ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:36

Shkatërrohet organizata kriminale ndërkombëtare në Itali, arrestohen 21 shqiptarë

Shkatërrohet organizata kriminale ndërkombëtare në Itali, arrestohen 21 shqiptarë
Mediat italiane njoftojnë sot për një operacion të gjërë të Guardia di Finanza kundër 4 grupeve kriminale me bazë në Leçe dhe me shtrirje në Kalabri, Toskanë, Emilia Romanja, Siçili, Liguria dhe Lombardi. Hetimet kanë ...
Shenja | 12-Feb-2019 10:05
Mediat italiane njoftojnë sot për një operacion të gjërë të Guardia di Finanza kundër 4 grupeve kriminale me bazë në Leçe dhe me shtrirje në Kalabri, Toskanë, Emilia Romanja, Siçili, Liguria dhe Lombardi. Hetimet kanë ...

Armë e drogë nga deti, 27 shqiptarë e italianë të arrestuar si pjesë e 4 grupeve kriminale
27 persona u arrestuan gjatë një megaoperacioni të ndarë mes Italisë dhe Shqipërisë. Katër grupe kriminale janë goditur falë bashkëpunimit të policisë shqiptare dhe Guardia Di Finanzas. Në mesin e të arrestuarve deri më ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 09:52
27 persona u arrestuan gjatë një megaoperacioni të ndarë mes Italisë dhe Shqipërisë. Katër grupe kriminale janë goditur falë bashkëpunimit të policisë shqiptare dhe Guardia Di Finanzas. Në mesin e të arrestuarve deri më ...

Goditen 4 grupe kriminale, 27 të arrestuar në Itali dhe Shqipëri
27 persona kanë përfunudar në pranga pas një aksioni anti-drogë të shtrirë në Shqipëri dhe në Itali. Janë goditur në total 4 grupe kriminale. 21 prej të arrestuarve ishin shqiptarë, 6 italianë. Hetimet janë kryer nga ...
Lapsi | 12-Feb-2019 09:50
27 persona kanë përfunudar në pranga pas një aksioni anti-drogë të shtrirë në Shqipëri dhe në Itali. Janë goditur në total 4 grupe kriminale. 21 prej të arrestuarve ishin shqiptarë, 6 italianë. Hetimet janë kryer nga ...

Goditen 4 grupe kriminale, 27 në pranga, mes tyre 21 shqiptarë
ITALI Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa 27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 janë shqiptarë ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 09:40
ITALI Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa 27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 janë shqiptarë ...

Operacion antikanabis në Vlorë, 6 të arrestuar me letër porosi nga Italia
Një operacion antidrogë është realizuar gjatë natës në Vlorë nga forcat RENEA, ndërkohë që i njëjti operacion është realizuar dhe në Itali Guardia di Finanza. Në Vlorë janë arrestuar deri tani 6 shtetas: Luka Beqiraj, ...
ABCNews | 12-Feb-2019 09:43
Një operacion antidrogë është realizuar gjatë natës në Vlorë nga forcat RENEA, ndërkohë që i njëjti operacion është realizuar dhe në Itali Guardia di Finanza. Në Vlorë janë arrestuar deri tani 6 shtetas: Luka Beqiraj, ...

EMRAT/ Operacion i madh antidroge në Vlorë, arrestohen 6 persona me letërporosi nga…
Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Sipas burimeve të Faxweb.al, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një ...
Telegraf | 12-Feb-2019 09:34
Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Sipas burimeve të Faxweb.al, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një ...

Operacion antidrogë në Vlorë. Disa të ndaluar gjatë natës
Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë.
Top Channel | 12-Feb-2019 09:11
Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë.

RENEA dhe GDF-ja italiane, operacion antidrogë në Vlorë, 6 në pranga
Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po zhvillohet edhe në ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 09:34
Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po zhvillohet edhe në ...

Operacion antidrogë në Vlorë
Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po zhvillohet edhe në ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 09:28
Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po zhvillohet edhe në ...

EMRAT/ Vlorë, RENEA operacion antidroge, ndalohen 6 persona
Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po zhvillohet edhe në ...
Java News | 12-Feb-2019 09:19
Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po zhvillohet edhe në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved