ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:07

PD:Skenarët kriminal të Ramës, nuk e cënojnë sigurinë e protestës

PD:Skenarët kriminal të Ramës, nuk e cënojnë sigurinë e protestës
Partia Demokratike i është përgjigjur, thirrjes së policisë që të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të planifikuar më 16 shkurt. Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi përmes një ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 16:22
Partia Demokratike i është përgjigjur, thirrjes së policisë që të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të planifikuar më 16 shkurt. Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi përmes një ...

’16 shkurti’, Braimllari: Rama të mbajë larg provokatorët
TIRANE Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është organizuar nga opozita e bashkuar. Braimllari përmes një apeli kërkoi nga ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 15:53
TIRANE Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është organizuar nga opozita e bashkuar. Braimllari përmes një apeli kërkoi nga ...

PD: Rama skenar kriminal. Policia të rrijë larg protestuesve
TIRANË Partia Demokratike i është përgjigjur deklaratave të policisë e cila bëri thirrje të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të planifikuar më 16 shkurt. Në një dalje për mediat nga selia e ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 15:50
TIRANË Partia Demokratike i është përgjigjur deklaratave të policisë e cila bëri thirrje të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të planifikuar më 16 shkurt. Në një dalje për mediat nga selia e ...

“Skenar për destabilitet”, Opozita sulmon policinë: Shkëputu nga ndikimi i Ramës!
Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh për mediat se ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 16:30
Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh për mediat se ...

Protesta/ Policia apelon: Të shmangen retorikat që nxisin dhunë
Kur na ndajnë pak ditë nga protesta e opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia kërkon ...
Telegraf | 12-Feb-2019 14:52
Kur na ndajnë pak ditë nga protesta e opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia kërkon ...

"16 shkurti", Braimllari: Rama të mbajë larg provokatorët
Tiranë, 12 shkurt - Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është organizuar nga opozita e bashkuar. Braimllari përmes një apeli kërkoi ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 16:10
Tiranë, 12 shkurt - Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është organizuar nga opozita e bashkuar. Braimllari përmes një apeli kërkoi ...

Apeli i policisë për protestën/ PD: Rama po ndjek një skenar kriminal
Në një deklaratë për mediat Gazmend Bardhi i bëri thirrje Edi Ramës nga selia e PD që “të heqë dorë nga çdo kërcënim dhe destabilizim”, për protestën e lajmëruar nga opozita më 16 shkurt. Sipas sekretarit të ...
Lapsi | 12-Feb-2019 15:52
Në një deklaratë për mediat Gazmend Bardhi i bëri thirrje Edi Ramës nga selia e PD që “të heqë dorë nga çdo kërcënim dhe destabilizim”, për protestën e lajmëruar nga opozita më 16 shkurt. Sipas sekretarit të ...

“16 shkurti”, Braimllari: Rama të mbajë larg provokatorët nga protesta
Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është organizuar nga opozita e bashkuar. Braimllari përmes një apeli kërkoi nga kryeministri Edi ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 16:07
Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është organizuar nga opozita e bashkuar. Braimllari përmes një apeli kërkoi nga kryeministri Edi ...

“Skenar për destabilitet”, Opozita sulmon policinë: Shkëputu nga ndikimi i Ramës!
Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh për mediat se ...
Java News | 12-Feb-2019 16:04
Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh për mediat se ...

Protesta e 16 shkurtit/ Policia: Individë me precedentë duan të destabilizojnë vendin
Policia e Shtetit ka ngritur shqetësimin se në protestën e 16 shkurtit do të jenë prezentë individë me precedent penalë të cilët kanë si synoim krijimin e një klime destabiliteti në vend. Sipas policisë këta individë ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 14:31
Policia e Shtetit ka ngritur shqetësimin se në protestën e 16 shkurtit do të jenë prezentë individë me precedent penalë të cilët kanë si synoim krijimin e një klime destabiliteti në vend. Sipas policisë këta individë ...

Protesta e opozitës më 16 shkurt, Policia: Persona me precedentë, duan destabilitet!
Katër ditë përpara protestës së paralajmëruar nga opozita, Policia e Shtetit u bën apel forcave politike, që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ...
RTSH | 12-Feb-2019 14:43
Katër ditë përpara protestës së paralajmëruar nga opozita, Policia e Shtetit u bën apel forcave politike, që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ...

Policia apel për protestat: Të shmangen retorikat që nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike
Vetëm 4 ditë larg prej protestës së opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia i ka ...
Lapsi | 12-Feb-2019 14:27
Vetëm 4 ditë larg prej protestës së opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia i ka ...

Protesta e 16 shkurtit, policia apel politikanëve: Shmangni retorikat që nxisin dhunë
Në lidhje me protestën e opozitës që do të mbahet ditën e shtunë reagoi edhe policia e Shtetit. Përmes një deklarate të shpërndarë për mediat, policia u bën apel politikanëve që të shmangin thirrjet që nxisin dhunë dhe ...
Medial | 12-Feb-2019 14:40
Në lidhje me protestën e opozitës që do të mbahet ditën e shtunë reagoi edhe policia e Shtetit. Përmes një deklarate të shpërndarë për mediat, policia u bën apel politikanëve që të shmangin thirrjet që nxisin dhunë dhe ...

Protesta e PD/ Policia apel të fortë: Do tentohet destabilizimi i Shqipërisë
Na ndajnë edhe 4 ditë nga protesta e së shtunës, ku opozita e bashkuar ka paralajmëruar se do të provojë me të gjitha format të rrëzojë Edi Ramën nga pushtetit, për t’i hapur rrugë një qeverie tranzitore, e cila do të ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 14:16
Na ndajnë edhe 4 ditë nga protesta e së shtunës, ku opozita e bashkuar ka paralajmëruar se do të provojë me të gjitha format të rrëzojë Edi Ramën nga pushtetit, për t’i hapur rrugë një qeverie tranzitore, e cila do të ...

Protesta e 16 shkurtit, Policia: Jo retorika, kujdes me destabilitetin
Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ndan me publikun ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 14:19
Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ndan me publikun ...

Protesta e 16 shkurtit/ Policia, shqetësim për përfshirjen e individëve që synojnë destabilizimin
Pak ditë para protestës së opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit del me një apel të fortë drejtuar politikës. Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 14:19
Pak ditë para protestës së opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit del me një apel të fortë drejtuar politikës. Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin ...

16 shkurti, Policia: Të shmangen retorikat që nxisin dhunë, kontrolle intensive të mjeteve në disa akse kryesore
Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ndan me publikun ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 14:12
Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ndan me publikun ...

Protesta “tremb” Qeverinë, Policia: Të shmangen retorikat e dhunës, të mos prishet qetësia para Kryeministrisë
Pakënaqësia dhe indinjata që ka shkaktuar keqqeverisja e vendit nga socialistët do të demonstrohet paraditen e së shtunës në protestën e thirrur e opozita. Në përpjekje për të shmangur përdorimin e dhunës në këtë tubim ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 14:16
Pakënaqësia dhe indinjata që ka shkaktuar keqqeverisja e vendit nga socialistët do të demonstrohet paraditen e së shtunës në protestën e thirrur e opozita. Në përpjekje për të shmangur përdorimin e dhunës në këtë tubim ...

Protesta/ Policia apelon: Të shmangen retorikat që nxisin dhunë
TIRANE Kur na ndajnë pak ditë nga protesta e opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 14:10
TIRANE Kur na ndajnë pak ditë nga protesta e opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia ...

Portesta e opozitës më 16 shkurt, reagon Policia: Në tubim, individë me precedent penal
Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ndan me publikun ...
Java News | 12-Feb-2019 14:16
Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ndan me publikun ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved