ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Solskjaer debuton me Man Unitedit e tij në Champions ndaj PSG-së, formacionet

Solskjaer debuton me Man Unitedit e tij në Champions ndaj PSG-së, formacionet
Liga e Kampionëve rikthehet me një superndeshje në Old Trafford, ku Manchester Unitedi në formë e pret një PSG-së me mungesa me synimin që të krijojë epërsi në ndeshjen e parë. Ole Gunnar Solskjaer do të ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 19:59
Liga e Kampionëve rikthehet me një superndeshje në Old Trafford, ku Manchester Unitedi në formë e pret një PSG-së me mungesa me synimin që të krijojë epërsi në ndeshjen e parë. Ole Gunnar Solskjaer do të ...

Haxhi Krasniqi e ka vitrinën e mbushur me breza të artë, i zbulon gruaja e tij
Heidi, bashkëshortja e Haxhi Krasniqit, është përkujdesur që tâ??u shfaqë pamje tifozëve të boksierit kosovar sesi duket vitrina e pasuruar e kampionit evropian në fuqi në kategorinë super të mesme. Që prej ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 19:53
Heidi, bashkëshortja e Haxhi Krasniqit, është përkujdesur që tâ??u shfaqë pamje tifozëve të boksierit kosovar sesi duket vitrina e pasuruar e kampionit evropian në fuqi në kategorinë super të mesme. Që prej ...

Marsela i bën dedikimin plot dashuri Vitmarit
Në fillim të muajit shkurt kengetari Vitmar Basha zbuloi gjatë një interviste për emisionin â??Lart e Poshtëâ?? se ishte në një lidhje me këngëtaren e njohur, Marsela Ã?ibukaj. Ndërkohe këngëtarja më parë ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 19:41
Në fillim të muajit shkurt kengetari Vitmar Basha zbuloi gjatë një interviste për emisionin â??Lart e Poshtëâ?? se ishte në një lidhje me këngëtaren e njohur, Marsela Ã?ibukaj. Ndërkohe këngëtarja më parë ...

Tayna foto seksi nga banjo, enigmë realizatori
Reperja Tayna ka realizuar në orët e mbrëmjes një foto tepër seksi E realizuar në banjo, këngëtarja duket bukur por enigmë mbetet se kush e ka realizuar atë. E nën foto ajo shihet duke folur në telefon ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 19:30
Reperja Tayna ka realizuar në orët e mbrëmjes një foto tepër seksi E realizuar në banjo, këngëtarja duket bukur por enigmë mbetet se kush e ka realizuar atë. E nën foto ajo shihet duke folur në telefon ...

Zhegrova është gati, zbulon fanellën e re
Edon Zhegrova është i gatshëm derisa po e pret debutimit për klubin e tij të ri, Baselin, një javë pasi e zyrtarizoi kalimin nga Genku. Kosovari i ka nisur stërvitjet me ekipin e tij të ri dhe e pret debutimin ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 19:26
Edon Zhegrova është i gatshëm derisa po e pret debutimit për klubin e tij të ri, Baselin, një javë pasi e zyrtarizoi kalimin nga Genku. Kosovari i ka nisur stërvitjet me ekipin e tij të ri dhe e pret debutimin ...

Kim tregon prapaskena nga xhirimi i show-ut të saj
Kim Kardashian ka shpërndarë imazhe të rralla bashke me Kylie dhe Kris derisa pritet që së shpejti të fillojë sezona e 16 e â??Keeping Up With The Kardashiansâ? Sezona 16 e â??Keeping Up With The Kardashiansâ? ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 19:19
Kim Kardashian ka shpërndarë imazhe të rralla bashke me Kylie dhe Kris derisa pritet që së shpejti të fillojë sezona e 16 e â??Keeping Up With The Kardashiansâ? Sezona 16 e â??Keeping Up With The Kardashiansâ? ...

Modelja del në plazh, derri ia kafshon të pasmet
Derrat kanë ndjekur një modele teksa ishte duke u relaksuar në plazh dhe më pas njëri prej tyre e ka kafshuar tek të pasmet. Michelle Lewin ishte në plazh në Bahamas, kur derrat â??e pacipëâ?? e ndoqën dhe e ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 19:04
Derrat kanë ndjekur një modele teksa ishte duke u relaksuar në plazh dhe më pas njëri prej tyre e ka kafshuar tek të pasmet. Michelle Lewin ishte në plazh në Bahamas, kur derrat â??e pacipëâ?? e ndoqën dhe e ...

Chelsea vendos për të ardhmen e Sarrit
Chelsea nuk do ta shkarkojë trajnerin Maurizio Sarri, përkundër rezultateve të dobëta së fundmi. Kjo pasi trajneri italian e ka përkrahjen e njërit prej drejtuesve të klubit londinez. Drejtoresha Marina ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 19:00
Chelsea nuk do ta shkarkojë trajnerin Maurizio Sarri, përkundër rezultateve të dobëta së fundmi. Kjo pasi trajneri italian e ka përkrahjen e njërit prej drejtuesve të klubit londinez. Drejtoresha Marina ...

Humbi nënën pak javë më parë, këngëtarja shqiptare përlotet në emision
Kanë kaluar vetëm pak javë nga ndarja nga jeta e nënës së këngëtares Eranda Libohova dhe dhimbja për të vijon të jetë e madhe. E ftuar në emisionin â??Rudinaâ? në Tv Klan ajo tregoi se humbja e nënës i ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 18:45
Kanë kaluar vetëm pak javë nga ndarja nga jeta e nënës së këngëtares Eranda Libohova dhe dhimbja për të vijon të jetë e madhe. E ftuar në emisionin â??Rudinaâ? në Tv Klan ajo tregoi se humbja e nënës i ...

Fitoi lotarinë, i shpenzoi të gjitha në festa, tani ja çfarë bën
Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të kishte mundësinë të ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 14:13
Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të kishte mundësinë të ...

Tifozët e PSG-së i kallin rrugët e Mançesterit
Tifozët e Paris Saint-Germainit janë duke u dëfryer nëpër rrugët e Mançesterit në prag të ndeshjes në Ligën e Kampionëve mes skuadrës së tyre dhe Unitedit. Manchester Unitedi është nikoqir i Paris ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 18:45
Tifozët e Paris Saint-Germainit janë duke u dëfryer nëpër rrugët e Mançesterit në prag të ndeshjes në Ligën e Kampionëve mes skuadrës së tyre dhe Unitedit. Manchester Unitedi është nikoqir i Paris ...

Ja çfarë veshën vip-at në Bafta 2019
Sigurisht qe Awards Season tashme ka mberritur dhe mbreme me 10 shkurt jane shperndare çmimet Bafta 2019 (British Academy Film Awards). Te quajtur ndryshe si Oscar anglez, Bafta jane çmimet e dorezuara nga British ...
ikub.al | 11-Feb-2019 09:16
Sigurisht qe Awards Season tashme ka mberritur dhe mbreme me 10 shkurt jane shperndare çmimet Bafta 2019 (British Academy Film Awards). Te quajtur ndryshe si Oscar anglez, Bafta jane çmimet e dorezuara nga British ...

Rivali londinez ia rrëmben Arsenalit Perisicin?
Tottenhami do të hidhet në sulm për anësorin e Interit, Ivan Perisicin, i cili është synim i Arsenalit, gjatë verës që vjen. Sipas mediave italiane, anësori kroat është i preferuar i Mauricio Pochettinos. ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 18:29
Tottenhami do të hidhet në sulm për anësorin e Interit, Ivan Perisicin, i cili është synim i Arsenalit, gjatë verës që vjen. Sipas mediave italiane, anësori kroat është i preferuar i Mauricio Pochettinos. ...

Bafta Film Awards 2019, ”The Favourite” rrëmben 7 çmime
“The Favourite” ka dominuar çmimet e British Academy Film Awards mbrëmjen e së dielës. Filmi ka siguruar shtatë çmime nga 12 nominime. Olivia Colman mori çmimin ‘Aktorja më e mirë’ ndërsa Rachel Weisz çmimin ‘Aktorja më ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 07:38
“The Favourite” ka dominuar çmimet e British Academy Film Awards mbrëmjen e së dielës. Filmi ka siguruar shtatë çmime nga 12 nominime. Olivia Colman mori çmimin ‘Aktorja më e mirë’ ndërsa Rachel Weisz çmimin ‘Aktorja më ...

Fitoi 11 milionë euro, tani ngarkon dru
Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta.
Top Channel | 11-Feb-2019 19:59
Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta.

FOTOT: Nga milioner në druvar, njeriu që fitoi 10 milionë paund në lotari… nuk ka asnjë qindarkë
Michael Carroll fitoi rreth 10 milionë paund në një lotari në vitin 2002. Por tani ai nuk ka as edhe një qindarkë. Kjo pasi ai i harxhoi paratë për makina të shpejta, festa të çmendura pije dhe drogë. Carroll tanimë ka ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 11:17
Michael Carroll fitoi rreth 10 milionë paund në një lotari në vitin 2002. Por tani ai nuk ka as edhe një qindarkë. Kjo pasi ai i harxhoi paratë për makina të shpejta, festa të çmendura pije dhe drogë. Carroll tanimë ka ...

Rikthehet CHAMPIONS LEAGUE në Kujtesa!
Dy muaj kanë kaluar që nga shorti i fazës së 16 të Ligës së Kampionëve dhe kompeticionit më të madh Evropian do të rifillojë më në fund këtë javë me katër ndeshje gjatë të martës dhe të mërkurës. ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 18:29
Dy muaj kanë kaluar që nga shorti i fazës së 16 të Ligës së Kampionëve dhe kompeticionit më të madh Evropian do të rifillojë më në fund këtë javë me katër ndeshje gjatë të martës dhe të mërkurës. ...

Leo Messi dhe Mo Salah provojnë sfidat e pamundshme
Lionel Messi dhe Mohamed Slaha janë mësuar ta fusin topin në rrjetën e portës, por një kompani reklamuese u ka kërkuar atyre tâ??i tregojnë aftësitë në diçka më sfiduese. Dyshja mori pjesë në një ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 18:08
Lionel Messi dhe Mohamed Slaha janë mësuar ta fusin topin në rrjetën e portës, por një kompani reklamuese u ka kërkuar atyre tâ??i tregojnë aftësitë në diçka më sfiduese. Dyshja mori pjesë në një ...

Fitoi lotarinë, i shpenzoi të gjitha në festa, tani ja çfarë bën
Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të kishte mundësinë të ...
Telegraf | 12-Feb-2019 14:27
Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të kishte mundësinë të ...

Ramsey me mesazh emocionues për tifozët e Arsenalit
Aaron Ramsey u ka thënë lamtumirë tifozëve të Arsenalit pas 11 viteve, pasi transferimi i tij në Juventus u bë zyrtar një ditë më parë. Ai thotë se tani do ta nisë kapitullin e ri në Torino me ...
Gazeta Express | 12-Feb-2019 17:58
Aaron Ramsey u ka thënë lamtumirë tifozëve të Arsenalit pas 11 viteve, pasi transferimi i tij në Juventus u bë zyrtar një ditë më parë. Ai thotë se tani do ta nisë kapitullin e ri në Torino me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved