtë që të luajnë me trajnerin e ri Ole Gunnar Solskjaer, pasi ka ndryshuar filozofia e lojës. Martial ka qenë në konferencë për shtyp para ndeshjes me ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 19:35
Anthony Martial ka thënë se ai dhe shokët e ekipit po e kenë më të lehtë që të luajnë me trajnerin e ri Ole Gunnar Solskjaer, pasi ka ndryshuar filozofia e lojës. Martial ka qenë në konferencë për shtyp para ndeshjes me ...

Përmbysi sezonin e Man.United, Solskjaer fiton konfirmimin
U ul në pankinën e Mançester Junajtid si një trajner i përkohshëm, por Ole Gunnar Solskjaer pritet të vazhdojë më gjatë aventurën e tij me “Djajtë e Kuq”. Të sigurta për këtë janë mediat angleze. Sipas tyre, klubi ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 14:33
U ul në pankinën e Mançester Junajtid si një trajner i përkohshëm, por Ole Gunnar Solskjaer pritet të vazhdojë më gjatë aventurën e tij me “Djajtë e Kuq”. Të sigurta për këtë janë mediat angleze. Sipas tyre, klubi ...

Martial thumbon Mourinhon: Është më e thjeshtë të luash me Solskjaerin
Para dhjetorit ishte me një këmbë jashtë Manchester Unitedit, ndërsa sot, Anthony Martial, është shndërruar në lojtarin më të dashur dhe më produktiv për “Djajtë e Kuq”. Martial po shkëlqen me trajnerin e ri, Ole Gunnar ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 20:23
Para dhjetorit ishte me një këmbë jashtë Manchester Unitedit, ndërsa sot, Anthony Martial, është shndërruar në lojtarin më të dashur dhe më produktiv për “Djajtë e Kuq”. Martial po shkëlqen me trajnerin e ri, Ole Gunnar ...

Rezultate të shkëlqyera, Solskjaer do të konfirmohet në stolin e Manchester United
Ole Gunnar Solskjaer do të konfirmohet në stolin e Manchester United. 10 fitore në 11 ndeshjet e fundit që “Djajtë e Kuq” kanë arritur me norvegjezin në pankinë, kanë bindur bordin drejtues të kësaj skuadre për ta ...
Top Channel | 11-Feb-2019 14:13
Ole Gunnar Solskjaer do të konfirmohet në stolin e Manchester United. 10 fitore në 11 ndeshjet e fundit që “Djajtë e Kuq” kanë arritur me norvegjezin në pankinë, kanë bindur bordin drejtues të kësaj skuadre për ta ...

Martial: Më lehtë me Solskjearin, sulmojmë më shumë
Anthony Martial ka thënë se ai dhe shokët e ekipit po e kenë më të lehtë që të luajnë me trajnerin e ri Ole Gunnar Solskjaer, pasi ka ndryshuar filozofia e lojës. Martial ka qenë në konferencë për shtyp para ndeshjes me ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 19:49
Anthony Martial ka thënë se ai dhe shokët e ekipit po e kenë më të lehtë që të luajnë me trajnerin e ri Ole Gunnar Solskjaer, pasi ka ndryshuar filozofia e lojës. Martial ka qenë në konferencë për shtyp para ndeshjes me ...

Martial: Më lehtë me Solskjearin, sulmojmë më shumë
Anthony Martial ka thënë se ai dhe shokët e ekipit po e kenë më të lehtë që të luajnë me trajnerin e ri Ole Gunnar Solskjaer, pasi ka ndryshuar filozofia e lojës. Martial ka qenë në konferencë për shtyp para ndeshjes me ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 19:40
Anthony Martial ka thënë se ai dhe shokët e ekipit po e kenë më të lehtë që të luajnë me trajnerin e ri Ole Gunnar Solskjaer, pasi ka ndryshuar filozofia e lojës. Martial ka qenë në konferencë për shtyp para ndeshjes me ...

Mourinho donte ta largonte, tani bëhet vendimtar te Unitedi
Ishte mjaftueshëm befasi që Jose Mourinho donte të shiste Anthony Martialin. Por befasi edhe më e madhe ishte se asnjë klub nuk tregonte interesim për të shfrytëzuar këtë gabim të trajnerit portugez. Mourinho më nuk ...
Koha.mk | 11-Feb-2019 19:35
Ishte mjaftueshëm befasi që Jose Mourinho donte të shiste Anthony Martialin. Por befasi edhe më e madhe ishte se asnjë klub nuk tregonte interesim për të shfrytëzuar këtë gabim të trajnerit portugez. Mourinho më nuk ...

Rezultate të shkëlqyera, Solskjaer do të konfirmohet në stolin e Manchester United
Ole Gunnar Solskjaer do të konfirmohet në stolin e Manchester United. 10 fitore në 11 ndeshjet e fundit që “Djajtë e Kuq” kanë arritur me norvegjezin në pankinë, kanë bindur bordin drejtues të kësaj skuadre për ta ...
Java News | 11-Feb-2019 18:41
Ole Gunnar Solskjaer do të konfirmohet në stolin e Manchester United. 10 fitore në 11 ndeshjet e fundit që “Djajtë e Kuq” kanë arritur me norvegjezin në pankinë, kanë bindur bordin drejtues të kësaj skuadre për ta ...

Manchester Unitedi vendos ta shpërblejë Solskjaerin
Pasi ndryshoi tërësisht situatën dhe prodhoi rezultate të mëdha në dhjetë ndeshjet e tij të para në ligë, Manchester Unitedi ka vendosur ta shpërblejë Ole Gunnar Solskjaerin. Manchester Unitedi do ta emërojë Ole Gunnar ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 18:02
Pasi ndryshoi tërësisht situatën dhe prodhoi rezultate të mëdha në dhjetë ndeshjet e tij të para në ligë, Manchester Unitedi ka vendosur ta shpërblejë Ole Gunnar Solskjaerin. Manchester Unitedi do ta emërojë Ole Gunnar ...

Martial bën dallimin mes Solskjaer dhe Mourinhos
Ylli i Manchester United, Anthony Martial, ka komentuar së fundmi trajnerin Ole Gunnar Solskjaer dhe ka bërë dallimin e tij me Jose Mourinhon. Martial beson se skuadra e United janë duke gjetur më të lehtë për të ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 17:56
Ylli i Manchester United, Anthony Martial, ka komentuar së fundmi trajnerin Ole Gunnar Solskjaer dhe ka bërë dallimin e tij me Jose Mourinhon. Martial beson se skuadra e United janë duke gjetur më të lehtë për të ...

Martial bën dallimin mes Solskjaer dhe Mourinhos
Martial beson se skuadra e United janë duke gjetur më të lehtë për të performuar stilin e lojës së Solskjaer sesa kur luanin me Mourinhon. Francezi gjithashtu ka bërë të ditur se ai nuk do të jetë kundër tij për punën ...
Lajminet | 11-Feb-2019 17:49
Martial beson se skuadra e United janë duke gjetur më të lehtë për të performuar stilin e lojës së Solskjaer sesa kur luanin me Mourinhon. Francezi gjithashtu ka bërë të ditur se ai nuk do të jetë kundër tij për punën ...

Sulmuesi francez lavdëron trajnerin
Sulmuesi i Manchester Unitedit, Anthony Martial, e ka falënderuar trajnerin e tij, Ole Gunnar Solskjaer, i cili ka ardhur në krye të klubit pas shkarkimit të Jose Mourinhos në dhjetorin e vitit të kaluar. Solskjaer nuk ...
Zeri | 11-Feb-2019 17:44
Sulmuesi i Manchester Unitedit, Anthony Martial, e ka falënderuar trajnerin e tij, Ole Gunnar Solskjaer, i cili ka ardhur në krye të klubit pas shkarkimit të Jose Mourinhos në dhjetorin e vitit të kaluar. Solskjaer nuk ...

Martial ka disa fjalë të mira për Pogban
Anthony Martial nuk e ka mbajtur të fshehur admirimin e tij për shokun e skuadrës Paul Pogba. Anësori i Manchester United, Martial, ka lëshuar disa lëvdata për shokun e tij të skuadrës tek United dhe tek kombëtarja e ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 16:38
Anthony Martial nuk e ka mbajtur të fshehur admirimin e tij për shokun e skuadrës Paul Pogba. Anësori i Manchester United, Martial, ka lëshuar disa lëvdata për shokun e tij të skuadrës tek United dhe tek kombëtarja e ...

Martial ka disa fjalë të mira për Pogban
Anësori i Manchester United, Martial, ka lëshuar disa lëvdata për shokun e tij të skuadrës tek United dhe tek kombëtarja e Francës, Paul Pogba. Sulmuesi francez ka vlerësuar lart aftësit e Pogbas, dhe ka thënë se pret ...
Lajminet | 11-Feb-2019 16:37
Anësori i Manchester United, Martial, ka lëshuar disa lëvdata për shokun e tij të skuadrës tek United dhe tek kombëtarja e Francës, Paul Pogba. Sulmuesi francez ka vlerësuar lart aftësit e Pogbas, dhe ka thënë se pret ...

Unitedi do ta bëjë Solskjaerin trajner permanent
Manchester United do ta bëjë Ole Gunnar Solskjaerin trajner permanent pas periudhës së tij të suksesshme si trajner i përkohshëm te ky klub, sipas The Sun. Solskjaer i ka fituar 10 nga 11 ndeshjet e tij në krye të ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 15:44
Manchester United do ta bëjë Ole Gunnar Solskjaerin trajner permanent pas periudhës së tij të suksesshme si trajner i përkohshëm te ky klub, sipas The Sun. Solskjaer i ka fituar 10 nga 11 ndeshjet e tij në krye të ...

Bordi i United vendos, Solskjaer trajner me kohë të plotë
Ole Gunnar Solskjaer nuk do të jetë thjesht trajneri i përkohshëm i Manchester United. Sikurse raporton “The Sun”, bordi drejtues ka vendosur që norvegjezi të emërohet me kohë të plotë, por ky vendim nuk do të bëhet ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 11:52
Ole Gunnar Solskjaer nuk do të jetë thjesht trajneri i përkohshëm i Manchester United. Sikurse raporton “The Sun”, bordi drejtues ka vendosur që norvegjezi të emërohet me kohë të plotë, por ky vendim nuk do të bëhet ...

Solskjaer nuk do të jetë thjesht trajner i përkohshëm i Manchester Unitedit
?Trajneri norvegjez pritet të nënshkruajë kontratë me Djajtë e Kuq në fund të stinorit. Ole Gunnar Solskjaer nuk do të jetë thjesht trajneri i përkohshëm i Manchester United. Sipas medieve angleze, bordi drejtues ka ...
Koha.net | 11-Feb-2019 14:15
?Trajneri norvegjez pritet të nënshkruajë kontratë me Djajtë e Kuq në fund të stinorit. Ole Gunnar Solskjaer nuk do të jetë thjesht trajneri i përkohshëm i Manchester United. Sipas medieve angleze, bordi drejtues ka ...

Statistikat e frikshme të Solskjaer, ka fituar sa dyfishi i pikëve të portugezit
Manchester United po kalon një moment fantastik nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. Në fundjavë “Djajtë e Kuq” fituan 3-0 ndaj Fulham duke u ngjitur në vendin e katërt në renditje, një mision që dukej i pamundur kur ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 13:29
Manchester United po kalon një moment fantastik nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. Në fundjavë “Djajtë e Kuq” fituan 3-0 ndaj Fulham duke u ngjitur në vendin e katërt në renditje, një mision që dukej i pamundur kur ...

Pas rezultateve fantastike, United vendos që të vazhdojë me Solskjaerin
?Trajnerin norvegjez pritet të nënshkruajë kontratë me Djajtë e Kuq në fund të stinorit.
Kosova Press | 11-Feb-2019 12:40
?Trajnerin norvegjez pritet të nënshkruajë kontratë me Djajtë e Kuq në fund të stinorit.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved